Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mistrz drugiego planu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Okrótnie stare :)

A co do licytacji to moj Skoda felicka :) 1.3 benzin

Opublikowano

Co się śmiejecie. Mój poprzedni samochód (a raczej pojazd) to był Fiat Uno 1.0 fire. :naughty:

To były czasy, które już niestety nie wrócą... :kox:

e tam nie wrócą :wink4: ja cały czas mam jeszcze poloneza chodź żałuję ze 125p sprzedałem to była maszyna :kox: silnik poloneza i skrzynia 5 :decayed:
Opublikowano

Okrótnie stare :)

A co do licytacji to moj Skoda felicka :) 1.3 benzin

Pierwszy raz widziałem.. :disgust:

Opublikowano

Okrótnie stare :)

A co do licytacji to moj Skoda felicka :) 1.3 benzin

Pierwszy raz widziałem.. :disgust:

ja też :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

o karwa jaka on ma mine :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kolejny mistrz drugiego planu.

http://pl.youtube.com/watch?v=9alH5hnmfwU

Opublikowano

Czego ci ludzie nie zrobią dla pseudo sławy...są aż tak zdeterminowani że robią z siebie publicznie debilów :confused4:

Opublikowano

OKej kolejne pytanie...czy ktoś ma łańcuchy na 16 felę ?? Już mnie ch*j strzela...

Ja to nie mam ...ale jak nie porzyczysz to kup.. b o w Livigno może być ciężko :naughty:

Co do poprzednich aut ... Golf III 1.8 Benzin LPG edyszyn :decayed:

Opublikowano

Pany co z tym Livigno ?? Bobero zajmuję się ogarnizacją ? Pilnie potrzebuję jakiś info :naughty:

Opublikowano

o czym wy mówicie ja nic nie wiem :)

Opublikowano

o czym wy mówicie ja nic nie wiem :)

To nie Ty pisałeś o wypadzie do Livigno ? Więc kto ? :embarrassed:

Opublikowano

o czym wy mówicie ja nic nie wiem :)

To nie Ty pisałeś o wypadzie do Livigno ? Więc kto ? :embarrassed:

no nie ja :(

ktos inny

ale zdecydowanie nie ja

napewno nie ja

na 100% nie ja ale

ktos inny napewno

taki mi sie wydaje

bo napewno nie ja :polew: :polew:

Opublikowano

Pany co z tym Livigno ?? Bobero zajmuję się ogarnizacją ? Pilnie potrzebuję jakiś info :naughty:

Wal do Poziowego :wink4:

Ja dodam tyle od siebie ..że miejscówka jest wywalona w kosmos.. tani alkohol ..tani sprzęt RTV .. dobra szama :kox: :kox:

I za***isty klimat...wystarczy tylko popatrzeć na te domki :kox: :kox:

Znajomy śmigał tam kiedyś na narty to zaraz obok Calandy miała do wynajęcia pokoje ..taka Polka z Ryk .. dobre ceny dawała :cool1:

Opublikowano

Ja!!!!!!! Nosfer chces zjechać ?

Opublikowano

ja to bym tam pojechał ale jakos w styczen luty :P

bo moze wkoncu bym sienauczył na nartach albo na desce dobrze jezdizc :P

Opublikowano

O tej polce to i ja już coś słyszałem.. Wybieram sie w marcu, ale mi znajomy truje o jakims wyjeździe zorganizowanym (autokarem :sick3: ) za 1350zł tydzień ze skipasami.. Ale prawdę mówiąc to ja pier**le takie wyjazdy, wolę sobie d*pę w auto wsadzić jechać samemu i się nie pieprzyć.. Dlatego pytam o to Livigno, bo już zaczyna mnie nękać , żebym się zdecydował :kox:

Opublikowano
Do Pinokia przyszedł Mikołaj. ?Rozdał wszystkim w domu prezenty i rozmawia z Pinokiem: ?- O! ...widzę, że nie cieszysz się z tego zwierzątka, które ci podarowałem. ?- Bo ja chciałem pieska albo kotka! ?- Niestety zabrakło! ...inne dzieci też nie dostały. ?- Ale ja się boję tego bobra!

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

O tej polce to i ja już coś słyszałem..

Bo ja Ci mówiłem ..i to jeszcze w sezonie letnim na Promce :wink4:

Opublikowano

O tej polce to i ja już coś słyszałem..

Bo ja Ci mówiłem ..i to jeszcze w sezonie letnim na Promce :wink4:

Też :wink4:

Mówicie, że Pozieg ogarnięty w temacie ? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.