Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skąd znasz ten tekst :wink4: :wink4: :wink4:

Chba muszę go opatentować :kox:

Hmm, zasłyszany na forum A4... :wink4::decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a już w 1/2 finale były :gwizdanie: ech ta noga :evil:

Opublikowano

Ale Was wszystkich lubię. Mnie też się najbardziej podoba nr 3. :th:

A mi się podoba 2, ewentualnie 3 :tongue4:

Opublikowano

A mi się podoba 2 :tongue4:

Tyż pikne, ale jednak do branży bardziej pasuje nr 3. :th:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 18:06_________________________________________________

A mi się podoba 2, ewentualnie 3 :tongue4:

No tak to jeszcze pikniej. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tomku 3 opcja jest spoko :good:

Opublikowano
:polew: zrób jwszcze 1 modyfikację będzie zabawnie :polew:
Opublikowano

Tomek, ważne, że Tobie się podoba, a jak jeszcze potwierdza to kilka osób (czyli przykuwa uwagę innych) to wiadomo, że Twój wybór jest słuszny :good:

Opublikowano

Tomek, ważne, że Tobie się podoba, a jak jeszcze potwierdza to kilka osób (czyli przykuwa uwagę innych) to wiadomo, że Twój wybór jest słuszny :good:

Ta lista logosów to trzecia z kolei, którą dostałem od agencji reklamowej. Właśnie 3 opcja z trzeciej listy od razu wpadła mi w oko. Cieszę się, że większości z Was też się podoba. :th: :)

Opublikowano

Panowie ...wpadne na spota wtorkowego spota niebieskiem .. mam nadzieje , że ktoś zrobi mi logi ..i bedzie tez akcja wymiany turbawki :)

Także bede potrzrbował paru renców do pomocy :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

ano właśnie co z tą turbaffką? Wymieniasz ją w weekend?

aaa renców, karwde trudny wyraz :naughty:

Opublikowano

Panowie ...wpadne na spota wtorkowego spota niebieskiem ..

Raguś, Ty się nie zdziw, jak zajedziesz na parking i będziesz oblookany przez wszystkie kobiety z A3-club... :gwizdanie:

Dowiesz się o wszystkim w odpowiednim czasie, to taka mała przysługa ode mnie... :decayed:

Opublikowano

dobrze, że na końcu było " :decayed:" bo tak to bym nie zrozumiał .. :polew:

Opublikowano

ano właśnie co z tą turbaffką? Wymieniasz ją w weekend?

aaa renców, karwde trudny wyraz :naughty:

W łikend nie ...na spocie :decayed: to tak , żeby Ci z A3 nie myślei ze my miekkim ptakiem robione jesteśmy :cygaro::silacz:

Full rezanie na akranie :D

Raguś, Ty się nie zdziw, jak zajedziesz na parking i będziesz oblookany przez wszystkie kobiety z A3-club... :gwizdanie:

Dowiesz się o wszystkim w odpowiednim czasie, to taka mała przysługa ode mnie... :decayed:

O Co shazi ...Szustek co juz namieszałeś na A3 ? :gwizdanie:

Opublikowano

bedzie tez akcja wymiany turbawki :)

Piszesz poważnie ??? :shocked:

Opublikowano

bedzie tez akcja wymiany turbawki :)

Piszesz poważnie ??? :shocked:

Jak najbardziej.. graty sa zamówione w Aso ..jeszcze tylko trzeba podjechać po przejsciówke :wink4:

Sebek zaoferował pomoc .. a i licze na was panowie :)

Opublikowano

O Co shazi ...Szustek co juz namieszałeś na A3 ? :gwizdanie:

Szazi o to, że pracuję nad Twoim PiaRem... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.