Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
konkretnie to jest tu http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-Szukam-psychopaty-W0QQAdIdZ90769834[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 12:32_________________________________________________ragga nie wklejaj więcej linków z tych ofert bo kufa siedzę i czytam i czasem nie wyrabiam :polew:[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 12:33_________________________________________________jest konkretnie http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-krolewna-szuka-krolewicza-W0QQAdIdZ90711985

pany kto się łapie :naughty: bo ja wagowo się nie załapię :gwizdanie:

Opublikowano

:krol:

Opublikowano

:krol:

Nie trybie OCB ?? :naughty::decayed:

Opublikowano

Raz klientka dała ogłoszenie , że jest singielką i zapłaci facetowi za zapłodnienie :shocked:

To jest dopiero desperacja :gwizdanie:

Panowie potrzebuje formularz faktury korygującej ma ktoś ???

:wallbash:

[br]Dopisany: Listopad 28, 2008, 01:24:42 _________________________________________________

:krol:

Nie trybie OCB ?? :naughty::decayed:

W ptaka wali....albo o droge pyta :polew:

Opublikowano

Dzięki ziom :D

Wszystkie były albo średnio mi pasujące ..albo płatne 10 zł .. ale odkryłem , że mam telefon służbowy i wysłałem pare sesemesów ..:lol1:

[br]Dopisany: Listopad 28, 2008, 01:52:51 _________________________________________________

Jak w pisałem w gOOgle to nie widziałem tego :mysli: Chyba za bardzo mnie wkurw wziął :angry:

Jak nasrać komuś jak opóźnia sie w płatności wystawionej faktury ? :angry:

Opublikowano

Wysyłasz ponaglenie :D[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 14:12_________________________________________________http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-towarzyskie-kobieta-szuka-m-czyzny-szukam-Pana-do-40stki-z-d-ugim-sprz-tem-na-weekend-W0QQAdIdZ90860770

Opublikowano

Jak nasrać komuś jak opóźnia sie w płatności wystawionej faktury ? :angry:

Windykacja :tongue4:

...albo lyse ziomki w bmw :polew:

Opublikowano

zdziwił się trochę ile ma zapłacić :polew:

Opublikowano

Panowie w takim tempie nie dobijemy do 2000 do świąt ;)

Opublikowano

Panowie w takim tempie nie dobijemy do 2000 do świąt ;)

Chyba do następnego spota :polew:

Opublikowano

Panowie w takim tempie nie dobijemy do 2000 do świąt ;)

drobna zadyszka każdemu może się przytrafić...zauważ ile postów wypada gdy nie ma rozmów Wit.S vs. Poziek czy Spenklej vs. Poziek czy Ragguś vs. Nosfer :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Fakt.. :tongue4:

A zobaczcie ile postów wypada jak nie ma rozmów o d*p*ch.. :decayed:

_________________________________________________

Hula wam "szybka odpowiedź" ?? - same krzaki mam :embarrassed:

Opublikowano

A zobaczcie ile postów wypada jak nie ma rozmów o d*p*ch.. :decayed:

Sa mao :decayed:

Hula wam "szybka odpowiedź" ?? - same krzaki mam :embarrassed:

Fungieruje :good:

Opublikowano

A zobaczcie ile postów wypada jak nie ma rozmów o d*p*ch.. :decayed:

Sa mao :decayed:

Cofnelibyśmy sie do Triasu.. I Ragga znów wlókł by pałę za sobą i latał za gazelami.. :polew: :polew:

neanderthal_2d.jpg

Opublikowano

No fakt. Wystarczy wrzucić fote fajnej pani od razu 2 strony komentarzy przybywa...

Także wrzucam fote nr 1

76662470_8f25840f57.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.