Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal kiedy idziemy z Kokosem złoić ryje na Pruszkowskich rewirach ?? :naughty:

Jak się remont posuwa ?

Remont do przodu , myśle ze w najbliższy łikend+pon/wtor. zakończe robote i zaczne przewozić graty. najgorsza jest chyba kuchnia do złożenia. Przywieżli mi z Black Red.... pól traffica paczek i weź sie w tym połap :decayed: a co ?? chcesz wpaść na vodke ??? żaden problem , jak tylko sie urządze to cuś zrobim :good:

:good: No to za***iście.. Zobaczysz jak fajnie się jedzie po 16 z Pruszkowa do Grodziska :naughty:

_________________________________________________

mozemy w sumie w najblizszym czasie zaznaczyc w Pruszkowie naszą obecność :polew: :polew:

Przejdziemy przez wszystkie knajpy Pruszkowa, aż dojdziemy do Piastowa tam będziemy wydzierać się przed domem Norbiego :drunk::polew: :polew:

A za tydzień w drugą stronę - pod dom Poźka :drunk::polew: :polew:

jak taki plan to ja sie pisze :good::kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

<dodo> stary, ja pier***e...

<?> Mmm?

<dodo> jaki dzis dzien...

<?> Poniedziałek.

<dodo> znowu wyszedlem z domu w sobote, a budze sie w poniedzialek

<dodo> na kacu -.-

<?> Przykre...

<dodo> a jeszcze jakiś j**any test z chemii!

<dodo> pier***e, chyba zostaje w domu

<?> To rzeczywiście smutne, dzień uciekł z życia, kac, sprawdzian, szlaban na komputer i telewizję do końca 18 roku życia i jeszcze rodzice zabiorą Ci komórki...

<dodo> jaki znowu pierdolowny szlaban?!

<?> Bo zamiast do "starego", zagadałeś do "starej".

<?> Syneczku.

<dodo> O.o

<?> A z Twoim fartem, to jeszcze na bashu będziesz.

:polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

Co oznacza skrót FIAT 126p??

Fatalna Imitacja Auta Turystycznego, jednoosobowego, dwudrzwiowego. sześciokrotnie przepłaconego :kox:

Opublikowano

Moskal kiedy idziemy z Kokosem złoić ryje na Pruszkowskich rewirach ?? :naughty:

Jak się remont posuwa ?

Remont do przodu , myśle ze w najbliższy łikend+pon/wtor. zakończe robote i zaczne przewozić graty. najgorsza jest chyba kuchnia do złożenia. Przywieżli mi z Black Red.... pól traffica paczek i weź sie w tym połap :decayed: a co ?? chcesz wpaść na vodke ??? żaden problem , jak tylko sie urządze to cuś zrobim :good:

:good: No to za***iście.. Zobaczysz jak fajnie się jedzie po 16 z Pruszkowa do Grodziska :naughty:

_________________________________________________

mozemy w sumie w najblizszym czasie zaznaczyc w Pruszkowie naszą obecność :polew: :polew:

Przejdziemy przez wszystkie knajpy Pruszkowa, aż dojdziemy do Piastowa tam będziemy wydzierać się przed domem Norbiego :drunk::polew: :polew:

A za tydzień w drugą stronę - pod dom Poźka :drunk::polew: :polew:

Jestem za, u mnie barek zawsze rad jak się do niego zajrzy :decayed:
Opublikowano

to tylko plotki :naughty: :decayed

Zdecydowanie :wink4:

:good: byłem, widziałem możecie mi zaufać :decayed:

Ty nie pisz takich rzeczy bo ci jeszcze ktoś uwierzy :przebiegly:

to dobrze :cool1:

Opublikowano

nieźle :decayed: , ja ma szafki na dwóch ścianach , niepołączone, wiec nie powinno byc problemów (mam nadzieje). W sumie to też nieduz bo ponad 4,5mb góra +dół. myśle ze w dwóch chłopa jeden dzień mi zejdzie

Szczerze watpie. Licz raczej weekend od rana do wieczora zeby zrobic doslownie wszystko.

Ja robilem wszystko bardzo dokladnie, co do milimetra wrecz i troche sie zeszlo.

W dodatku blaty, ciecie dziur w blacie.

Masz szafke cargo?

Opublikowano

U mnie Black red end coś tam na dwie ściany dwóch montarzystów tylko tym się zajmujących składało od rana do wieczora w jeden dzionek.

Opublikowano

k**wa...Poźka siwy to kozak na maxa :shocked::blink:

Szkoda , że nie wygrałem w lotka ..pozbawiłbym go kłopot ze sprzedaża siwego :embarrassed:

Opublikowano

Szkoda , że nie wygrałem w lotka ..pozbawiłbym go kłopot ze sprzedaża siwego :embarrassed:

Gdybym miał kasiorke to pewnie bym Cie uprzedził i pierwszy go kupił :tongue4::wink4:

Angel sprzedajemy nasze pazdziochy i kupujemy siwego? :kox: :kox: :polew:

Opublikowano

Może kiedyś bedzie mnie stać ..na skok na benzynkę...i to taką :kox: :kox: :kox: :kox:

Sławek ..w sumie ..auto rodzinne..sedan ..wizytowy :decayed:

Opublikowano

Angel sprzedajemy nasze pazdziochy i kupujemy siwego? :kox: :kox: :polew:

Mozemy kupic........ale pod warunkiem, ze Poziu przemaluje go na czarno :kox::polew:

Opublikowano

ehhh kobiety... kolor najwazniejszy :polew:

Opublikowano

ehhh kobiety... kolor najwazniejszy :polew:

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Kufa siwek :kox:

Nowy właściciel będzie się musiał nauczyć nim jeździć :decayed:

Opublikowano

Nowy właściciel będzie się musiał nauczyć nim jeździć :decayed:

Trza mieć jaja jak dwa poniemieckie hełmy :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Coż ,. powiem tak, Siwy jest jak Rocco w swoim fachu :decayed:

Pozioo, spasiba - było zacnie :good:

Opublikowano

Siwy jest jak Rocco w swoim fachu

i to jest komplement :decayed::kox: :kox: :notworthy::good: :>

Opublikowano

Kufa, jak tak gadacie to ja chcę, żeby już była niedziela.. :kox:

Opublikowano

Kufa, jak tak gadacie to ja chcę, żeby już była niedziela.. :kox:

z takimi fajnymi oponakami co masz co kurde ADRem mi wklepiesz :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.