Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurna ..a ja nawet nie moge wtyczek zainstalować :angry:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To chyba dobre że nie będzie...

Poza tym w tamtym roku też mówili że idzie ocieplenie itp ale troche śniegu było nie dużo ale było i na pewno nie było wiosny tylko mróz, prawdą jest że nie są to zimy takie jak za czasów naszych dziadków gdzie było po 2 metry śniegu itp ale to że wogóle zimy nie będzie to mało prawdopodone, będzie ale lekka

Opublikowano

Też to widziałem i wacham się co do zimówek :mysli: Jeszcze poczekam. :gwizdanie:

Opublikowano

A ja kupiłem gumy od Suliego :gwizdanie:

..e tam ..beda uzbrojone na next sesion :decayed:

Moje letnie ..to i tak sie tylko do upalania nadają :P

Opublikowano

Powiedzcie co się robi z Print screenem, żeby go wkleić tutaj?

Opublikowano

hmm czy ja wiem :) kupiłem nowy komplet opon zimowych :P

Opublikowano

Powiedzcie co się robi z Print screenem, żeby go wkleić tutaj?

Zrób zrzut ..wklej do Painta ..zapisz ..i wrzucaj :wink4:

Opublikowano

..i wrzucaj [..]

[..] na www.imageshack.us i linkuj :)

Opublikowano

hmm czy ja wiem :) kupiłem nowy komplet opon zimowych :P

Super Express

..czyli wiadomo, że informacja mało sprawdzona :decayed:

Opublikowano

..i wrzucaj [..]

[..] na www.imageshack.us i linkuj :)

Tylko pamiętaj, żeby zapisać w JPEG, bo bitmapa za dużo waży. :decayed:

Opublikowano

w zeszłym sezonie "zimowym" zimówki założyłem w...styczniu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

..i wrzucaj [..]

[..] na www.imageshack.us i linkuj :)

Tylko pamiętaj, żeby zapisać w JPEG, bo bitmapa za dużo waży. :decayed:

..albo GIF :)

w zeszłym sezonie "zimowym" zimówki założyłem w...styczniu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

..ale śnieg to pokazał sie troszkę wcześniej chyba ..teraz jesli listopad i nic ..ciekawe czy do świat spadnie :mysli:

Niedługo bedziemy śmiagać w szortach w grudniu :decayed:

Opublikowano

szczerze mi to nie przeszkadza :P

Opublikowano

Ja bym chciał śnieg zobaczyć. Zima ma swoje uroki :decayed:

Opublikowano

szczerze mi to nie przeszkadza :P

Chciałem quattro sie pobawić :rolleyes: Po coś je w końcu kupiłem :decayed:

Opublikowano

No i nie zapominajmy o zimowych szaleństwach :naughty:

st_anton_snowboard_picture.jpg

_________________________________________________

http://img371.imageshack.us/my.php?image=sportowiecsv1.jpg

Po wielu trudach się udało. Dzięki chłopaki :kwiatek:

Bloody Hell !! :decayed:

(kurna nie moge dobrze pograć bo mam wizytację dzisiaj.. - W DOMU BĘDĘ POBIJAŁ REKORDY :) Kozacka gra :wink4:

Opublikowano

szczerze mi to nie przeszkadza :P

Też tak myslałem ..ale jesień mnie juz męczy ..i potrzeba juz jakiejś zmiany :kox: :kox:

Ja bym chciał śnieg zobaczyć. Zima ma swoje uroki :decayed:

:good:

Wskoczyć pod koc ..z kubkiem gorącej czekolady ... niekoniecznie sam :D:boobs:

:decayed:

Chciałem quattro sie pobawić :rolleyes: Po coś je w końcu kupiłem :decayed:

Zrobi sie kulig.. na coś sie to Twoje Q przyda :decayed::kox:

Opublikowano

Też to widziałem i wacham się co do zimówek :mysli: Jeszcze poczekam. :gwizdanie:

Tomek, a gdzie ja Cię mogę złapać, żeby po ten film podjechać?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.