Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A fajna ? :naughty:

Co ja sie bede pytał ide popyram w Twoim profilu na NK

Siorka niedługo będzie wolna więc Ragg będziesz mógł się spokojnie zakręcić :naughty::song:

Ale i tak dopiero za 10 miesięcy będziesz mógł więc musisz poczekać :tongue4:

A ładna ?

Jak ładna to Poziek ...miej sie na baczności .. jeszcze możemy być rodzina :polew:

Jak wylecisz gdzieś to ja juz bede wiedział jak wyciągnąć siwego ze stodoły :decayed::D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yeah bunny!

Opublikowano

yeah bunny!

:polew:
Opublikowano

więc dołączyłeś do zaszczytnego grona "j**anych" :good::kox::naughty::tongue4:

czuję się dozgonnie wdzięczny i ukontentowany :notworthy:

z wdzięczności proponuję robote u ruskich na truskawkach - zapewniam wygodną pozycję do pracy

att000072vn7.jpg

Opublikowano

A ładna ?

Jak ładna to Poziek ...miej sie na baczności .. jeszcze możemy być rodzina :polew:

Jak wylecisz gdzieś to ja juz bede wiedział jak wyciągnąć siwego ze stodoły :decayed::D

Jesteś wysoki - nadajesz się, tylko nie wiem czy poziek zaakceptuje takiego szwagra :naughty:

Ale ja mogę zrobić Tobie jeden test, po którym będę wiedział, czy przejdziesz pierwszy etap kwalifikacji u poźka - chcesz ? :dance2::song:

Opublikowano

Jesteś wysoki - nadajesz się,

zabrzmiało jak hasło rekrutacyjne do Kompanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego :polew: :polew:

Opublikowano

z wdzięczności proponuję robote u ruskich na truskawkach

widać, że miastowy jesteś bo to coś co one zbierają to są ogórki :gwizdanie: :kox::polew:

Opublikowano

z wdzięczności proponuję robote u ruskich na truskawkach

widać, że miastowy jesteś bo to coś co one zbierają to są ogórki :gwizdanie: :kox::polew:

one są na wyższej stawce - wiem co mówię -> proponuję truskawki, decyduj się :decayed:

Opublikowano

Niech mi ktos poleci jakies fajne zaroweczki do podswietlenia tyjnej tablicy rejestracyjnej.

Jakby swiecily w miare bialo, to by bylo git :)

Opublikowano

Jesteś wysoki - nadajesz się, tylko nie wiem czy poziek zaakceptuje takiego szwagra :naughty:

Ale ja mogę zrobić Tobie jeden test, po którym będę wiedział, czy przejdziesz pierwszy etap kwalifikacji u poźka - chcesz ? :dance2::song:

Jeśli przywiążesz mnie za nogi do drzewa bedziesz czaskać kijem krzycząc " Pinata Pinata " To nie :decayed::D

Jesli to jest test strzału ze sprzęgła to mogę chcieć :naughty:

W ciemno nie wchodze .. chce znać wymiary :guma:

Jesteś wysoki - nadajesz się,

zabrzmiało jak hasło rekrutacyjne do Kompanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego :polew: :polew:

..albo rekrutacja do zbrioru wiśni :polew:

Ten obrazek z tym zbiorem ogórków to mnie rozjebał na części pierwsze :laghing2:

[br]Dopisany: Październik 21, 2008, 01:38:22 pm_________________________________________________

Niech mi ktos poleci jakies fajne zaroweczki do podswietlenia tyjnej tablicy rejestracyjnej.

Jakby swiecily w miare bialo, to by bylo git :)

Jak bedziesz zamawiał to daj znać to :wink4:

Te co mają Tosiki i Krzyńki to jakoś sie szybko przepalały :mysli:

Opublikowano

Żarówka jest C5W.

Opublikowano

Ragga ale to będzie nierówna walka bo ja mam wszystko naturalne (...)

(...) mój nick (...) to audiminiac (...)

:decayed:

Laski, jak dla mnie BOMBA!

Dzięki Poź - pozwalam zaprosić na najbliższego grilla.

Qffa. Wy naprawdę jesteście wszyscy na urlopach, że macie czas tyle pisać :shocked:

Opublikowano

Jeśli przywiążesz mnie za nogi do drzewa bedziesz czaskać kijem krzycząc " Pinata Pinata " To nie :decayed::D

Jesli to jest test strzału ze sprzęgła to mogę chcieć :naughty:

To będzie test wyboru spośród kilku odpowiedzi:

proste - wyobraź sobie sytuację, że przyjeżdżasz autem po M. (siorka poźka), bo chcesz iść z nią do kina.

