Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lukaszr, mail idzie, przepraszam za nadwagę.. :wink4: Małyska i Prezes muszą trochę poczekać, bo mam zatwardzenie na łączach.. :decayed:

Krzyniu, a Twoje zdjęcie to akurat nadaje się do wstawienia na forum, więc czekaj cierpliwie... :naughty:

Opublikowano

Krzyniu, a Twoje zdjęcie to akurat nadaje się do wstawienia na forum, więc czekaj cierpliwie... :naughty:

oj wydaje mi się że się nie nadaje :wallbash: TOMKU PW poproszę :wink4:

Opublikowano

Zaparkowałem samochód pod domem, tak jak zwykle, jest to droga wewnetrzna, jest też znak droga osiedlowa.

Z tego co wiem to na drodze niepublicznej, nie można wystawiać mandatu jeżeli nie ma zagrożenia życia.

Opublikowano

Zaparkowałem samochód pod domem, tak jak zwykle, jest to droga wewnetrzna, jest też znak droga osiedlowa.

Z tego co wiem to na drodze niepublicznej, nie można wystawiać mandatu jeżeli nie ma zagrożenia życia.

Poczytaj te linki - w tym 1 jest nawet taka sama sytuacja opisana.

Opublikowano

oj wydaje mi się że się nie nadaje :wallbash: TOMKU PW poproszę :wink4:

Krzyniu, proooszę, tylko jedno.. :decayed:

Resztę wyślę mailem. Będzie dobrze. :wink4:

Adecneo, śniło mi się dzisiaj, że zatrzymała mnie policja za ominięcie samochodów i przejechanie na czerwonym. Kufa, skąd mi się takie sny biorą... :mysli:

Opublikowano

wiem wiem ...50 % już to widziała ale .... jak to zapitala :kox:

http://www.youtube.com/watch?v=-8UAvf3xX0o

i nadal chcesz się siwym przejechać ?? :naughty: :naughty: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Tomek wrzucaj tą fotkę Krzyńka - z chęcią każdy obejrzy :naughty::kox:

Opublikowano

W strefie zamieszkania mozna parkowac tylko na miejscach wyznaczonych.

Opublikowano

oj wydaje mi się że się nie nadaje :wallbash: TOMKU PW poproszę :wink4:

Krzyniu, proooszę, tylko jedno.. :decayed:

Tomku lepiej nie :no:[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 09:21_________________________________________________

wiem wiem ...50 % już to widziała ale .... jak to zapitala :kox:

...........

i nadal chcesz się siwym przejechać ?? :naughty: :naughty: :kox: :gwizdanie:

on nie chciał, on tylko listę robi :naughty: to my chcemy :good:

Opublikowano

Tomku lepiej nie :no:

Krzyniek, wstydzisz się czegoś ?

Przyznaj się lepiej wcześniej co tam jest :naughty::polew:

Opublikowano

Przyznaj się lepiej wcześniej co tam jest :naughty::polew:

chodzi o to że nawet ja nie wiem co tam jest :gwizdanie: a może być wszystko :shocked:

a jeszcze jak coś zmontował.....

Opublikowano

Z tego co wyczytałem, to są różne kontrowersje. Sam już nie wiem czy się z nimi kłócić czy nie. Dostałem 2 mandaty, wczoraj i przedwczoraj.

Opublikowano

TO ja bym już sąsiadom szyby powybijał

Opublikowano

TO ja bym już sąsiadom szyby powybijał

Nie sąsiadom, tylko dozorcy.

Opublikowano

przecie masz napisanego pare linijek wyżej :decayed:

Małyska, Ty już tracisz kontrole i nawet nie wiesz, że najebałeś tyle postów, że to już nie jest parę linijek wyżej. :D

Szust...masz w cytacie na początku tematu :decayed: Gupie Ci bryle...ale zamiast szkieł wsadze Ci denka od pryty ( jabola, soka,kwasa) :D

Opublikowano

Lukaszr, mail idzie, przepraszam za nadwagę.. :wink4

Tomek, ale pociągnąłeś z grubej rury - mail 52 MB :shocked:

Opublikowano

jest koncept na "zimowy" znak firmowy klubu A4 :decayed: - każdy szanujący się Klubowicz powinien je mieć w swoim furaczu

http://www.allegro.pl/item455216524_kolpaki_15_16_14_audi_komplet_warszawa_w18_fvat.html

dopisywać się bo zamawiał będę :kox:

Opublikowano

I po co kupowac alu...

Opublikowano

jest koncept na "zimowy" znak firmowy klubu A4 :decayed: - każdy szanujący się Klubowicz powinien je mieć w swoim furaczu

http://www.allegro.pl/item455216524_kolpaki_15_16_14_audi_komplet_warszawa_w18_fvat.html

dopisywać się bo zamawiał będę :kox:

Racja ..Adaś :decayed:

A sa jakieś 17? ..to sobie na alu zasadze :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.