Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Czym się powinna zajmować Agencja Reklamowa? Nosz kur*wa związałem się z taką jedną "agencją", która niby zaprojektowała mi logo, zrobiła pieczątkę i na razie tyle, bo karwa wizytówek nie można było robić, bo nie było strony www, później maila, i karwa tak wszystko się zazębia. Teraz jak mi przysłali projekt na oklejenie samochodu NO TO.. WITKI MI OPADŁY karwa no. Znów będzie tak jak w przypadku logo - że w końcu sam wszystko zaprojektuję, a oni wykleją. Kurna no, zero jakiegokolwiek smaczku i nic wspólnego z identyfikacją wizualną firmy. Chciałbym, żeby ktoś profesjonalnie zajął się reklamą w firmie - logo, strona www, oklejanie samochodów, wizytówki, tutki srutki i żeby to wszystko współgrało ze sobą, a nie odpier*alać jakiś projekt, który równie dobrze mogłem sobie zrobić sam w paincie. Jeszcze się nad nimi lituję, bo to moi znajomi, ale związanie się z nimi to był błąd, bo nie mają doświadczenia, poza tym zawalają terminy. Wypadałoby z nimi zerwać...

Idealiści to czasem mają przesrane... :wallbash:

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Czym się powinna zajmować Agencja Reklamowa? Nosz kur*wa związałem się z taką jedną "agencją", która niby zaprojektowała mi logo, zrobiła pieczątkę i na razie tyle, bo karwa wizytówek nie można było robić, bo nie było strony www, później maila, i karwa tak wszystko się zazębia. Teraz jak mi przysłali projekt na oklejenie samochodu NO TO.. WITKI MI OPADŁY karwa no. Znów będzie tak jak w przypadku logo - że w końcu sam wszystko zaprojektuję, a oni wykleją. Kurna no, zero jakiegokolwiek smaczku i nic wspólnego z identyfikacją wizualną firmy. Chciałbym, żeby ktoś profesjonalnie zajął się reklamą w firmie - logo, strona www, oklejanie samochodów, wizytówki, tutki srutki i żeby to wszystko współgrało ze sobą, a nie odpier*alać jakiś projekt, który równie dobrze mogłem sobie zrobić sam w paincie. Jeszcze się nad nimi lituję, bo to moi znajomi, ale związanie się z nimi to był błąd, bo nie mają doświadczenia, poza tym zawalają terminy. Wypadałoby z nimi zerwać...

Idealiści to czasem mają przesrane... :wallbash:

Dziękuję za uwagę.

Bo to po znajomosci tak jest.

Lepiej pojsc do obcego, zaplacic, a jak cos nie tak opier$#&^@%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się powinna zajmować Agencja Reklamowa? Nosz kur*wa związałem się z taką jedną "agencją", która niby zaprojektowała mi logo, zrobiła pieczątkę i na razie tyle, bo karwa wizytówek nie można było robić, bo nie było strony www, później maila, i karwa tak wszystko się zazębia. Teraz jak mi przysłali projekt na oklejenie samochodu NO TO.. WITKI MI OPADŁY karwa no. Znów będzie tak jak w przypadku logo - że w końcu sam wszystko zaprojektuję, a oni wykleją. Kurna no, zero jakiegokolwiek smaczku i nic wspólnego z identyfikacją wizualną firmy. Chciałbym, żeby ktoś profesjonalnie zajął się reklamą w firmie - logo, strona www, oklejanie samochodów, wizytówki, tutki srutki i żeby to wszystko współgrało ze sobą, a nie odpier*alać jakiś projekt, który równie dobrze mogłem sobie zrobić sam w paincie. Jeszcze się nad nimi lituję, bo to moi znajomi, ale związanie się z nimi to był błąd, bo nie mają doświadczenia, poza tym zawalają terminy. Wypadałoby z nimi zerwać...

Idealiści to czasem mają przesrane... :wallbash:

Dziękuję za uwagę.

Tumek nie denerwuj się :D Wywal na zbitą buzie i miej problem z głowy.

Fakt faktem spocik się udał nawet znalazłem kontakt żeby lapa podłączyć i podładować :D

Jestem tylko ciekaw jak te Hondy mogą tam stawać??

Tam gdzie stają to tak wali że to :shocked::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu obiecywałem, że nie dam się sprowokować do startu spod świateł :naughty:

Znowu nie wytrzymałem :evil:

Jak koguciki, nooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo...

Doszły mnie słuchy, że wystarczyło, że trochę Was opierdoliłem i frekwencja się znacznie poprawiła :D

Jak usłyszeli, że STILAKA na spocie nie będzie to od razu tyle osób odważyło się przyjechać :polew:

No, wiem, wiem, że jak Capo di Tutti Capi jest na Spocie to niektórzy mają co nieco w gaciach.

Zauważ, że niektórzy nawet prawie w ogóle przestali się na Spotach pojawiać ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagę.

..Tomek ..uwielbiam Twoje wylewne napady żalu :D

Przyjdz do mnie za 2 lata to zrobię Ci reklame za free :decayed:

będziesz pierwszą ofiarą

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że niektórzy nawet prawie w ogóle przestali się na Spotach pojawiać ... :D

z taka miejscówką wątpię aby to się zmieniło :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słuchaj teraz to jest moja stala miejscowka :kox:

Poczekaj aż Krzyniek przyjedze ze swoją "30 sekundową" baterią w laptopie :D

No, wiem, wiem, że jak Capo di Tutti Capi jest na Spocie to niektórzy mają co nieco w gaciach.

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 6.20 też nie było korka?

jak zawsze nie było - 20 mini w Bluepoint byłem :good: i to na nowym paliwku - Shell rulezzZZ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.joemonster.org/art/8710/Czy_twoja_mama_jest_bardzo_religijna :D

raggaman ktos ma słabszą baterią od mojej? :D

Krzyniek podobno musi być ciągle pod napięciem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z adaho znamy juz poprawny wjazd

zrobiliśmy wczoraj gangsterski objazd :cool1:- prawie jak chłopaki z Hondy :polew:

Tylko Was było mniej słychać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że muszę wywalić prawie 4 tysie na notariusza :blink::shocked:

Sie, qrfa, pytam za co tyle kasy??!! :wallbash::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...