Masz 4 warianty:

1. jedziecie Twoim autem do kina, siorka kupuje bilety i coś do żarcia

2. jedziecie Twoim autem do kina, Ty kupujesz bilety i coś do żarcia

3. jedziecie jej autem, Ty swoje chowasz do garażu, bo szkoda na paliwo, w kinie ona kupuje bilety i coś do żarcia.

4. przed wyjazdem do kina łapiesz się na kolejny obiad, który siorka robi, potem jedziecie jej autem, Ty swoje chowasz do garażu, bo szkoda na paliwo, w kinie ona kupuje bilety i coś do żarcia.

Wybieraj :naughty:

Opublikowano

Jeśli przywiążesz mnie za nogi do drzewa bedziesz czaskać kijem krzycząc " Pinata Pinata " To nie

Ragg Jesteś MISZCZEM :brawo:[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 13:44_________________________________________________

Jeśli przywiążesz mnie za nogi do drzewa bedziesz czaskać kijem krzycząc " Pinata Pinata " To nie :decayed::D

Jesli to jest test strzału ze sprzęgła to mogę chcieć :naughty:

To będzie test wyboru spośród kilku odpowiedzi:

proste - wyobraź sobie sytuację, że przyjeżdżasz autem po M. (siorka poźka), bo chcesz iść z nią do kina.

Masz 4 warianty:

1. jedziecie Twoim autem do kina, siorka kupuje bilety i coś do żarcia

2. jedziecie Twoim autem do kina, Ty kupujesz bilety i coś do żarcia

3. jedziecie jej autem, Ty swoje chowasz do garażu, bo szkoda na paliwo, w kinie ona kupuje bilety i coś do żarcia.

4. przed wyjazdem do kina łapiesz się na kolejny obiad, który siorka robi, potem jedziecie jej autem, Ty swoje chowasz do garażu, bo szkoda na paliwo, w kinie ona kupuje bilety i coś do żarcia.

Wybieraj :naughty:

podpowiem bo jest haczyk

nic nie jedz i nie pij - nie wiadomo czego Ci dosypie ..... przedawkuje niebieskie i jeszcze całe kino przelecisz :decayed:

Opublikowano

nic nie jedz i nie pij - nie wiadomo czego Ci dosypie ..... przedawkuje niebieskie i jeszcze całe kino przelecisz :decayed

heheheheh j**any !!!!!!!!!!!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Qffa. Wy naprawdę jesteście wszyscy na urlopach, że macie czas tyle pisać :shocked:

Taka praca :D

Jeśli przywiążesz mnie za nogi do drzewa bedziesz czaskać kijem krzycząc " Pinata Pinata " To nie :decayed::D

Jesli to jest test strzału ze sprzęgła to mogę chcieć :naughty:

To będzie test wyboru spośród kilku odpowiedzi:

proste - wyobraź sobie sytuację, że przyjeżdżasz autem po M. (siorka poźka), bo chcesz iść z nią do kina.

Masz 4 warianty:

1. jedziecie Twoim autem do kina, siorka kupuje bilety i coś do żarcia

2. jedziecie Twoim autem do kina, Ty kupujesz bilety i coś do żarcia

3. jedziecie jej autem, Ty swoje chowasz do garażu, bo szkoda na paliwo, w kinie ona kupuje bilety i coś do żarcia.

4. przed wyjazdem do kina łapiesz się na kolejny obiad, który siorka robi, potem jedziecie jej autem, Ty swoje chowasz do garażu, bo szkoda na paliwo, w kinie ona kupuje bilety i coś do żarcia.

Wybieraj :naughty:

Są tylko te opcje ?

Kino to chjowy plan :decayed:

Opublikowano

Kino to chjowy plan

no to do teatru :polew:

Opublikowano

Są tylko te opcje ?

Tak.

Kino to chjowy plan :decayed:

Wybieraj !!!

Opublikowano

Wybieraj !!!

Mówimy Poźkowi , że idziemy do kina ..a śmigamy do mnie na chate :D

Kino to chjowy plan

no to do teatru :polew:

Somsiad ..ale dziś ciśniesz :polew:

Opublikowano

Mówimy Poźkowi , że idziemy do kina ..a śmigamy do mnie na chate :D

Ta odpowiedź od razu Ciebie dyskwalifikuje :polew:

Która w końcu z pytań testowych ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.