Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ragga , jak czytam te wypociny 69 klubu to sam nie wiem czy Wam się czopki skończyły czy spięcie w inkubatorze jeszcze daje o sobie znać :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

..możliwe , że korzenie Krakowskie ...chociaż wątpię..bo to juz ostateczność maskaryczna :polew::tongue4::naughty:

no własnie

To tak ..zaleciało klasami 1-3 szkoły podstawowej :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spięcie w inkubatorze

stary takie teksty to były w podstawówce :decayed:

ale luz nie mamy do was z południa pretensji że staracie się dogonić w rozwoju Warszafkę :kox::naughty::polew:

Opublikowano

Dobrze że Ty nie jesteś z Warszawy :naughty:

Opublikowano

Dobrze że Ty nie jesteś z Warszawy :naughty:

dojeżdżam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ooo, widzę, że już na plaskacze lecicie... :D

Opublikowano

Dobrze że Ty nie jesteś z Warszawy :naughty:

dojeżdżam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Poziek , Ty mieszkasz na takim zadupiu że masz więcej literek niż cyferek w rejestracji :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Opublikowano

Ooo, widzę, że już na plaskacze lecicie... :D

Aktualnie skakanie do oczu ..zaraz zacznie sie plucie ..plaskacze to końcowy etap znajomości :D:naughty:

będe wcześniej , jest Kraków jest Zabawa , jest Zabawa bo jest ślisko :tongue4:

jest kraków- jest poślizg :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: Grudzień 19, 2008, 05:32:39 _________________________________________________Poziek

Nareszcie masz normalny , świąteczny avatar :naughty::D

Opublikowano

Poziek , Ty mieszkasz na takim zadupiu że masz więcej literek niż cyferek w rejestracji :naughty: :naughty: :naughty::kox:

takie leszcze jak ty tych cyferek nie są w stanie odczytać :naughty::tongue4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 18:01_________________________________________________

Poziek

Nareszcie masz normalny , świąteczny avatar :naughty::D

no podpasował mi :kox:

Opublikowano

Czyżbyś był wygłodzony ? :polew:

Słyszałem że dniu św mikołaja odwiedziła Cię P. Grabowska :polew: :polew:

Opublikowano

Czyżbyś był wygłodzony ? :polew:

Słyszałem że dniu św mikołaja odwiedziła Cię P. Grabowska :polew: :polew:

Renata ? Renia ? :polew:

Opublikowano

Niech któryś z Was se wsadzi cycki z choinką ..bo dwie broszki nad sobą to jakoś tak dziko :kox::tongue4:

Cuber ..dlaczego Twój zielony znaczek "Moderator" jest jaśniejszy niż Poźka ? :naughty:

Opublikowano

Cuber ..dlaczego Twój zielony znaczek "Moderator" jest jaśniejszy niż Poźka ? :naughty:

młodszy stażem :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Rano Adaho wyskoczył z gościem nabitym na pal, teraz Poziek przebrał się za św. Mikołaja ...

:bicz3:

Opublikowano

Cuber ..dlaczego Twój zielony znaczek "Moderator" jest jaśniejszy niż Poźka ? :naughty:

wydaje Ci sie ze jest jasniejszy :wink4:

Poziek młodszy stażem ale za to ...... :decayed:

Opublikowano

Poziek młodszy stażem ale za to ...... :decayed

tak tak, dłużej mogę... :naughty::kox:

Opublikowano

Poziek młodszy stażem ale za to ...... :decayed

tak tak, dłużej mogę... :naughty::kox:

długodystansowiec? :naughty:

Opublikowano

długodystansowiec? :naughty:

powiedziałbym, że wszechstronny :naughty:

Opublikowano

wydaje Ci sie ze jest jasniejszy :wink4:

Fakt ...teraz jak jesteś na górze ..to Poziek jest jaśniejszy :decayed:

Morał ..kto na górze ten bryluje :polew: [br]Dopisany: Grudzień 19, 2008, 06:53:12 _________________________________________________

wszechstronny :naughty:

Jakoś mnie to słowo w oczy razi :decayed::shocked::D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.