Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś warszawka ucichła.

Wszyscy na ślizganiu?

Ja jeszcze 3 dni byczenia sie.

Sypie cały czas-wieczorkiem jade zeksplorowac lokalne placyki - u mnie zasyapne jak w Aspen (tym europejskim :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Sypie cały
za***ista zazdrosc, bo w londynie popadalo wieczorem, a rano juz nie bylo sladu :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale dzis z d.. pogoda :)

Dzis rano mialem smieszna sytuacje. PAtrze a po Patriotow szaleje jakis koles. Kurde kazdy zakret na rekawie bierze. Tlum zamochodow jak cholera a ten powolutku se jedzie i na rekawie zakret. Zastanawiam sie co kolesiowi odbilo??!!?? w dodatku na drodze nie snieg tylko lod wiec wychodzi mu to bardzo nieumiejetnie i za kazdym razem laduje na poboczu. Podjechalem blizej (na bezpieczna odleglosc) a to siedzi dziadunio z nosen przyklejonym do przedniej szyby i zasowa sobie z zaciagnietym recznym. :D

Ale twardziel niesamowity jedzie dalej :) Pewnie sobie mysli "ale zima tego roku, no tak slisko to jeszcze nie bylo"

Myslalem zeby mu to powiedziec ale nie bylo jak go dogonic juz potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:053: pewnie mu linka przymarzla ale dzik jest prze :one: ciekawe co by bylo jakby dostał mandat za wariactwa na drodze :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Łukaszu...skad znał twoje imie?? :)

Z dowodu osobistego :)

Panowie mam za***iste miejsce na ślizganko , Bemowo lotnisko tam gdzie 1/4 mili SSS , 100 zł godzina czynne 7 dni w tygodniu 8/16 , dzwonimy umawiamy sie i latamy bez akcji z pałami itd miejsca w uuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjj :D :D :D :D www.rspw.of.pl , trzeba dzwonić wieczorem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba miec jeszcze czym dojechac ale 100zeta za godzine to to nie jest tanio na "B"jest wieksza adrenalina bo w kazdym momencie moze przyjechac ekipa niebieskich :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K... jaką ja mam rzez z tymi oponami, jeszcze żadne autko tak mi sie nie slizgało, a to Quattro wiec powinno być relewelacyjnie, a dziś już dwa razy stanąłem w śniegu na poboczu i d*pa, musieli mnie pchać, nawet rozbujanie fury nic nie dawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Panowie, niech Wam wary wiszą do ziemi z zazdrości.

Byłem dzisiaj w Krynicy na nartach. NIewiele ich było, bo od rana zamieć jak na syberii, wracając musiałem nadrobić drogi przez N. Sącz bo drogi były nieprzejezdne. Zamieć i sniegu na jezdni po kostki - zrąbista sprawa. Już miałem nawet łańcuchy wyciagac.

Jutro bladym świtem pomykam do Białki Tatrzańskiej :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze a my tu musimy pracowac ;)

widzialem dzisiaj auto sebmisa biedna niunia silnik w czesciach po calym warsztacie lezy tu jakis tloczek tam waleczek eh jak cmentarz :zly: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co z ta jazdą na lotnisku ?? !!

i co jest z autem sembisa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze a my tu musimy pracowac ;)

widzialem dzisiaj auto sebmisa biedna niunia silnik w czesciach po calym warsztacie lezy tu jakis tloczek tam waleczek eh jak cmentarz :zly: :(

wiesz co czuję, a miało być tak pięknie dzień roboty, a już półtora tygodnia pomykam ikarami :/

@poziek

okazało się poprzedniemu właścicielowi pękł pasek i było małe bum, całe głowice do robienia, pokrzywione zawory itp :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze a my tu musimy pracowac ;)

widzialem dzisiaj auto sebmisa biedna niunia silnik w czesciach po calym warsztacie lezy tu jakis tloczek tam waleczek eh jak cmentarz :zly: :(

wiesz co czuję, a miało być tak pięknie dzień roboty, a już półtora tygodnia pomykam ikarami :/

@poziek

okazało się poprzedniemu właścicielowi pękł pasek i było małe bum, całe głowice do robienia, pokrzywione zawory itp :/

A gdzie w końcu robisz autko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj musialem wypychac auto twoje z garazu :P

Panowie dzisiaj spot pamietajcie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...