Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nosfer jak już Spankej o tym wie to faktycznie coś znaczy. Spenkej kiepsko trybi więc zajęło mu to trochę czasu aby się wypowiedzieć :naughty: :naughty: Tak circa, about 5 dni :cool1::polew:

:ssij:

Boshe kolejny, któremu brakuje :banan1::polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No poza tym mułem pod maską.. Gdzie indziej bym go szukał :polew: :polew:

Poszukaj u siebie w kuchence na fotelu kierowcy ..tylko że to juz nie mół ..i tez nie czekolada :polew:

Opublikowano

Przerwe na chile wam ..

Gdzie moge naprawić telefon LG KU800 ? Padła wyświetlacz / taśma .

Zaraz sie zapytam kumpla...

Opublikowano

Co do telefonu - takie coś zrobi Ci byle fachowiec.. Podejdź nawet do jakiegoś punktu PLUS-a..

Tak Przemku...tylko sa takie złamasy co mysle , że sa fachowcami .. a ja wole takich unikać :wink4:[br]Dopisany: Październik 22, 2008, 03:09:27 pm_________________________________________________Pietro3

..ale masz skromny podpis :gwizdanie:

Opublikowano

Moim paździochem z rozjebanmi wtryskami ..ba nawet żebym miał wywrotkę piachu w dolocie , kilo mółu po maską , dziurawy zbiornik paliwa , połamane wszystkie łopatki w turbinie , dziure w bloku wielkości jądra orangutana ..to i tak Cie objade .. Jedyne co może Ci pomoc to ścisły kontakt z Jasną Górą :D

chłopcze przeginasz , pamietaj ze ja tez mam kuchnie....

Opublikowano

Pietro3[/color][/b]

..ale masz skromny podpis

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pamietaj ze ja tez mam kuchnie....

..O masz ..zaraz i pewnie Szustek sie pojawi .. :tongue4:

David ..Nosfer planuje zmiane w kotłowni ..na ON :decayed:

Opublikowano

To Nosfer ma kuchnie?? :shocked:

Wszyscy mają kuchnie, mam i ja... :kox:

Opublikowano

Co do telefonu - takie coś zrobi Ci byle fachowiec.. Podejdź nawet do jakiegoś punktu PLUS-a..

Tak Przemku...tylko sa takie złamasy co mysle , że sa fachowcami .. a ja wole takich unikać :wink4:[br]Dopisany: Październik 22, 2008, 03:09:27 pm_________________________________________________Pietro3

..ale masz skromny podpis :gwizdanie:

A nie :decayed::):polew:

Opublikowano

David ..Nosfer planuje zmiane w kotłowni ..na ON :decayed:

mysle ze nie popełniłby takiego świetokradztwa...

Opublikowano

To Nosfer ma kuchnie?? :shocked:

Wszyscy mają kuchnie, mam i ja... :kox:

Ty tez sie ponoć wyłamujesz z kuchni na lodówkę i to niefirmową ..w formie dostawczej :decayed:

A nie :decayed::):polew:

No powiem Ci , że jakoś nie odczuwam ścisłego stanu emocjonalnego do zdjęć Twojej padlinki :decayed::D

Opublikowano

Pietro, żarty żartami, ale podpis to lepiej zmień, albo po prostu przestań się udzielać w tym wątku, bo wszystkich zaczniesz irytować. :tongue4::wink4:

EDIT: No. :th:

Opublikowano

David ..Nosfer planuje zmiane w kotłowni ..na ON :decayed:

mysle ze nie popełniłby takiego świetokradztwa...

David ...to świętokradztwo bedzie miało 6 biegów i silnik AVF :kox:

Ponoć.. :gwizdanie:

Opublikowano

David ..Nosfer planuje zmiane w kotłowni ..na ON :decayed:

Eeee, taniej opalać węglem. Albo peletami ... :polew:

----------------

Czemu nie mam awatara?

Opublikowano

Ty tez sie ponoć wyłamujesz z kuchni na lodówkę i to niefirmową ..w formie dostawczej :decayed:

Taa, biere lodówkę, ale to dopiero za rok. Powiedzmy, że to będzie lodówka firmowo-prywatna, którą będę chciał zarobić na nowe A4. :kox:

Opublikowano

David ..Nosfer planuje zmiane w kotłowni ..na ON :decayed:

Eeee, taniej opalać węglem. Albo peletami ... :polew:

Marwi mnie jak on zaczipuje furkę na Holtzgaz :D

Opublikowano

A nie :decayed::):polew:

zaraz ci Czukundur pojedzie na PW[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 15:28_________________________________________________

David ...to świętokradztwo bedzie miało 6 biegów i silnik AVF :kox:

Ponoć.. :gwizdanie:

ale dalej bedzie zasilane gnojówą :polew: :polew: i ten zmysłowy klekot ;(

KLE KLE KLE KLE KLE

Opublikowano

No planuje własnie AVF-a :cool1:

Boję się tylko właśnie, że jak już się oswoję z autem to zacznie mi brakować "obrotów użytkowych" :mysli:

Ale z drugiej strony to przesiadka z ADR-a na AVf-a i rozmiar szoku jaki moge przeżyć powinien mi starczyć na następne kilka lat, więc może wtedy pomyślę co dalej.. :wink4:

Gaz to zło ! Gazu nie będzie.. :>

Opublikowano

Czemu nie mam awatara?

Andy ...

You are the one

:decayed:

Opublikowano

ale dalej bedzie zasilane gnojówą :polew: :polew: i ten zmysłowy klekot ;(

Wolę klekot niz smród zgniłych jaj ... :naughty::piroman::nabijasie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.