Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ło matko ... co to za jakis integracyjny spot ... ????

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ło matko ... co to za jakis integracyjny spot ... ????

Przyjechałbyś leszczu, bo w tym roku to chyba tylko raz byłeś.

Bierz tego swojego srebrnego rupiecia i przyjeżdżaj - będzie poziek więc przy okazji dostaniesz małe wp ..., że tyle Ciebie nie było :polew::yeee::nose::dance2::silacz:

Opublikowano

no na takiego mega spota tez przyjade :P

kolor włosów proponuje różowy ;P jak jak nasze niektóre nicki :P

a z ta ropą to chybajakies żarty jak nie to jade tankowac w cysterne :)

dolar juz 2.88 zł <wow>

Opublikowano

CHF, sprzedaz 2.63 ;(

Wszyscy, ktorzy maja kredyty, łączmy się w bólu i cierpieniu :decayed:

Opublikowano

dolar juz 2.88 zł <wow>

ma być 3.05 :naughty:

co do mega spota czy będzie parkowanie autek jakoś zorganizowane np po jednej stronie a3 a a4 po drugiej czy jak popadnie

Opublikowano

no to ja ide tańczyć bo nie mam :P:hi:

Opublikowano

co do mega spota czy będzie parkowanie autek jakoś zorganizowane np po jednej stronie a3 a a4 po drugiej czy jak popadnie

Tak, i jeszcze ustawienie w/g koloru, wieku i przebiegu :decayed:

Opublikowano

Mógłby ktoś podrzucić nr. tel . do Przemka Kaśki ? :)

Mam ten numer, ale prościej będzie Ci zadzwonić do Kaśki i zapytać.. :decayed:

Trzeba mieć numer do Kaśki :gwizdanie:

Luz mam juz .. znaczy do Przemka nie do Kaśki :decayed:

Ragg nie idź na łatwizne - weź od Przemka numer do Kaśki i dopiero załatwiaj sprawę ...ech ta dzisiejsza młodzież :decayed:

[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 09:12_________________________________________________

co do mega spota czy będzie parkowanie autek jakoś zorganizowane np po jednej stronie a3 a a4 po drugiej czy jak popadnie

Tak, i jeszcze ustawienie w/g koloru, wieku i przebiegu :decayed:

ponieważ mam najnowsze sprzęglo i 2-masa w klubie - bedę stał na samym początku ... musimy się czymś pochwalić, nie.. :polew:

Opublikowano

co do mega spota czy będzie parkowanie autek jakoś zorganizowane np po jednej stronie a3 a a4 po drugiej czy jak popadnie

Tak, i jeszcze ustawienie w/g koloru, wieku i przebiegu :decayed:

tak tylko pytam bo byśmy jakąś fotę zrobili dla potomności :decayed:

Opublikowano

ponieważ mam najnowsze sprzęglo i 2-masa w klubie - bedę stał na samym początku ... musimy się czymś pochwalić, nie.. :polew:

...ale rozumiem, ze wyjmiesz je na pokaz? :polew:

Opublikowano

a z ta ropą to chybajakies żarty jak nie to jade tankowac w cysterne :)

Jak cena wzrośnie to ukradną Ci te cysterne. :>[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 09:18_________________________________________________

ponieważ mam najnowsze sprzęglo i 2-masa w klubie - bedę stał na samym początku ... musimy się czymś pochwalić, nie.. :polew:

...ale rozumiem, ze wyjmiesz je na pokaz? :polew:

Będą zawody w paleniu sprzędła..? :kox:

Opublikowano

co do mega spota czy będzie parkowanie autek jakoś zorganizowane np po jednej stronie a3 a a4 po drugiej czy jak popadnie

Tak, i jeszcze ustawienie w/g koloru, wieku i przebiegu :decayed:

tak tylko pytam bo byśmy jakąś fotę zrobili dla potomności :decayed:

Malik pisał, że weźmie wszystkie aparaty jakie ma, więc fota będzie - pomysł fajny :good: ...no i Honda się może czegoś od nas nauczy :naughty:

Opublikowano

no i Honda się może czegoś od nas nauczy :naughty:

Czeka ich bezsenna noc. :naughty:

Opublikowano

...ale rozumiem, ze wyjmiesz je na pokaz?

:polew: :polew: j**any 1:0 dla Ciebie :good:

Opublikowano

...no i Honda się może czegoś od nas nauczy :naughty:

honda to będzie musiała zrobić miejsce dla :audi: :gwizdanie:

Opublikowano

ło matko ... co to za jakis integracyjny spot ... ????

Przyjechałbyś leszczu, bo w tym roku to chyba tylko raz byłeś.

Bierz tego swojego srebrnego rupiecia i przyjeżdżaj - będzie poziek więc przy okazji dostaniesz małe wp ..., że tyle Ciebie nie było :polew::yeee::nose::dance2::silacz:

no wlasnie ... tak jakos ostatnio mnie naszlo ze dawno mnie nie bylo ... :naughty:

kto ... ??? Poziek ... a to ten maly piskliwy siusiumajtek .... :polew:

Opublikowano

a z ta ropą to chybajakies żarty jak nie to jade tankowac w cysterne :)

Jak cena wzrośnie to ukradną Ci te cysterne. :>[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 09:18_________________________________________________

ponieważ mam najnowsze sprzęglo i 2-masa w klubie - bedę stał na samym początku ... musimy się czymś pochwalić, nie.. :polew:

...ale rozumiem, ze wyjmiesz je na pokaz? :polew:

Będą zawody w paleniu sprzędła..? :kox:

jako democar jestem poza konkurencją :no: ale chętnie spaliłbym tego Hondziarza z tłumikiem rodem z Kamaza ...

BTW..ten to musi mieć kompleksy :decayed:

Opublikowano

Pusc mu zaslone dymna, zalej V-Powera na spota :decayed:

W temacie wspolnego spota z A3 Clubem - zdeklarowalo sie kolo 30 osob jak na razie i codziennie dopisuja sie nowe, wiec bedzie ostro :evil:

Wiecej info: http://forum.a3-club.net/showthread.php?t=15852

Opublikowano

jak mawiał Lech Roch Pawlak..

"to je dobre" można jakieś fotki okolicznościowe porobić.. na naszą klasę :polew:

Opublikowano

może kupimy jakas Calibre :)

i zrobimy sobie ognisko ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.