Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tez szykuje hit na kola! Normalnie bedzie piknie!

Poziu :good:

trytytek nie zakładam - jestem rozrzutny :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raga co jest do chu chu wstawaj!!! :decayed:

A co weny nie mata :decayed:

[br]Dopisany: Listopad 21, 2008, 08:28:36 _________________________________________________

trytytek nie zakładam - jestem rozrzutny :decayed

Wiem gdzie parkujesz :naughty:

Opublikowano

Ja tez szykuje hit na kola! Normalnie bedzie piknie!

Poziu :good:

trytytek nie zakładam - jestem rozrzutny :decayed:

no to panie teraz to juz musi być :kox: :kox: :kox:

ale trytytki musza być w kolorze czerwonym lub niebieskim :P

Opublikowano
  • Autor

co tu taka cisza? Czyżby Terenia tak zaabsorbowała naszego kolegę? :naughty:

_________________________________________________

Dwie anorektyczki kąpią się w wannie. nagle jedna mówi:

- a teraz trzymaj się mocno, bo wyciągam korek smiley

_________________________________________________

Na parkingu przy autostradzie podjeżdża auto i zatrzymuje się obok

„tirówki". Otwiera się okno i pada pytanie:

- Co zrobisz za 200 ?

- Wszystko !

- To wsiadaj … będziesz murować.

Opublikowano

trytytek nie zakładam - jestem rozrzutny :decayed

Wiem gdzie parkujesz

teraz każdy będzie chciał takie wyjebiste kołpaxony :decayed: na stalówkach se śmigajcie ŻUCZKI :decayed:

Opublikowano
  • Autor

coś dla wędkarzy:

- Biorą?

- Nie bardzo...

- Złapał pan coś?

- Jednego.

- I co pan z nim zrobił?

- Wrzuciłem do wody.

- Duży był?

- Taki jak pan i też mnie wk***iał :kox:

Opublikowano

Pewnie spodziewał się, że mu zabiorą prawo jazdy albo coś, a tu tylko pincet polskich złotych. :D[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 10:23_________________________________________________

Jak Ty mi zaymponowałeś w tej chwyly. :shocked:

:polew:

Opublikowano

leszczyk nie uciekł oplowi ;P

Opublikowano

Dżem dobry. Wróciłem :hi: Aleśta najebali tych postów :)

Opublikowano

Dżem dobry. Wróciłem :hi: Aleśta najebali tych postów :)

Dobra motywacja z twojej strony i od razu widać efekty :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

no witamy witamy :P

jak tam sie esą jezdziło ??

kiedy przypłynie ??

Opublikowano

teraz każdy będzie chciał takie wyjebiste kołpaxony :decayed: na stalówkach se śmigajcie ŻUCZKI :decayed:

Jasne stary....tylko każdy bedzie chciał ..ale akurat Twoje..i akurat za darmo :decayed:

Jak kogoś stać na taką zabawe to czemu nie :naughty:

Opublikowano

w 15 calach juz nie kradna bo nie ma takich kół ;P

Opublikowano

Aleśta najebali tych postów :)

Zgodnie z zaleceniami :naughty:

Sprawdz lepiej skrzynkę pocztową.. masz zaległe faktury do opłacenia :D

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

oj ragga :):polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co tu taka cisza? Czyżby Terenia tak zaabsorbowała naszego kolegę? :naughty:

Tera z dnia na dzień co raz bardziej mi sie nudzi :decayed:

[br]Dopisany: Listopad 21, 2008, 10:38:04 _________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew:

oj ragga :):polew: :polew: :polew:

Kurna ..Panie Brobererek ...ten Twój ciumkacz z avatara mnie rozbraja :polew:

Opublikowano

Dżem dobry. Wróciłem :hi: Aleśta najebali tych postów :)

Bry :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.