Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
JEST ZIMA

Fujjj :/

he he he ..... musisz zmienic fele .... :diabelek:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
musisz zmienic fele

No niestety... dzisiaj juz bede jezdzil na fabrycznej porazce (choc musze przyznac, ze slyszalem tu i tam, ze te felgi co pakowali do A4 w standardzie, byly jednymi z najlzejszych felg aluminiowych) :!:

Opublikowano

a mnie znowu nie było, ale z innego powodu, autko u doktora :(

miał być jeden dzień a wyszło... echhhh ciekawe kiedy skończą i ile nerek będę musiał sprzedać :/

Opublikowano

choc musze przyznac, ze slyszalem tu i tam, ze te felgi co pakowali do A4 w standardzie, byly jednymi z najlzejszych felg aluminiowych) :!:

tez mi sie cos kiedys o uszy obiło ale nic konkretnego na ten temat nie wiem ...

ciekawe kiedy skończą i ile nerek będę musiał sprzedać :/

dużo ich nie masz .... :diabelek: (ważne zeby były dobrze filtrowane ;) )

Opublikowano

a co sie stalo ze u wracza auto wyladowalo :?:

Opublikowano

kto się dzisiaj z nami ślizga?? Mam fajną miejscówke.

pisać!! :diabelek:

Opublikowano
kto się dzisiaj z nami ślizga

Ja nie mam za bardzo czym, ale chetnie popatrze. Dajcie znac gdzie i o ktorej.

Opublikowano

Ja bym się pisał

Jeśli w późniejszej porze wieczorka i nie dalej niż 50 km od Wawy :P:D

A Ty "jednoręki" :galy: :?: Szacun Wodzu :one: :diabel2:

Opublikowano

poziek a dasz sie poslizgac mi moim przyszlym samochodem jak tak to jestem za :diabel:

Opublikowano

wieczorkiem

wit.s puść mi swojego koma na PW

kto jeszcze??

Miejsce jest okolo 10km od centrum.

Opublikowano
a co sie stalo ze u wracza auto wyladowalo :?:

standard chyba V6 termostat (od tego się zaczęło), przy okazji rozrząd i zerknięcie pod dekle a tam :galy: dźwigienki pospadały i hydraulika do zrobienia :/

Opublikowano

Te Wit ty gdzies kolo mnie mieszkasz to moze bym sie zabral z Toba a Poz ty to kamere jak masz to zabieraj moze jeszcze ono sie wkreci to by byla zabawa :564:

Opublikowano
Te Wit ty gdzies kolo mnie mieszkasz to moze bym sie zabral z Toba

Kaine problem, tylko jak napisałem nie może być zbyt wczesnie, bo dziś nie wiem o której skończę.

Opublikowano

to juz z poziem ustalimy ja tam jestem wolny dzisiaj ;) a nie chce mi sie brac swojego bo bedzie mnie kusilo sie poslizgac a juz przeguby mam ledwo ledwo :one:

Opublikowano
Norbi dzieki za przejażdze .... :diabelek:

p.s na dworzu jest biało .... JEST ZIMA :!:

Nie ma sprawy szefie i oby jak najmniej takich przejażdżek :/ a autko dostało notlaufu, jak je zgasiłem i odpaliłem ponownie, dopiero zaczęło porządnie jechać.
Opublikowano
Norbi dzieki za przejażdze .... :diabelek:

p.s na dworzu jest biało .... JEST ZIMA :!:

Nie ma sprawy szefie i oby jak najmniej takich przejażdżek :/ a autko dostało notlaufu, jak je zgasiłem i odpaliłem ponownie, dopiero zaczęło pożądnie jechać.

chyba przeładowanie turbinek...

Opublikowano

No ale panowie jest nas jak narazie 4 do slizgania to kto jeszcze sie lapie :?:

Opublikowano

o 20 spotykamy sie na stacji Statoil, róg ulicy Połczyńskiej i Dzigowej.

Opublikowano

no oki chyba wiem gdzie to a jak nie to bedziemy na miejscu na 'B" :diabelek:

Opublikowano

witam panowie i panie ale sniegu dopadalo co? ja juz sie naszalalem jak pojechalem na stacje zeby zalac to do domu zajechalem z polowa baku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.