Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

AndyN zmartwychwstał :shocked:

WHO LET THE DOGS OUT ?! WHO WHO WHO

He he he :evil:

Miałem w .... (dużo) roboty i przeprowadzkę wraz z wieszaniem karniszy, żyrandoli, szafek, półek, parawanów :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Parawany?

Masz chate na plazy? :shocked::evil:

Opublikowano

i tak było fajnie

Normalnie AS :polew:

Będę dziś na spocie :evil: Ktoś chce "Helikopter w ogniu" obejrzeć .... :)

Musisz podrezać sobie jeszcze mikrofale do popcornu :naughty:

Opublikowano

Parawany?

Masz chate na plazy? :shocked::evil:

I wish I had :polew:

Mam wanno-prysznic i tam jest takie cuś ...

Opublikowano

Będę dziś na spocie :evil: Ktoś chce "Helikopter w ogniu" obejrzeć .... :)

to dobrze bo musisz mi coś poprawić :naughty:

Opublikowano

Będę dziś na spocie :evil: Ktoś chce "Helikopter w ogniu" obejrzeć .... :)

to dobrze bo musisz mi coś poprawić :naughty:

Weźmij ino laptoka, czarnego najlepiej, to popróbujem :naughty: Jak gwiazdy bedom w dobrym descencie to może się uda

Opublikowano

Będę dziś na spocie :evil: Ktoś chce "Helikopter w ogniu" obejrzeć .... :)

to dobrze bo musisz mi coś poprawić :naughty:

Weźmij ino laptoka, czarnego najlepiej, to popróbujem :naughty: Jak gwiazdy bedom w dobrym descencie to może się uda

karwa nie mam czarnego lapitopa - grafitowa obudowa będzie OK ? :decayed:

ok - zobaczymy. jak się nie uda to nic - przyzwyczaiłem się już

Opublikowano

ok - zobaczymy. jak się nie uda to nic - przyzwyczaiłem się już

Jakby co, to możemy się umówić na spokojne grzebanie np. w sobotę

Opublikowano

ok - zobaczymy. jak się nie uda to nic - przyzwyczaiłem się już

Jakby co, to możemy się umówić na spokojne grzebanie np. w sobotę

I będziecie sobie grzebać w sobotę :):polew: :polew: :polew: :polew:

Chłopaki zgadujcie się na takie rzeczy na PW, a nie tak, żeby wszyscy widzieli. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ok - zobaczymy. jak się nie uda to nic - przyzwyczaiłem się już

Jakby co, to możemy się umówić na spokojne grzebanie np. w sobotę

I będziecie sobie grzebać w sobotę :):polew: :polew: :polew: :polew:

Chłopaki zgadujcie się na takie rzeczy na PW, a nie tak, żeby wszyscy widzieli. :polew: :polew: :polew:

He he he

To taki 'coming out' :decayed::naughty:

Opublikowano

Fajnie bylo znowu pojawic sie na spocie :kox:

Opublikowano

Trochę zimno na tym parkingu. Trzeba zgłosić wniosek do zarządu Arkadii o zainstalowanie ogrzewania w podłodze :decayed:

Opublikowano

Niestety... o tej porze roku gdzie by nie pojechal, tez bedzie piz*zialo jak w kieleckiem... :thumbdown:

Opublikowano

Na spocie było przekozacko :kox::wink4:

Opublikowano

spocik udany,dzieki dla Łukasza,Adaho i Boberka za uruchomienie tempomatu.pzdr.

ps.S4 za***iste

Opublikowano

ps.S4 za***iste

Nom.. Suli ma zejebistą esę :) w dodatku w avancie[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 22:59_________________________________________________

Na spocie było przekozacko :kox::wink4:

Te.. kurfa.. ghost rider
Opublikowano

ps.S4 za***iste

Noo... tylko zderzaki musze pomalowac.

Opublikowano

ps.S4 za***iste

Noo... tylko zderzaki musze pomalowac.

koniecznie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.