Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś temat naliczania/obliczania nie jest wesołym tematem na forum :diabelek: :diabelek: :diabelek:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tym bardziej ze niektorych to juz nie mozna naliczac bo zapadli sie pod ziemie :galy:

Opublikowano
tym bardziej ze niektorych to juz nie mozna naliczac bo zapadli sie pod ziemie

wcale sie nie dziwię..ja bym emigrował i to daleko :diabelek:

:D:P :diabel2:

Opublikowano

jednym słowem brudny kibel...

panowie na poprawę nastroju proszę mobilizować mnie i przypominać, że urodzinki robie dla kulturalnych, uczciwych, ułożonych ludzików z A4 klub :)

info o lokalu w krótce :)

Opublikowano

chlopaki sorki ze wbijam sie w bajere, ale kto z pozkiem leci na KR?? lukas,zolw i ono macie po lisciu jak sie nie zjawicie :P

[ Dodano: 03-01-2007, 00:50 ]

jednym słowem brudny kibel...

panowie na poprawę nastroju proszę mobilizować mnie i przypominać, że urodzinki robie dla kulturalnych, uczciwych, ułożonych ludzików z A4 klub

info o lokalu w krótce

ktos mnie wtajemniczy na PW??

Opublikowano
info o lokalu w krótce

o jakas jedna pozytywna wiadomosc po swietach

chlopaki sorki ze wbijam sie w bajere

ty zawsze mozesz czarnulku :one:

lukas,zolw i ono macie po lisciu jak sie nie zjawicie

stary wiesz ze ja chetnie ale w piatek to ja mam prace a w ten weekedn szkole takze nie da rady :(

Opublikowano
Cytat:

tym bardziej ze niektorych to juz nie mozna naliczac bo zapadli sie pod ziemie

wcale sie nie dziwię..ja bym emigrował i to daleko

szczegolnie w to!!

Opublikowano

Jak będe miał luzik w robocie to może polece swoim sie hamować :) Dam znać

Opublikowano
ale to dobry chlopak

:diabelek:

urodzinki robie dla kulturalnych, uczciwych, ułożonych ludzików z A4 klub

normalnie towarzycho poleciało prasować spodnie od garniaków i pożyczać płaszcze :P:D

Opublikowano
normalnie towarzycho poleciało prasować spodnie od garniaków i pożyczać płaszcze

ja juz mam zarezerwowany płaszczyk :one:

Panowie zeby nie bylo we wtorek spotkanie bo juz rok sie nie widzielismy :564:

Opublikowano

witam słuchajcie panowie nie wiem czy wiecie ale na parkingu w media -markt wprowadzili bileciki wjazdu do 90 minut jest gratis a potem trzeba bulic :(

Opublikowano
witam słuchajcie panowie nie wiem czy wiecie ale na parkingu w media -markt wprowadzili bileciki wjazdu do 90 minut jest gratis a potem trzeba bulic :(

No to fajny będzie widok jak po półtorej godziny A4-reczki będą kółeczko robiły, żeby się ponownie 'zalogować' :D

Opublikowano

pewnie to dzieki nam :one: to teraz bedzie tak po 80 minutach wyjazd i wjazd co nam daje 2:40 minut czyli w sam raz :564:

Opublikowano

mysle ze to nie dzieki nam bo kazdy sie liczy z tym ze tak mozemy zrobic koleczko i ponowny wjazd mysle ze koszta utrzymania takiego parkingu .....i dlatego tak czy siak kiepsko

Opublikowano

łono jeszcze byśmy g-techa zabrali aby porobić sprawdziany na obwodnicy w Białobrzegach... :diabelek: :diabelek: :diabel2: :diabel2:

Opublikowano

Nooo luzz , swoją drogą jak ktoś wie gdzie kupić gtech pro RR to niech da znać .

Opublikowano

Tak ale wszyscy chcą zaliczki i sprowadzą w 2/3 tygodnie , to ja ich dymam, napisze do tego typa z SR , thx :)

Opublikowano
na parkingu w media -markt wprowadzili bileciki wjazdu do 90 minut jest gratis a potem trzeba bulic

nie ma co panikować od dawna tak jest tylko czasami, bileciki są aktywne i trzeba wziąśc a czasami szparka :diabel2: jest zaklejona i parking jest za free :P od czego to zależy...nie pytajcie...nie wiem

Opublikowano

no ja bym tez sie przejechal z toba poziek ale w piatek mam pierwsze urodziny coreczki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.