Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda że tak często mam wieczorem prace ale jak się znowu uda to na pewno będę.

Jeżeli aura miałaby się zmienić to można chyba szybko pod wiadukt kolejowy się przenieść.

Co do spotu na narodowym to na Facebooku jest Audi Spot WWA i tam można zajrzeć na zdjęcia i może tam się spotkać.

Pozdrawiam wszystkich

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spoty robi sie w tym miejscu. Albo na placu z kamyczkow albo wokol kamyczkow przy samym pkp stadion wzdluz jest parking na ktorym spokojnie sie zmiescimy.

045aa2297acae08ffcf86acbeeba5ef7.jpgab6ce892140cdae8674fe8e8df23a133.jpg

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tu też są spoty,chyba Alfaholicy się tu integrują

7098f7fc9d94c5b0a5042e1dd2d226da.jpg

Wjazd od Targowa/Zamoyskiego i jedziesz wzdłuż równolegle do Zielenieckiej ;-) Mapa nie pokazuje,ale jest normalna droga.Można nawet z kreski startować ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam Panowie.

Miło było wczoraj poznać na żywo.

No i posłuchać ciekawych historii, m.in. Twoich Path;) Daj znać, jak będziesz ten gwint zamawiał, bo i ja bym kupił.

Wpadaj co tydzień ;)

Co do gwintu to będę zamawiać nowy MTS'a więc na pewno dam Ci znać na spocie jak będe robił zamówienie.

Opublikowano

Pod stadionem, by nikt nie obsypał nas kamykami to najlepiej tutaj.
4c0d3fc898a1.jpg

Co do kreski to nie polecam, jak nie chcemy wyjść na buraków. To nie czas i miejsce na to, jeździ tam sporo ludzi na rolkach, deskach, rowerach a z nimi często małe dzieci. Na kreskę to można pojechać w okolice trasy S8 :wink:


Edytowane przez MAT1000

Opublikowano

Wpadaj co tydzień ;)

Taki miałem plan;) Oczywiście w miarę możliwości...

Jeszcze tylko koła i lakiernika ogarnę, i na razie tyle do szczęścia mi wystarczy:)

Opublikowano

Mam nadzieję że niedługo wpadnę nowym nabytkiem na spot :) !

Opublikowano
  • Autor

UWAGA, UWAGA!!!

Najbliższy spot odbędzie się pod Stadionem Narodowym. :kox::kox::kox:

Poza lokalizacją, wszystko bez zmian. Wtorek, godzina 19:00.

Jak zwykle obecność obowiązkowa!!! :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Sprecyzuj bo stadion duży i wiele osób będzie się błąkać :)

Opublikowano

masz mapy parę postów wyżej

Opublikowano
  • Autor

Sprecyzuj bo stadion duży i wiele osób będzie się błąkać :)

Się robi :decayed:

cf7ac7fe9107c71addc6652aa4d80c19.jpg

:hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Super, 5 minut i jestem :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie wielka Prośba :hi:

szukam kogos z ul. Częstochowska 104 - 05-480 Karczew

mam tam auto do obejrzenia :)

Opublikowano

Czemu nagle lokalizacja została zmieniona ?

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak to nagle?

Opublikowano

Z ankiety wyszło, że pozostaje Arkadia. Czemu nagle mamy narodowy ? Gdzie jakaś nowa ankieta ?

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Path

Opublikowano

To był luźny pomysl Kolkova na ktory czesc osob odpowiedziala pozytywnie dlatego taka decyzja na ten wtorek.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W sumie to nie tylko jego pomysl... ;) trzeba korzystac z pogody ;)

Opublikowano

Okej rozumiem. A czy pod narodowym macie zamiar siedziec dluzej tak jak robila to reszta w arkadii ? Czy posiedziec chwile ?

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pod stadion to trzeba wziąć cała zastawę grilla kabanine itp., stolik i normalnie biesiadę zrobić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.