Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A!

Ja tu pitu, pierdu, a o najważniejszym nie napisałem.

Angee, Sławek!

Oj, Wy nasty Girl and Boy :naughty:

Nooo...GRATULEJSZYN!!! :good: :good: :good::notworthy: :notworthy: :notworthy:

Najwyższy czas - ile chcieliście się trzymać za rączki :D

Gołąbeczki, jak oboje będziecie w Warszawce - poproszę się odezwać.

Jak myślicie, ze bez opicia nowiny się obędzie - jesteście w błędzie.

Już ja Wam załatwię klubowe wsparcie AA :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A!

Ja tu pitu, pierdu, a o najważniejszym nie napisałem.

Angee, Sławek!

Oj, Wy nasty Girl and Boy :naughty:

Nooo...GRATULEJSZYN!!! :good: :good: :good::notworthy: :notworthy: :notworthy:

Najwyższy czas - ile chcieliście się trzymać za rączki :D

Gołąbeczki, jak oboje będziecie w Warszawce - poproszę się odezwać.

Jak myślicie, ze bez opicia nowiny się obędzie - jesteście w błędzie.

Już ja Wam załatwię klubowe wsparcie AA :D

Wiciu dziekujemy :> :notworthy:

Ale na opijanie nowiny to Ty Slawka jedynie zabrac mozesz :decayed:

Ja abstynentka przez najblizsze 9 miesiecy :tongue4: no chyba, ze soczkiembede opijac :polew:

Opublikowano

A!

Ja tu pitu, pierdu, a o najważniejszym nie napisałem.

Angee, Sławek!

Oj, Wy nasty Girl and Boy :naughty:

Nooo...GRATULEJSZYN!!! :good: :good: :good::notworthy: :notworthy: :notworthy:

Najwyższy czas - ile chcieliście się trzymać za rączki :D

Gołąbeczki, jak oboje będziecie w Warszawce - poproszę się odezwać.

Jak myślicie, ze bez opicia nowiny się obędzie - jesteście w błędzie.

Już ja Wam załatwię klubowe wsparcie AA :D

Wiciu dziekujemy :> :notworthy:

Ale na opijanie nowiny to Ty Slawka jedynie zabrac mozesz :decayed:

Ja abstynentka przez najblizsze 9 miesiecy :tongue4: no chyba, ze soczkiembede opijac :polew:

Nie pękaj - dasz radę.

Dla Ciebie jest specjalny pomysł :decayed:

Poważnie mówię - dajcie znać, jak będziecie w Wawie.

Opublikowano

Poważnie mówię - dajcie znać, jak będziecie w Wawie.

Do momentu przeprowadzki Angee do RZE napewno bedę w Wawie także :good::naughty:

Opublikowano

A jak tam mieszkanko, szykuje sie? :naughty:

Opublikowano

Tą meganką to naprawdę mieli wielkiego farta. :evil: Może się czegoś nauczą....

W te wakacje rozbiła się też Vectra która jeździła w okolicach Mińska Mazowieckiego i Warszawy.

Wyjechali na czołówkę i bum

Opublikowano

Rormalnie Wit idzie na boczne tory. (...) :tongue4:

Tak! Tak!

Teraz to na boczne tory!!!

A jak dizlem jeździłeś, to kto Ci go po dachu kluptał?

Kto na tylnym siedzeniu eSę obciążał jak były pierwsze testy?

Kto pozwolił śrubokrętem sprawdzić w swoim Helmucie wałki?

Kto z Tobą lał za blaszakiem?

Oooo Bogowie - ja sobie żyły wypruwam, a Ten "na boczne tory"???!!!

Życie zmarnowane przez tego trolla!!!

A sam se idź na "na boczne tory"!!!

Wcale Cie nie potrzebuje!!!

Nigdy nie byłeś potrzebny!!!

Wszystko co robiłem, BYŁO Z L I T O Ś C I.

Ale teraz koniec - zaczynam nowe życie. Bez Ciebie

A ta Twoja eS'a WCALE nie jest fajna - W TYŁEK MNIE GNIOTŁO JAK W NIEJ SIEDZIAŁEM :takiego: :takiego: :takiego:

Wiciu nie przejmuj się :cool1:

Łukasz tez mi w innym wątku pojechał ;( :wink4:

Dlatego my emeryciu musimy trzymać się razem :gwizdanie: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A jak tam mieszkanko, szykuje sie? :naughty:

Miesiąc temu dograłem wszelkie sprawy z tym związane :naughty: Wszystko sie fajnie zgrało w czasie :>

Opublikowano

/\ /\ /\

To się nazywa planowanie strategiczne :notworthy::decayed:

Opublikowano

Nowe mieszkanie, nowy klubowicz... a kiedy nowa fura? :decayed:

Opublikowano

Łukasz tez mi w innym wątku pojechał ;( :wink4:

Oj tam pojechał ... po prostu jesteś dla siory ciut za wiekowy :naughty::polew:

Opublikowano

Nowe mieszkanie, nowy klubowicz... a kiedy nowa fura? :decayed:

Ja to bym chciał jak najszybciej zmienic furke, no ale teraz będą inne wazniejsze wydatki :wink4:

Opublikowano

Oj tam pojechał ... po prostu jesteś dla siory ciut za wiekowy :naughty::polew:

:foch: :foch: :acute::wink4:

:polew:

Kompelsową odpowiedź dałem w innym wątku :szukaj::decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/iii_urodziny_a4_klubu_w_bukowinie_tatrzanskiej_zapisy-t56587.0.html;msg609532#msg609532

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: joł :P
Opublikowano

Bober, spać nie możesz? :decayed:

Opublikowano

yo

kto rano wstaje ............................... ten jest niewyspany :decayed:

Opublikowano

Bober, spać nie możesz? :decayed:

odezwał sie :P zanim wyjechałem do pracy :P to włączyłem kompa :P i si eprzywitałem teraz jestem własnie w pracy ;P [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 08:03_________________________________________________

yo

kto rano wstaje ............................... ten jest niewyspany :decayed:

kwestia przyzwyczajenia :)

Opublikowano

kto rano wstaje ............................... ten jest niewyspany :decayed:

No właśnie :doh1: :embarrassed:

Dobry :hi:

Opublikowano

o i szczaw sie przebudził :P

Opublikowano

o i szczaw sie przebudził :P

Nie świruj dopiero co mnie widziałeś na GG :tongue4::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.