Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chłopak w stresie teraz zyje..jeszcze osiwieje :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tomaszust (22:50)

napiszesz wiadomosc ode mnie?

Korzen (22:50)

no

tomaszust (22:51)

Napisz tak:

ODBLOKUJTA MNIE !

:polew: :polew:

To to chciał na Naszej Klasie :D:D:D:D

Tomek

:laghing2: :nabijasie::polew: :laghing2: :nabijasie::polew::nabijasie::polew:

To się nazywa NAŁÓG :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jeszcze trochę, ą trzeba będzie specjalnie dna Tomka utworzyć klub A5 (A A4)

:polew: :polew:

Opublikowano

A dziewczęta z Sofi powinny mieć seryjnie zamontowane kalamitki na podbrzuszu

Co to krwa są "kalamitki" :blink:

Bo "podbrzusze" to wiem :D

(...)

tomaszust (22:51)

(...)

ODBLOKUJTA MNIE !

Co za Gość :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

mógłby ktoś odblokować Tomaszust a bo mi żyć nie daję na gg, mówi że już ma dosyć "ban_anowych wakacji" :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Opublikowano

mógłby ktoś odblokować Tomaszust a bo mi żyć nie daję na gg, mówi że już ma dosyć "ban_anowych wakacji" :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Zablokuj go na gg :kox: :kox: będziesz miał spokój :evil:

Opublikowano

mógłby ktoś odblokować Tomaszust a bo mi żyć nie daję na gg, mówi że już ma dosyć "ban_anowych wakacji" :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Zablokuj go na gg :kox: :kox: będziesz miał spokój :evil:

no tak dobry pomysł :naughty::good: a na NK też można :gwizdanie: :mysli::polew: :laghing2: :nabijasie:

Opublikowano

Panowie ...Boberek :tongue4:

Mam wielką prośbe do każdego kto posiada aparat i umiejętności ..Przespałem ostatnie zjazdy w szkole i niestety nie posiadam ustrzanki a musze zorbić zdjęcia na zaliczenie :gwizdanie:

Tematy zdjęć to :

1. Skrzyżowanie

2.Moje miejsce ( tu wiadomo fote trza cyknąć na spocie :D )

3.Kontrast

4.Stół

5.Gra ( :tongue4: )

6.Jesienne melodie..

Potrzebuje po 6 zdjęć na każdy temat .. jak ktoś chce sie pobawić i pomóc koledze za jednym zamachem to prosze o kontak :good:

Opublikowano

ooo ale żeś dał temat :P

ja to ci mge jakies d*py porobić a nie skrzyżowania :P

Opublikowano

mam doskonałe zdjecia 'dublera' w i po akcji :naughty: może być ?

Raggus - ja chetnie bym pomógl ale brakuje mi dwóch rzeczy - aparatu i zieonego pojęcia jak go powinno się skutecznie używać ...wiec .... jak mawiają górale - you know :cool1:

Opublikowano

ooo ale żeś dał temat :P

ja to ci mge jakies d*py porobić a nie skrzyżowania :P

Stary :decayed:

Nie wiem czy wiesz..ale te tematy sa za***iście ogólnikowe :naughty: Pełna dowolność formy :kox:

Stół - d*pa ...kontrast - czarna d*pa z białą d*pą ...itp :decayed:

Nie no Panowie to tak na serio ..to prosiłbym o ta pomoc :hi::notworthy:

Opublikowano

Taa :> Dubler w akcji dziś był najlepszy. :polew: :polew: :polew:

Ja mam nawet krótki reportaż na ten temat

Opublikowano

Dzińdobry.

Bananowe wakacje któtkie, ale intensywne. Polecam wszystkim, którzy mają zawaloną robotę i chcą trochę podgonić. :decayed:

Teraz jest weekend, więc prosiłem o odblokowanie. Po weekendzie możliwe, że poproszę jeszcze raz o bana. :decayed:

Raggaman, co do zdjęć - temat kontrastu załatwię Ci jutro. Przeca jutro na torze będzie jeździł Poźkowóz i mój paździoch - idealny motyw... :)

Opublikowano

Nie no, powrócił największy spamer. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a było tak pięknie[br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 22:13_________________________________________________Czy widzieliście kto reprezentuje nas w google :>

http://images.google.com/images?&um=1&hl=pl&q=katalizator+audi+a4+abc&&sa=N&start=42&ndsp=21

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:decayed:

Czego rżysz? :decayed:

Opublikowano

ooo ale żeś dał temat :P

ja to ci mge jakies d*py porobić a nie skrzyżowania :P

Stary :decayed:

skrzyżowanie pójde ci dzis zrobie znajde jakies w tej mojej wiosce :)

a co do kotrastu to jedną dupe białą mam :) hmm ttylko gdzie ja kurde w tej mojej wsi znajde murzyna :P

Nie wiem czy wiesz..ale te tematy sa za***iście ogólnikowe :naughty: Pełna dowolność formy :kox:

Stół - pupa ...kontrast - czarna pupa z białą d*pą ...itp :decayed:

Nie no Panowie to tak na serio ..to prosiłbym o ta pomoc :hi::notworthy:

Opublikowano

:decayed:

Czego rżysz? :decayed:

Sss Ciebie :decayed:

To jak ..nikt mnie nie pomoże z tymi zdjęciami ? :witch:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

Czego rżysz? :decayed:

Sss Ciebie :decayed:

To jak ..nikt mnie nie pomoże z tymi zdjęciami ? :witch:

Daj mi swojego maila, czegoś poszukam :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.