Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:twisted:

Qrrrrrrrrrrrwa czas na podsumowanie.

Zbiórka na Torwarze o 19,00 (czekamy studencki kwadrans na spóźnialskich, czyli np mnie :razz: ).

Potem przelot eskadry na Rakowiecką (na pewno wszyscy wiedzą gdzie???może jednak konkretniejsze namiary, bo cały czas myślę, że se jaja robicie i tylko ja nie wiem o który lokal chodzi :grin: Jasne - najwyżej zadzwonie).

Niech ktoś aparat weźmie. Coś pominąłem? :roll:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tylko 3 osoby wiedza dokladniej ja Tomboy i Poziek bo juz tam bylismy raz na kuleczkach

Wit.s wszystko w twoim poscie sie zgadza a dokladniej to jest na przeciw wiezienia :mrgreen:

Opublikowano

ludzie ja nie wziąłem telefonu dzisiaj ze sobą

Lukas przyprowadz ludzi juz a miejsce. Pozdr

Opublikowano
Lukas przyprowadz ludzi juz a miejsce. Pozdr

tak tez zrobie :twisted:

Panie i Panowie

OSTATNIE SPOTKANIE WASZAWIAKÓW W TYM ROKU

godz.19 torwar pozniej biblioteka policyjna na rakowieckiej

Zapraszam

Opublikowano

no było fajnie a nawet za***iście :mrgreen:

był i bilard i ipiłkarzyki z czilliderkami (pozdrowienia dla siostry :oops: ) i pizza i trochę się dotleniliśmy na powietrzu :razz:

w druzynie z chemikiem wymiatałem w piłkarzyki :mrgreen:

ono fura ci za***rdala niemiłosiernie :!: :cool:

wit.s twój bolid też bardzo ładnie pracuje - podobała isę jazda :!:

poziek ty chyba liscia masz...świątecznego od każdego :twisted:

Opublikowano

No panowie i panie bylo lodzio miodzio

Kurtale juz oddałem z wypozyczalni 50 zyla zaplacilem ale jaki efekt :lol:

Poziek ma liscia ale wszystko dobrze sie skonczylo

Ostatni spot w tym roku byl na 5

Pozdrowienia dla siostry Adas bo pewnie juz jej szybko nie zobaczymy :mrgreen:

Opublikowano

No, działo, się działo.

- lansy (ciemne szyby i letnia kurtka na mrozie :mrgreen: - kto był wie o kim mowa)

- nieoczekiwane spotkania (bienio po drodze)

- towarzycho (trzeba pomyśleć nad jakim spotem z zalożenia z siostrami :twisted: )

- atrakcje (rozpieprzone volviki)

Od jutra urlopik, więc jakby co to wszystkiem WESOŁYCH ŚWIĄT. :grin:

I pamiętamy, że nie ważne czym jeździmy bo ...

audi.jpg

Opublikowano

Coś widze ze Poziek zabladzil hmm a moze boi sie odezwac :mrgreen:

Opublikowano

Panowie wprawdzie bylem na torwarze ale musialem jechac do pracy to Zycze Wszystkim Spokojnych Swiat i jeszcze lepszego roku 2007 Wam, Calej Rodzince i OOOO zeby nigdy nie odmowily posluszenstwa

Dzieki Lukas

Opublikowano

Plati wazne ze byles :wink: zamiast oplatka byla pizza ale tez sie podzielilismy :mrgreen:

Opublikowano

ludziki

sorki, ze nie wpadelm ale nie mialem zupelnie mozliwosci, do tego do cholery nie zabralem telefonu ech...

zyczenia jeszcze bede skladal :):P

Opublikowano

Ty nam lepiej powiedz czemu nie bylo rezerwacji w tej bibliotece :?: i musielismy sie bujac i czukac lokalu :?:

Opublikowano
Ty nam lepiej powiedz czemu nie bylo rezerwacji w tej bibliotece :?: i musielismy sie bujac i czukac lokalu

buahahhahaha - a ja myslalem ze tylko ja jestem niesolidny :)

Opublikowano
a ja myslalem ze tylko ja jestem niesolidny

to teraz jest was dwoch :razz: no ale poczekajmy na wyjasnienie POZKA :wink:

Opublikowano

Łukaszku wczoraj znowu :mrgreen: trzaskałeś fotki...da radę coś z tego obejrzeć :?: :roll:

Opublikowano

Zólwiczku zwierzaczku ty moj :lol: juz szykuje jakies fotki dla publicznosci ale wiem o co wam chodzi o siostre adasia :razz: ale adamooo zabronil mi pokazywac z nia zdjec :lol:

[ Dodano: 20-12-2006, 23:30 ]

19122006064bc7.th.jpg

19122006066oy2.th.jpg

19122006067av7.th.jpg

19122006068cx2.th.jpg

Opublikowano

ale dałem d.... :evil: ale tak to jest gdy sie pochodzi z innego miasta i czasami nie można sie rozerwać... :mad:

Życze wszystkim Wesołych,spokojnych Świąt i szczęśliwego nowego Roku 2007.

Opublikowano
adamooo zabronil mi pokazywac z nia zdjec

a to dzikus jeden :mrgreen:

Plastek2 nie martw się brachu ..liść będzie na następnym spocie i po sprawie :razz: :mrgreen:

Opublikowano

Plastek2 nie powiem ze liczylismy na twoja obecnosc za kare wozisz nas na nastepnym spocie B7 :mrgreen:

Opublikowano

co jest panowie?????? WArszawka milczy????????????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.