Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem jedynym zdrowym, prawdziwym, tryskającym facetem

Wiciu chyba w twoich snach 15 lat temu to miało miejsce :naughty: :naughty: :naughty:

(..)

Oj, widzę - jesteś już tak zdesperowany, że faktom zaczynasz zaprzeczać :gwizdanie:

Prasa fachowa opisuje to jako pierwsze objawy schizofrenii lub ... problemów ze wzwodem, które mogą również znajdować upust w nadmiernym zainteresowaniu motoryzacją. :decayed:

Q też coś wspominała ... :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj, widzę - jesteś już tak zdesperowany, że faktom zaczynasz zaprzeczać :gwizdanie:

Prasa fachowa opisuje to jako pierwsze objawy schizofrenii lub ... problemów ze wzwodem, które mogą również znajdować upust w nadmiernym zainteresowaniu motoryzacją. :decayed:

Q też coś wspominała ... :naughty

uwielbiam twoje niewyszukane i oklepane psychoanalizy skopiowane żywcem z forum gdzie jesteś modem....

www.kryzys40latka.pl

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Oj, widzę - jesteś już tak zdesperowany, że faktom zaczynasz zaprzeczać :gwizdanie:

Prasa fachowa opisuje to jako pierwsze objawy schizofrenii lub ... problemów ze wzwodem, które mogą również znajdować upust w nadmiernym zainteresowaniu motoryzacją. :decayed:

Q też coś wspominała ... :naughty

uwielbiam twoje niewyszukane i oklepane psychoanalizy skopiowane żywcem z forum gdzie jesteś modem....

www.kryzys40latka.pl

:kox: :kox: :kox:

Dosyć wcześnie się tam logujesz :naughty:

Zasadniczo w Twoim przypadku na kryzys wieku średniego zbyt wcześnie - chociaż po tym czernobylu się niektórym z Was sie co poniektóre rzeczy poprzyspieszały. Więc koto Cię tam wie.

W każdym razie, zadziałajmy dyskretnie i skutecznie.

Żeby walczyć z problemami przekwitania - stosuj wszystkie rady jakie mnie dajesz.

Jak któreś z rozwiązań przyniesie skutek - niewykluczone, ze jak przyjdzie na mnie czas to i ja skorzystam. :tongue4:[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 16:54:35_________________________________________________P.S. Prezesem, a nie Modem :naughty::D

Opublikowano

nie mogę tam wejść, czyżby wszyscy już tam byli... :mysli:

Poziek jakimś dziwnym trafem pożera cały transfer, jak nie przymierzając ktoś inny kiedyś u nas na forum :D

Muszę zadbać tam o nowy serwer ...

Opublikowano

Kaśka za dzisiejsze "Nosfer spamerze" :zemdlal:

:foch: :foch: :foch:

Wynik ostatnich 150postów / 6 - Nosfer.

Spam - niechciane wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza także spamu w komunikatorach (np. ICQ czy Gadu-Gadu). Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji komercyjnej o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości.

Wypraszam sobie :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

Kaśka za dzisiejsze "Nosfer spamerze" :zemdlal:

:foch: :foch: :foch:

Wynik ostatnich 150postów / 6 - Nosfer.

(...)

Aż się chłopie ten teges uniosłeś :polew:

Opublikowano

Nosfer... spamerze :naughty:

Wyluzuj. Ksywa i tak Ci zostanie :decayed:

Opublikowano

Panowie .. kiedy jakie piwo robimy ? :naughty::kox:

Opublikowano

a co tu tak pusto ? Nie spać - bo się już stolica powoli korkuje

Ragga - tak jak mówiliśmy, nekst wik :good:

Opublikowano

Wit, Flyer i cała reszta ogrów - miarka się przebrała :bicz2:

:wink4:

Opublikowano

Ragga - tak jak mówiliśmy, nekst wik :good:

..ale to co ..konkretny zryw z łańcucha czy tylko okazyjne piwo ..sztuk dużo ? :decayed:

Opublikowano

Wit, Flyer i cała reszta ogrów - miarka się przebrała :bicz2:

:wink4:

no Panowie , Pruszków was dojedzie , to bardziej niz pewne

Opublikowano

I to z bandą Paulinów z Częstochowy.. :polew:

A kto ma choć trochę rozumu to z klechami nie zadziera.. :decayed:

Opublikowano

I to z bandą Paulinów .. :polew:

Z taką banda możesz wpadać co dzień :decayed:

favoritebreweriespaulanzg3.jpg

w302.png

Opublikowano

a co tu tak pusto ? Nie spać - bo się już stolica powoli korkuje

Ragga - tak jak mówiliśmy, nekst wik :good:

Spać nie możesz czy jak ? :wink4:

Córa daje nieźle popalić widzę :tongue4::naughty:

Opublikowano

a co tu tak pusto ? Nie spać - bo się już stolica powoli korkuje

Ragga - tak jak mówiliśmy, nekst wik :good:

Spać nie możesz czy jak ? :wink4:

Córa daje nieźle popalić widzę :tongue4::naughty:

córa wczoraj pół roku skończyła :naughty:, zasypia wieczorem, a budzi sie jak ja już w robocie jestem więc pełen luz

ale że mieszkam na Tarchominie i nie jestem masochistą to jadę sobie do firmy na 7:00, w 20 min. podczas gdy reszta "wyspanych" dyma sie w korku przez 1,5 godziny - wracając kolejne 1,5 godz :polew:

no cóż ... "kto rano wstaje ... " :naughty:

Opublikowano

adaho nie badz taki cwany ja od Ratusza Białołęka do Płochocińskiej jechałem 30min.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Adaho to ma łeb na karku :kox::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.