Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uuu, Poziek, dodajesz do pieca... :gwizdanie:

Zamiast pieprzyć głupoty to pomóżcie mi wybrać logo, czekajcie, zaraz znajdę i wkleję kilka propozycji...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak tak dalej pójdzie to do połowy listopada bedziemy mieli te 2000 stron :wink4:

Opublikowano

Które? :naughty:

7c188183234083d3.jpg

EDIT: Zamiast POKRYCIA DACHOWE będzie napis KONSTRUKCJE STALOWE. Oczywiście będzie też wersja bez tego napisu.

Opublikowano

Ale pamietaj jeszcze wszystkich zalet i wad nie poznałeś :gwizdanie

Uuuuuu kochanie :gwizdanie: :naughty: Powiało chłodem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :tongue4:

Opublikowano

Zamiast pieprzyć głupoty to pomóżcie mi wybrać logo, czekajcie, zaraz znajdę i wkleję kilka propozycji...

Kurna Szustek ..dawaj Agnieszke na logo :naughty:

Opublikowano

Tumek ostatnie jest dla mnie najbardziej czytelne :good:

Opublikowano

Zamiast pieprzyć głupoty to pomóżcie mi wybrać logo, czekajcie, zaraz znajdę i wkleję kilka propozycji...

Kurna Szustek ..dawaj Agnieszke na logo :naughty:

:polew: Raguś, Ty mnie kiedyś wykuńcys. :decayed:

Opublikowano

Zamiast pieprzyć głupoty to pomóżcie mi wybrać logo, czekajcie, zaraz znajdę i wkleję kilka propozycji...

Kurna Szustek ..dawaj Agnieszke na logo :naughty:

:polew: Raguś, Ty mnie kiedyś wykuńcys. :decayed:

Pokażcie w końcu te Agniechę no :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Trzecie albo ostatnie :hi:

Opublikowano

Jak dla mnie "3" :good: nie drażni mojego poczucia estetyki :wink4:

Opublikowano

Ale Was wszystkich lubię. Mnie też się najbardziej podoba nr 3. :th:

Opublikowano

W nagrodę fota Agi :decayed:

Opublikowano

Ale Was wszystkich lubię. Mnie też się najbardziej podoba nr 3. :th:

Tomasz, czy to Sens Studio robiło ?

Taak. Dzięki Bryniu za kontakt. :th:

Poziek, widzę, że ciśnienie rośnie.. :chytry::D

Opublikowano

Trzecie albo ostatnie :hi:

Skojarzenie: blachy dachowe to raczej poważna sprawa. Musi być prosto i czytelnie bez jakichś zawijasów :)

Opublikowano

:polew: Raguś, Ty mnie kiedyś wykuńcys. :decayed:

Wtedy bede mógł na legalu zająć sie Twoimi siostrami :kox:

Pokażcie w końcu te Agniechę no :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew:

[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 05:12:32 pm_________________________________________________ :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Raguś, Kasia to moja siostra cioteczna, podobno jest czy tam ma być niedługo wolna, więc śmiało... :wink4::decayed:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 17:15_________________________________________________

:polew: Raguś, Ty mnie kiedyś wykuńcys. :decayed:

Wtedy bede mógł na legalu zająć sie Twoimi siostrami :kox:

Pokażcie w końcu te Agniechę no :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew:

[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 05:12:32 pm_________________________________________________http://nasza-klasa.pl/profile/3555147/gallery/3 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:foch:

Opublikowano

Raguś, Kasia to moja siostra cioteczna, podobno jest czy tam ma być niedługo wolna, więc śmiało... :wink4: :

Ok..zaraz po tym jak zostane brutalnie wykorzystany przez siotrę Pozia :decayed::D

Tomasz nie Fochaj sie :tongue4:

Opublikowano

Tomasz nie Fochaj sie :tongue4:

Milcz jak do mnie mówisz!

:bicz:

Opublikowano

Tomasz nie Fochaj sie :tongue4:

Milcz jak do mnie mówisz!

:bicz:

Luzuj poślady jak sie do mnie spinasz :beach::stop:

:decayed:

Kolkov jak doczytasz do końca to daj znać :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kolkov jak doczytasz do końca to daj znać :polew:

tak właśnie czytałem i czytałem i mieszkania szukałem i dalej czytałem, w końcu przeczytałem i nie mam co robić :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.