Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko nigdy nie rozumiem po co takie opisy jak wystarczy pojechać i obejrzeć samochód i będzie wszystko wiadomo

podjechałem raz - do bydgoszczy :decayed: i na miejscu się okazało że drooobna ale to drobna przygoda z jeleniem tak naprawdę zmasakrowała prawą podłużnice a ogólnie auto chyba kowal naprawiał nie blacharz :gwizdanie:

jak masz czas i kase żeby jeździć po kraju tylko po to żeby na miejscu okazało się że opis jest lewy .... nie widze przeszkód.. ale trzeba to lubić :decayed:

ps. własnie dzwonili z warsztatu - dokopali się do 2masa - luzy

sprzęgło - prawie zero

docisk - nie istnieje :no:

138 kkm robota pierwszego właściciela ( Katja Muller ) - jak na kobitkę to i tak ładnie wytrzymało :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko nigdy nie rozumiem po co takie opisy jak wystarczy pojechać i obejrzeć samochód i będzie wszystko wiadomo

Taaa..kiedyś koleś opisywał , że auto w stanie idealnym ..no karwa malina ...ojciec pojechał ..a środek auta wyglądał jakby dymało sie w nim stado owczarków podhalańskich :decayed:

[br]Dopisany: Październik 20, 2008, 12:16:28 pm_________________________________________________

138 kkm robota pierwszego właściciela ( Katja Muller ) - jak na kobitkę to i tak ładnie wytrzymało :naughty:

Dobrze musiała strzelać ze sprzęgła :kox:[br]Dopisany: Październik 20, 2008, 12:18:22 pm_________________________________________________Michał ..nie wiedziałem , że interesujesz sie sportem :decayed:

flllllllllllllllarw3.jpg

w590.png

Opublikowano

Ragga to weź jeszcze dekory.. :) Albo może nie.. :mysli: Albo weź zobaczę jak będzie wyglądało.. :wink4:

Ps.

Nie ma ktoś wolnej dokładki do tylnego zderzaka ?? :gwizdanie:

Opublikowano
Michał ..nie wiedziałem , że interesujesz sie sportem :decayed:

Piekny jest :decayed:

Opublikowano

Ragga to weź jeszcze dekory.. :) Albo może nie.. :mysli: Albo weź zobaczę jak będzie wyglądało.. :wink4:

Dekory sa właśnie wtrakcie drogi do Daymoona :evil:[br]Dopisany: Październik 20, 2008, 01:11:15 pm_________________________________________________Gdzie moge załatać kapcia w okolicach Modlińskiej ?

Opublikowano

Gdzie moge załatać kapcia w okolicach Modlińskiej ?

Okolice Modlińska/Konwaliowa, po tej samej stronie co stacja BP :mysli:

Opublikowano

Gdzie moge załatać kapcia w okolicach Modlińskiej ?

Okolice Modlińska/Konwaliowa, po tej samej stronie co stacja BP :mysli:

Bede szukał :good: A ile mniej wiecej kosztuje załatanie balona .. żeby mnie nie zdymali 200 % z ceny :angry::black:

Opublikowano

ciekawy widok wczoraj na modlińskiej :) około 14 :)

f5571e1d3b04a576.jpg

Opublikowano

ciekawy widok wczoraj na modlińskiej :) około 14 :)

Co oni tam robili? :shocked:

Opublikowano

hmm jakby to pwoedzieć samochod sie zapalił :(

Opublikowano

hmm jakby to pwoedzieć samochod sie zapalił :(

Może właściciela Freelandera nie wiedział , że jego auto było wcześniej wersją UK :decayed:

A Zdzisław ..zapomniał czech kabli podepionć ..co wtedy po jednym głembokim pracował i noc zaszła uj .. :tongue4:

Opublikowano

Bijemy rekordy prędkości.

No Cwaniaczki, tutaj każdy ma szanse wygrać nawet z Poźkiem i Norbim :D

http://www.grymix.pl/113/daj-jej-klapsa/

Deklarować ile kot jechał :D

Opublikowano

Ku*wa w pracyjestem :angry: i nie mogę napitalać myszką po blacie, zrzucając impetem wszystkie dokumenty krzycząc: Who`s your daddy !! :bicz:

Wit ranisz mnie.. ;( :wink4:

_________________________________________________

Dobra.. nie mogłem się powstrzymać i z tajniaka wykręciłem 134mph :przebiegly::polew: :polew:

Opublikowano

600mph :naughty:

Opublikowano

Bijemy rekordy prędkości.

No Cwaniaczki, tutaj każdy ma szanse wygrać nawet z Poźkiem i Norbim :D

http://www.grymix.pl/113/daj-jej-klapsa/

Deklarować ile kot jechał :D

średnia 516 km/h :decayed:[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 14:41_________________________________________________

600mph :naughty:

a srednia ??

Opublikowano

Karwa ..nie mam wtyczek :disgust:

Pograne .

Opublikowano

hmm jakby to pwoedzieć samochod sie zapalił :(

Może właściciela Freelandera nie wiedział , że jego auto było wcześniej wersją UK :decayed:

A Zdzisław ..zapomniał czech kabli podepionć ..co wtedy po jednym głembokim pracował i noc zaszła uj .. :tongue4:

:) bardzo możliwe :) stał z zona i patrzył jak jego auto sie pali :(

dziwne uczucie bo tak naprawde nie wiadomo co zrobic

Opublikowano

dziwne uczucie bo tak naprawde nie wiadomo co zrobic

No nie ..nie wiadomo czy łapać za gaśnice , kurtką gasić czy mocz oddać :D

Ojcu sie kiedyś BX-ksiak zajarał ..ale zatrzymał sie kolo autobusem i oddał strzał z takiej gaśnicy jak armata ..pare plastików sie zaczeło jarać i mata na masce sie troszke przypaliła :decayed:

Opublikowano

a to dobry :) tekst :P na TVN24 czytałem :) pomysła miał dobrego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.