Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mówimy Poźkowi , że idziemy do kina ..a śmigamy do mnie na chate

ma wszytego GPSa pod skórę :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie no nie bylo mnie na forum z 3 dni a tu juz tyle zapisane :kox: Co wy nie pracujecie?? :chytry:[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 14:12_________________________________________________Poziek jak mogłeś siostrze GPS-a wszyć :polew:

Opublikowano

Mówimy Poźkowi , że idziemy do kina ..a śmigamy do mnie na chate

ma wszytego GPSa pod skórę :naughty:

Ragg odpuść - najpierw te spodnie, teraz sie okazuje że Poziek GPS założył .... a Łukaszr pewnie kalibruje ją na VAGu

poszukamy Ci dzisiaj czegoś w Arkadii :decayed:

Opublikowano

Ta odpowiedź od razu Ciebie dyskwalifikuje

Dlaczego ..przeca Poziek nie bedzie o niczym wiedział :decayed:

Mówimy Poźkowi , że idziemy do kina ..a śmigamy do mnie na chate

ma wszytego GPSa pod skórę :naughty:

Zmienie tapicerke :polew:

Która w końcu z pytań testowych ?

Zapewne każda odpowiedz bedzie miała haha .. ale odp. 2

No chyba , że M dzwignie Poziowi porfel i kluczyki od siwego :kox:

Opublikowano

Co wy nie pracujecie??

pracujemy - taka praca

Poziek no jak mogłeś :naughty:

Opublikowano

odp. 2

no to jeszcze są normalni faceci na świecie :good:

Opublikowano

Zapewne każda odpowiedz bedzie miała haha .. ale odp. 2

No chyba , że M dzwignie Poziowi porfel i kluczyki od siwego :kox:

Masz szczęście chłopie - przeszedłeś do drugiego etapu :good:

Niestety znam takich co wybierają odpowiedź 4 :polew:

Opublikowano

przeszedłeś do drugiego etapu

Sparing z Poźkiem .. :naughty:

Panowie ..my tu gadu gadu ..a tu ani namiarów ..ani wymiarów ..ni foty :decayed:

Opublikowano

Panowie ..my tu gadu gadu ..a tu ani namiarów ..ani wymiarów ..ni foty :decayed

Zanim dowiesz się tych rzeczy to jeszcze czeka Ciebie parę etapów po drodze - coś tak iw gorącej wodzie kąpany ? :tongue4::stop:

Na wszystko przyjdzie czas :naughty::gicior:

Opublikowano

coś taki w gorącej wodzie kąpany ? :tongue4::stop:

to nie woda go parzy :naughty: na niebieskim doładowaniu by Q chodzi :decayed:

Opublikowano

na niebieskim doładowaniu by Q chodzi :decayed

coś mi to wygląda, że sam byś chciał kilka pastylek :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

na niebieskim doładowaniu by Q chodzi :decayed

coś mi to wygląda, że sam byś chciał kilka pastylek :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

a skąd ten wniosek drogi Watsonie :cool1: ale jak masz dojście aptekarskie to wezme po klubowej cenie :polew:

Opublikowano

ale jak masz dojście aptekarskie to wezme po klubowej cenie

a jednak :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

Zanim dowiesz się tych rzeczy to jeszcze czeka Ciebie parę etapów po drodze

Rozumiem ,że skontaktuje sie ze mną człowiek małpa z ochrony ? :polew:

coś tak iw gorącej wodzie kąpany ? :tongue4::stop:

Na wszystko przyjdzie czas :naughty::gicior:

Juz wiem wiem ..widziałem :decayed:

[br]Dopisany: Październik 21, 2008, 02:34:37 pm_________________________________________________Co jak co ..ale dziś to tryskacie humorem .. :polew:

Opublikowano

ale jak masz dojście aptekarskie to wezme po klubowej cenie

a jednak :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::tongue4:

kupując psa nie musisz go używać ...więc izi :naughty:

Opublikowano

[br]Dopisany: Październik 21, 2008, 02:34:37 pm_________________________________________________Co jak co ..ale dziś to tryskacie humorem .. :polew:

Znowu widzę ukłon w stronę Wicia :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

...więc izi :naughty:

Znaczy sie , że czekasz na specjalną okazję .. żonka zaprosi koleżanki ect . :decayed::D

Opublikowano

Rozumiem ,że skontaktuje sie ze mną człowiek małpa z ochrony ? :polew:

Mniej wiecej :polew:

Juz wiem wiem ..widziałem :decayed:

Co widziałeś ? :wink4:

żonka zaprosi koleżanki ect . :decayed::D

Chciałbym to zobaczyć :naughty:

Opublikowano

...więc izi :naughty:

Znaczy sie , że czekasz na specjalną okazję .. żonka zaprosi koleżanki ect . :decayed::D

mysłałem, że dorobię się wielkich pieniędzy sprzedając drożej na allegro :gwizdanie:

Opublikowano

Co widziałeś ? :wink4:

"Martke" :naughty:

Chciałbym to zobaczyć :naughty:

Lubisz podglądać ? :polew:

To ma nawet swoją nazwe :decayed:

[br]Dopisany: Październik 21, 2008, 02:47:58 pm_________________________________________________

...więc izi :naughty:

Znaczy sie , że czekasz na specjalną okazję .. żonka zaprosi koleżanki ect . :decayed::D

mysłałem, że dorobię się wielkich pieniędzy sprzedając drożej na allegro :gwizdanie:

Po co odrazu na allegro ... w kręgu klobowym by sie rozeszło :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.