Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kabel i Vag by się znalazł jakby co

mam lapa z jakąś wersją Vaga ale jaką ... :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kabel i Vag by się znalazł jakby co

mam lapa z jakąś wersją Vaga ale jaką ... :decayed:

To na moim kablu jaka to wersja vaga sprawdzać nie będziemy ... :baseball::naughty::wink4:

Opublikowano

Kabel i Vag by się znalazł jakby co

mam lapa z jakąś wersją Vaga ale jaką ... :decayed:

To na moim kablu jaka to wersja vaga sprawdzać nie będziemy ... :baseball::naughty::wink4:

tym bardziej na samym kablu to się nie uda :guma:

305 stron zostało :naughty:

Opublikowano

305 stron zostało :naughty:

Uwierz mi, że jeszcze przed świętami dobijemy do 2k stron. :)

Opublikowano

305 stron zostało :naughty:

Uwierz mi, że jeszcze przed świętami dobijemy do 2k stron. :)

no niewiem - zacznie się gorączka zakupów i kto będzie pisał :chytry: za to spoty w Arkadii będą pewnie niektórym na rękę ..

Opublikowano

Rok temu dalismy rade. Az sie Hugo wkurwil :decayed:

Opublikowano

Rok temu dalismy rade. Az sie Hugo wkurwil :decayed:

pamiętam :decayed: serwerownia zadyszke miała

cholera trzeba kaske na składke zbierać :polew:

Opublikowano

Wie ktoś coś więcej o A-Z Finanse .. zaprosili mnie na rozmowę i nie wiem czy iśc :embarrassed:

Opublikowano

Wie ktoś coś więcej o A-Z Finanse .. zaprosili mnie na rozmowę i nie wiem czy iśc :embarrassed:

ważne jaka firma ... idź na rozmowę, wypytaj o warunki, świadczenia etc.. i będziesz miał jasność

ps. zapytaj o dostęp do netu w godzinach pracy :decayed:

Opublikowano

Wie ktoś coś więcej o A-Z Finanse .. zaprosili mnie na rozmowę i nie wiem czy iśc :embarrassed:

przejebana firma, straszni naciągacze... chodzić, wydzierasz oszczędności emerytom na inwestycje w rózne fundusze, obligacje itp. i z tego masz prowizje

nie polecam, chyba że masz silna psychikę :wink4:

Opublikowano

305 stron zostało :naughty:

napitalać! :good:

Opublikowano

Wie ktoś coś więcej o A-Z Finanse .. zaprosili mnie na rozmowę i nie wiem czy iśc :embarrassed:

ważne jaka firma ... idź na rozmowę, wypytaj o warunki, świadczenia etc.. i będziesz miał jasność

ps. zapytaj o dostęp do netu w godzinach pracy :decayed:

Wczoraj kolesie 30 minut jebali takie kozy i udawali niezwykle wpływowych , że mnie sie wątroba przewracała do góry nogami ..Do tego jakby mogli to zapytali by jeszcze ile oragzmów przezywa moja kobieta podczas jednego stosunku :angry:

Jak nie ma dostępu do neta to ja to pierdle :polew:

Opublikowano

Rok temu dalismy rade. Az sie Hugo wkurwil :decayed:

Aż nam spoty warszawskie zamknął hihi, ale wszyscy się zdezorientowaliśmy :)[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 15:19_________________________________________________

305 stron zostało :naughty:

napitalać! :good:

wiedziałam, że się zaraz odezwiesz ;)

Opublikowano

wiedziałam, że się zaraz odezwiesz

Wiedziałem, że będziesz wiedziała :wink4:

Aż nam spoty warszawskie zamknął hihi, ale wszyscy się zdezorientowaliśmy :)[br]

"zdezorientowaliśmy"... heh... u niektórych pojawił się ciężki syndrom odstawienia :polew:

Opublikowano

no to napitalajmy :P

Opublikowano

Pytanie do Członków ... :polew: I Członkiń ... :nabijasie:

Ile razy w ciągu roku odbywa się nabur do clubu a4? :laghing2: :przebiegly::wink4:

Opublikowano

Idziemy pełną piz*ką :kox: :kox:

Opublikowano

Dzień dobry. :hi:

A co tam panie Suli grzebią, bo pare minut mnie nie było i nie w temacie jestem :tongue4:

Oj, sporo, :heat: sporo :no4:

-------------------------------------------------------

ABS/ESP :

1 Fault Found:

18265 - Load Signal: Error Message from ECU

P1857 - 35-00 - -

Engine:

4 Faults Found:

16538 - Oxygen (Lambda) Sensor B2 S1: No Activity

P0154 - 35-00 - -

17800 - Camshaft Position Sensor Bank 2 (G163): Open Short to Plus

P1392 - 35-00 - -

17528 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating: B2 S1: Open Circuit

P1120 - 35-00 - -

16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low

P0102 - 35-00 - -

-----------------------------------------------------

Nie wspominając jeszcze o zbyt wolno nagrzewającym się silniku... :smutas:

W tym przypadku facet powiedział, żeby z wymianą termostatu wstrzymać się, :stop: aż nie wyeliminują źródła głupienia komputera - bo ESP a co za tym idzie ABS i szereg innych rzeczy to najprawdopodobniej z powodu tego...,

z tego, co mi wstępnie powiedział, co któryś zapłon wypada, ale jakoś tak dziwnie :sesese:, co zamula komputer i kopie mapy... czy jakoś tak. Nie miałem z gościem bardzo czasu rozmawiać, powiedział, że jak przyjadę po zrobieniu po odbiór to mi na spokojnie wytłumaczy.

Dodatkowo wymieniłem świece.

Tymczasem zatrzymali mi jeszcze paździocha do przyszłego tygodnia... ;(

[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 16:52_________________________________________________

no nie wierzę ... szkop uznał wyższość kitajca :shocked:

swoją drogą - fajną mają robotę

Ja od początku mówiłem, że haldex to gówno i auta z nim nie załugują w pełni na nazwę quattro :banned: Dodatkowo nie dający się do końca wyłączyć ESP :thumbdown:

To S3 to to w guncie rzeczy przez większość czasu ośka tylko czasami udającą :quattro:

Opublikowano

Tomek Kuchar odradzał mi Evo i powiedział, żeby mimo wyglądu kupić Subaru Lanosa...

Twierdzi, że jest wy***wiste :cool1:

Opublikowano

A teraz powaznie pytanie - lece jutro rano do Kielc.

Jako, ze miedzy Grojcem, a Bialobrzegami nie da sie ponoc jechac (korek), to zastanawiam sie jak wyglada trasa Wawa > Piaseczno > Gora Kalwaria > Warka > Bialobrzegi > Radom?

Ja latałem tą trasę przez Warkę i Całkiem nieźle się jechało

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.