Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłem dziś w wulkanizacji ..zdjeli mi kapcia z feli ..i centralnie oponka do śmietnika .. ściany popekane,wszystko popalone :thumbdown:

Szukam oponki Michelin Pilot Primacy 225/45/17 .. Jak ktoś ma namiary na taka gume w Wawie to dać znać .. nie chce mi sie z allegro tego tematu targać :mysli:

Reggae Słuchaj Speca, jeśli to są te opony, za które ostatnio zapłaciłeś xxx zł (komplet) :D To jedna sztuka musiała by kosztować 30-50zł żeby się opłacało :polew:

_________________________________________________

A tak w ogóle to ja wczoraj poważnie mówiłem o tylnym spojlerze pod błotnik / gdyby się komuś gdzieś rzuciło w oko, to nie wydłubywać tylko dajcie znać od razu :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witoldzie do ch u ja ale mnie rozbawiłeś. Jak J z Tobą wytrzymuje, biedna istota kaloryfer musi mieć po kozaku :polew:

Opublikowano

Nie dziaduj, kup parę nowych.

Nie...Bo ..szukam zimówek na te fele ..Nie po 2. Bo na wiosne szukam 18 ' :decayed:

Reggae Słuchaj Speca, jeśli to są te opony, za które ostatnio zapłaciłeś xxx zł (komplet) :D To jedna sztuka musiała by kosztować 30-50zł żeby się opłacało :polew:

Zmień dilera Nosferus .. :tongue4: Coś Ci sie pokićkało .

Opublikowano

umierłem :polew:

pyry j**ane :>

Opublikowano

Żółwiku, to ja se dziś gadam z pewną osóbką, a ona mnie przez tel ooooo Żółw mnie mija.. cześć :polew:

Opublikowano

Norbusiu, czasami sie mijamy z tą osóbką w drodze do pracy :)

jaka zaspana i..zmarznięta była :mysli:

Opublikowano

(...) Poziek cośtam cośtam bełkot bełkot :tongue4:

Niech no ja spojrzę na Twój wynik Panie Filozof :D

:shocked: Kurna. Już dawno tak celnie i inteligentnie nikomu nie zripostowałem

Norrrmalnie jednym zdaniem w proch i pył rozbiłem przydługi i pozbawiony większego sensu wywód :polew: :polew: :polew:

Przedstawię ci jedyną słuszną interpretację mojej wypowiedzi: mój wynik jest coś koło 500km/h co świadczy o tym , iż ręczny zupełnie odszedł do lamusa na rzecz innych aktywności :cool1:

W Twoim przypadku szanowny kolego niestety brak już i jednego i drugiego :kox: :gwizdanie: J. przynajmniej tak mówiła :gwizdanie: :cool1:

A tak BTW - a Q coś wspominała?

Opublikowano

no to koniec wibracji w moim pryku - sprzęgło jak maselko hmm

Zaczynam lubić ta padline :gwizdanie:

he he, ciekawe na jak długo.. dwumas to zło :naughty:

spoko spoko - skoro jeden wytrzymał 160 to drugi wystarczy że połowe pożyje - ja i tak dłużej jeździł tym nie bede :decayed:

Opublikowano

A propos VAG'a: gdzie jest złącze w VW Passacie B5? :decayed:

mniej więcej tu gdzie zapalniczka w a4 B5, pod gumową pokrywą obok dźwigni hamulca ręcznego. :wink4:

jezeli jest to pasek 3bg [po fejsie] to złącze jest po lewej stronie pod kolumna kierownicy ....

Opublikowano

A tak BTW - a Q coś wspominała?

Q nie mówi mi o czym rozmawia z twoją J. :decayed:

A o tobie mówi jedynie, że dopadł cię rydwan czasu :decayed::naughty:

Opublikowano

A tak BTW - a Q coś wspominała?

Q nie mówi mi (...)

Noooo... wielu rzeczy Ci nie mówi :tongue4:

(...)

A o tobie mówi jedynie, że dopadł cię rydwan czasu :decayed::naughty:

Zuch Dziewczyna - mówi tak jak ustaliliśmy, ze masz słyszeć :decayed:

Opublikowano

Noooo... wielu rzeczy Ci nie mówi :tongue4

Tak się dzieje w waszych związkach, tych po przejściach :tongue4: :tongue4:

Zuch Dziewczyna - mówi tak jak ustaliliśmy, ze masz słyszeć :decayed

Znaczy twierdzisz, że umawiałeś się z moja dziewczyną przeciwko mnie ? :shocked: :shocked: :blink::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Znaczy twierdzisz, że umawiałeś się z moja dziewczyną przeciwko mnie ?

a niby kobieciarz :decayed: eeech Poziu, za późno już na takie wnioski

Opublikowano

Uwielbiam czytać wasze spory :D

Kupie wam pod choinke po linijce ..taką wyskalowaną do 20 cm . tak żebyście porównali sobie na spocie za filarem i odwieczna walka Pozia i Wita zostanie zakończona :polew:

Opublikowano

Ragga ale to będzie nierówna walka bo ja mam wszystko naturalne a Wiciu pewnie weźmie viagre :gwizdanie: :kox:

Wiciu specjalnie dla ciebie:

http://i283.photobucket.com/albums/kk295/zingdan/October/Oct%2017/plenty-of-yes-please.jpg

Opublikowano

Ragga ale to będzie nierówna walka bo ja mam wszystko naturalne a Wiciu pewnie weźmie viagre :gwizdanie: :kox:

No to wtedy beda punkty ujemne ..odliczyć od ogólnej długośći 5 cm :D

Wszystkie jakieś takie ..marne :decayed:

Russia ujdzie :kox:

Opublikowano

Ragga ale to będzie nierówna walka bo ja mam wszystko naturalne a Wiciu pewnie weźmie viagre :gwizdanie: :kox:

Wiciu specjalnie dla ciebie:

http://i283.photobucket.com/albums/kk295/zingdan/October/Oct%2017/plenty-of-yes-please.jpg

przytulicie się przed pomiarem do zimnego filara - i wszystko będzie jasne :decayed:

Opublikowano

przytulicie się przed pomiarem do zimnego filara - i wszystko będzie jasne :decayed:

..jak za bardzo sie przytulą to naruszą konstrukcje filara ..i Arkadia legnie w gruzach :D

Opublikowano

Poziek, a czemu one wszystkie mają tak dziwnie ułożone (otwarte) usta - szczególnie Guatemala, Iceland i Israel ??? :mysli::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.