Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja kiedyś dolałem takiemu jednemu środek na sranie ... przedawkowałem wręcz :decayed: ( koleś ledwo co doczłapał sie na miejsce pracy)

..ale koparki to nigdy nie podwędziłem :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

średnia 516 km/h :decayed:[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 14:41_________________________________________________

01c86798f7adf550.jpg

dec49abc09088f7a.jpg

Opublikowano

średnia 516 km/h :decayed:[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 14:41_________________________________________________

01c86798f7adf550.jpg

j**any :shocked: :shocked: :shocked::blink:

Opublikowano

Jeszcze musisz się sporo nauczyć :polew: :polew:

Opublikowano

Wiadomo juz kto lubi na ostro ..przeciągnąć z klapsa :polew:

Opublikowano

Bijemy rekordy prędkości.

No Cwaniaczki, tutaj każdy ma szanse wygrać nawet z Poźkiem i Norbim :D

http://www.grymix.pl/113/daj-jej-klapsa/

Deklarować ile kot jechał :D

7a084ec616e77e69.jpg

Opublikowano

Hehehe.. :polew: :polew:

Nie przytopiliście myszki na blacie ?

Seb

Prawie 1300km/h - przekroczyłeś prędkość dźwięku.. :good:

Opublikowano

Dobre dobre ale co klasa to klasa :polew: :polew:

30704328ef7a3f5f.jpg

Opublikowano

Jeszcze musisz się sporo nauczyć :polew: :polew:

Ty też :naughty::wink4::tongue4:

5b0ea5064887b5c2.jpg

Opublikowano

Kręcenie Vagiem sie nie liczy .... :cool1:

Opublikowano

A propos VAG'a: gdzie jest złącze w VW Passacie B5? :decayed:

Opublikowano

Nooo, Chłopaki!

Pogratulować wyrobienia nadgarstka. Pogratulować.

:D :D :D

Opublikowano

Nooo, Chłopaki!

Pogratulować wyrobienia nadgarstka. Pogratulować.

:D :D :D

Jedni mają wyrobiony nadgarstek = Horni :naughty:

Inni nie muszą mieć tak wyrobionego bo mają co robić z rękami :banan1::banan2::sexinbed:= ja :kox: :gwizdanie:

a jeszcze innym pozostaje jedynie :bla: i przypominać sobie dawne czasy gdy miało się co wziać do tego nadgarstka = WICIU :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 18:12_________________________________________________Nie no kurde padłem po własnym tekście :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A teraz patrzcie jak wpada Wiciu i sypie stare slogany typy: im starszy kot tym kite ma twardszą i tego typu farmazony :gwizdanie: :cool1:

A prawda jest jedna = Wiciu zazdrości Horniemu :gwizdanie: :kox::naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

(...) Poziek cośtam cośtam bełkot bełkot :tongue4:

Niech no ja spojrzę na Twój wynik Panie Filozof :D

:shocked: Kurna. Już dawno tak celnie i inteligentnie nikomu nie zripostowałem

Norrrmalnie jednym zdaniem w proch i pył rozbiłem przydługi i pozbawiony większego sensu wywód :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

(...) Poziek cośtam cośtam bełkot bełkot :tongue4:

Niech no ja spojrzę na Twój wynik Panie Filozof :D

:shocked: Kurna. Już dawno tak celnie i inteligentnie nikomu nie zripostowałem

Norrrmalnie jednym zdaniem w proch i pył rozbiłem przydługi i pozbawiony większego sensu wywód :polew: :polew: :polew:

Przedstawię ci jedyną słuszną interpretację mojej wypowiedzi: mój wynik jest coś koło 500km/h co świadczy o tym , iż ręczny zupełnie odszedł do lamusa na rzecz innych aktywności :cool1:

W Twoim przypadku szanowny kolego niestety brak już i jednego i drugiego :kox: :gwizdanie: J. przynajmniej tak mówiła :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

A propos VAG'a: gdzie jest złącze w VW Passacie B5? :decayed:

mniej więcej tu gdzie zapalniczka w a4 B5, pod gumową pokrywą obok dźwigni hamulca ręcznego. :wink4:
Opublikowano

Byłem dziś w wulkanizacji ..zdjeli mi kapcia z feli ..i centralnie oponka do śmietnika .. ściany popekane,wszystko popalone :thumbdown:

Szukam oponki Michelin Pilot Primacy 225/45/17 .. Jak ktoś ma namiary na taka gume w Wawie to dać znać .. nie chce mi sie z allegro tego tematu targać :mysli:

Opublikowano

Nie dziaduj, kup parę nowych.

Opublikowano

no to koniec wibracji w moim pryku - sprzęgło jak maselko hmm

Zaczynam lubić ta padline :gwizdanie:

Opublikowano

no to koniec wibracji w moim pryku - sprzęgło jak maselko hmm

Zaczynam lubić ta padline :gwizdanie:

he he, ciekawe na jak długo.. dwumas to zło :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.