Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co ty pierdlisz..to do kogo ja mam fotki wysyłać ? :tongue4:

Dawaj do mnie. Ja wrzucę na forum w razie co :naughty:

Zebym to ja miał jeszcze Poźkowy numer telefonowy :tongue4:

Nie masz numeru do przyszłego szwagra, brata swojej przyszłej żony ??? Nieładnie :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co ty pierdlisz..to do kogo ja mam fotki wysyłać ? :tongue4

DO MNIE TEZ MOŻESZ :kox:

Zebym to ja miał jeszcze Poźkowy numer telefonowy :tongue4:

Wypadało by poszukać jej na jakimś gronie ..nk czy coś :decayed:

PW

Opublikowano

Wyślij to wkleje.. ;)

Do Ciebie to pałam czystą ignorancją :wink4:

Daruj sobie.. Widzę, że masz problem z luźnym spojrzeniem na samego siebie.. :wink4:

Opublikowano

Wyślij to wkleje.. ;)

Do Ciebie to pałam czystą ignorancją :wink4:

Daruj sobie.. Widzę, że masz problem z luźnym spojrzeniem na samego siebie.. :wink4:

Wiesz...z tym akurat nie mam żadnego problemu...chcesz to rżyj se i przez następne 4 spoty ..zwisa mi to kalafiorem .. można mieć dobry żart...ale Ty juz go po prostu wyczerpałeś ..tak że juz nawet mnie to nie śmieszy :hi:

Opublikowano

Wyjaśnijcie sobie wszystko panowie żeby nie było potem niedomówień :decayed:

Opublikowano

uuu......... widzę że sypneło piachem po oczach ... wyluzujcie się dziewczęta :notworthy:

Opublikowano

Wyjaśnijcie sobie wszystko panowie żeby nie było potem niedomówień :decayed:

Ja tam mam sytuacje klarowną :wink4:

Ze mną jak z dzieckiem ..lubie dobry żart..ale jest takie coś jak wyczerpanie tematu :tongue4:

Opublikowano

tzn. że co - nic już w tym watku nie napiszesz :decayed: :decayed:

nie WIERZE :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Wiesz...z tym akurat nie mam żadnego problemu...chcesz to rżyj se i przez następne 4 spoty ..zwisa mi to kalafiorem .. można mieć dobry żart...ale Ty juz go po prostu wyczerpałeś ..tak że juz nawet mnie to nie śmieszy :hi:

Dobry żart to nie tylko taki, który jest dla Ciebie śmieszny.. Mieliśmy ubaw w sumie w kilka osób, ale skoro chcesz się fochować na mnie to myślę, że wezmę to na barki.. :)

[..]chcesz to rżyj se i przez następne 4 spoty[..]

... nie rób z igieł wideł.. Czy ty myślisz, że przez następny miesiąc będę wałkował jeden temat ? Już dzisiaj o tym nie pamiętałem, a Ty z 4 tygodniami wyjeżdzasz.. Nie rób ze mnie jakiegoś tyrana, a z siebie pokrzywdzonego bezbronnej istoty. Pośmialiśmy się wczoraj 10 minut zjedliśmy BK i po temacie..

BTW kiedyś na spocie palnąłeś głupotę, o mojej K. - puściłem to w niepamięć, chociaż wkurwienie miałęm dość cięte.. Nie chce tutaj nic wypominać, po prostu chce Ci pokazać, że można sobie czasem darować..

Dla mnie nie ma tematu.. A jak chcesz tupać nogami to proszę bardzo :wink4:

Opublikowano

smyczcomfort1cu6.jpg

w300.png

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Biere rurzowom!!!

[br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 12:27_________________________________________________

PS miło było Ciebie zobaczyć :P to tak długim czasie nie obecności

twoja facjata dodała sensu mojemu życiu :P:polew: :polew: :polew:

A dziekuje... Dorotka wie o twoim afekcie? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dla mnie nie ma tematu.. A jak chcesz tupać nogami to proszę bardzo :wink4:

Myśle , że nie ma sensu tasować sie nad tym tematem :wink4:

Napijmy sie piwa na to konto i bedzie gitara :kox:

Ty stawiasz :polew:

Opublikowano

Rajmund spoko - rzucę się piątakiem :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Rajmund spoko - rzucę się piątakiem :gwizdanie: :wink4:

Królewskiego nie pije :lol1:[br]Dopisany: Listopad 19, 2008, 12:51:23 _________________________________________________

Coś dla naszych starszych userow :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

http://nasza-klasa.pl/profile/18036031/gallery/5

...kwiat rozskoszy :sick3:[br]Dopisany: Listopad 19, 2008, 12:54:51 _________________________________________________Teresa sie na mnie obraziła :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Coś dla naszych starszych userow :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

http://nasza-klasa.pl/profile/18036031/gallery/5

Kur... rozumiem młode głupiutkie, ale taki, taka, takiee..... faaaaaaaaak kliknąłem następne zdjęcie :sick3:

BTW koment: "zatankowałbym Cię" mnie wykończył :polew:

Opublikowano

Teresa sie na mnie obraziła :kox::polew: :polew: :polew:

Co nabroiłeś ? :wink4:

Opublikowano

Kur... rozumiem młode głupiutkie, ale taki, taka, takiee..... faaaaaaaaak kliknąłem następne zdjęcie :sick3:

Szczesciaz z ciebie. Ja kliknalem poprzenie :shocked:

Opublikowano

Co nabroiłeś ? :wink4:

No właśnie o to chodzi , że nic :wink4:

Przecież wiesz jak łatwo urazić kobiete o mózgu wielkości Tic Tac'a :decayed:

:polew:

[br]Dopisany: Listopad 19, 2008, 01:14:39 _________________________________________________Bracie przyszłej kobiety mojego życia .. :decayed:

I JAK ? :lol1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.