Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki za wczorajsze spotkanie - milo bylo Was poznać. Test imion chyba nie szybko zdam, ale jakos damy rade... ;-)

Taaaaa, widać, że nówka sztuka - po małej rundce po parkingu byłem zdziwiony, że tak leciutko wszystko pracuje.

I kulturka pracy jaka fajna :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

adaho[/b] nawet lekko popuscil na salonowy zapach

:polew:

Autko piękne ..tylko szkoda , że nie czarne :wink4:

Opublikowano

dzieki za wczorajsze spotkanie - milo bylo Was poznać. Test imion chyba nie szybko zdam, ale jakos damy rade... ;-)

Imion to pół biedy, ale te nicki i jak się je prawidłowo wymawia :gwizdanie: łohohoho to jest sztuka :wink4:

A te wszystkie odmiany nicków i alter-nicki i przydomki okolicznościowe :shocked::polew: :polew:

_________________________________________________

DEFINITION OF EPIC FAIL :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzieki za wczorajsze spotkanie - milo bylo Was poznać. Test imion chyba nie szybko zdam, ale jakos damy rade... ;-)

Hmm... ze mna rozmawiales na samym poczatku. Milo mi :decayed:

Auto mega :good: ...adaho nawet lekko popuscil na salonowy zapach :drool:

:decayed:

no cóż - nawet własnej d*pie nie można ufać :chytry:

Rosemeyer wpadaj cześciej - milo było popatrzeć na Twojego eSa ... nasze dziadki to już Dom spokojnej starosci ale jak widzisz faszerujemy je skutecznie "tabletami" i jakoś łażą :polew:

Opublikowano

Pytanie za 200 PKT.

Turbo z kolektorem GT1749VC od silnika poprzecznego ( Leony itp.) nie podejdzie do B5 AFN P&P ?

Opublikowano

A myślałem że po niebieskich to już nie ma znaczenia :decayed:

miałem to wrzucić do porad prawnych ale .... http://www.fun.from.hell.pl/2002-09-12/poborowy.jpg

Opublikowano

Kilka dni mnie nie było na forum i stron nawalone od cholery. Oczywiście nie mam zamiaru tego czytać, bo nie spodziewam się po Was niczego szczególnego. :decayed: Po prostu dopiero teraz widzę, że tu się robi coraz większy sajgon, a ostatnio głównym spamerem jest raggaman. :spam:

Ale nie wiem po co ja to piszę, bo przecież mi to nie przeszkadza... :D

PS. Witam wszystkich nowych. :th:

Opublikowano

(...)

Ale nie wiem po co ja to piszę, bo przecież mi to nie przeszkadza... :D

(...)

No, chwilę Cię nie było - jakoś trzeba było zacząć :polew:

Opublikowano

ostatnio głównym spamerem jest raggaman. :spam:

Dziękuje ,....dobrze wiedzieć , że zrzuciłem z tronu Nosfera :krol::D

Tomek poczytaj posty z dnia wczorajszego ...wyczyścisz przynajmniej monitor :decayed:

Opublikowano

(...) nasze dziadki to już Dom spokojnej starosci ale jak widzisz faszerujemy je skutecznie "tabletami" i jakoś łażą :polew:

Tjjja, takie pudrowanie trupów .... :nabijasie::buahaha::wink4:

Opublikowano

Tjjja, takie pudrowanie trupów ....

ot !!! pięknie żeś Pan to określił :decayed:

Opublikowano

Coś dzisiaj nie ma weny ..jakoś tak cicho :kawa:

Opublikowano

Pytanie za 200 PKT.

Turbo z kolektorem GT1749VC od silnika poprzecznego ( Leony itp.) nie podejdzie do B5 AFN P&P ?

nie ...

Opublikowano

Wiciu masz tutaj kontakt gdyby ci się skończyło:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6768760

Drogie te dropsy :nose:

No ..ale :decayed:

Opublikowano

Kogo dzis widzialam przy ul.Okopowej......granatowy sedan WPR....z ramkami klubowymi .....?

( tak sie zastanawiam czy to nie Nosfer-tylko nie pamietam czy on ma na tylnej klapie spojler :mysli:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.