Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no koniec swiata nastepne S4 w wawie to co ja sobie moge kupic zeby nie byc gorszym :one:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nastepne S4 w wawie

S4 B6 jeszcze nie mamy Łukaszku :P

hmm...pozostaje tylko RS-ik albo ..911 :diabel2:

Opublikowano

EVO 8

Opublikowano

Poziu jakby to evo mialo tak ladnie w srodeczku chociaz w polowie jak Audi to czemu nie ale niestety :P

Opublikowano
o w mordę ale cisza...chyba na jutrzejszego spota się wszyscy stroją

Zaraz stroją-u mnie garniak jest on-line :diabel2:

Niczego bardziej nie cierpie jak smyczy

Przyzwyczajaj się. Doszły mnie słuchy, że na spoty i zloty będzie obowiązywał strój klubowy: koszulka, polarek i smyczka, a wjazd na spota bez ramki będzie karany postawieniem browca dla wszystkich obecnych :D:P;)

Ale mi się p***doli :diabelek:

Kolejna S-ka :!: Nooooo. Prorokuję taki widok na spotach za jakiś czas: wszyscy w bryczkach min 300 KM, siedzimy, bez wychodzenia w autkach i przez półtorej godziny burczymy silnikami :D

Czego oczywiście wszytskim (a przede wszystkim sobie) życzę.

Opublikowano
wszyscy w bryczkach min 300 KM, siedzimy, bez wychodzenia w autkach i przez półtorej godziny burczymy silnikami :D

ja kiedys bede burczał 300-konnym TDI ... :diabelek:

Opublikowano

Witam,

Rozumiem, ze dzisiejszy wtorek to jeden z tych "prawie każdych" i spot w MM odbędzie się planowo. Mam zamiar przybyć po raz pierwszy, stąd moje pytanie - jakieś wkupne mam przywozić? ;)

Umówiony już jestem na grilla od RS4, rozmawiałem na gg, ale za chiny nie pamiętam jakiego nicka ma ten miły użytkownik forum...

Do zoabczenia.

Opublikowano
jakieś wkupne mam przywozić?

O :!: I takie podejście mi się podoba :D

Trzeba będzie coś wprowadzić :D

Wygląda na to, że póki co łapiesz się na free entrance :diabelek:

Zapraszamy, ten wtorek jest kolejnym z każdych :one:

Opublikowano
Wygląda na to, że póki co łapiesz się na free entrance

Eee no może chociaż jakieś delycje przwioze... :D bo po :564: nie dadzą pojeździć :/

Opublikowano

Dobry pomysł. :D;)

Opublikowano

Obawiam sie ze dzis jeszcze nie dam rady. Zobaczymy.

Opublikowano
Obawiam sie ze dzis jeszcze nie dam rady. Zobaczymy.

stary no nie rob nas w balona my tu sie juz najaralismy na S4 :diabelek: takze od 19 do 21 wpadaj do MM :one:

ale za chiny nie pamiętam jakiego nicka ma ten miły użytkownik forum...

mily :053: no jak go zobaczysz na zywo to zmienisz zdanie :one: no nie Kuniacz :diabel:

Opublikowano
ten miły użytkownik
Kuniacz

I w ten sposób dostał nową ksywę ;D

[ Dodano: 23-01-2007, 12:33 ]

A Miły będzie dzisiaj?

Opublikowano

jak dobrze pojdzie i nie wopadnie tak jak zawsze w szau to moze psem nie zacznie szczuc :053:

Opublikowano

lukas, nie przesadzaj, ja jestem bardzo mily z natury a i moj pies to nie zaden pitbull ;)

Opublikowano
Witam,

Rozumiem, ze dzisiejszy wtorek to jeden z tych "prawie każdych" i spot w MM odbędzie się planowo. Mam zamiar przybyć po raz pierwszy, stąd moje pytanie - jakieś wkupne mam przywozić? ;)

Umówiony już jestem na grilla od RS4, rozmawiałem na gg, ale za chiny nie pamiętam jakiego nicka ma ten miły użytkownik forum...

Do zoabczenia.

hm..mówisz chyba o naszym Guru klubowym Kuniaczu :)

co do grilla to człowieku kupuj go a kuni będzie więcej..

Lukasidło zamawiam 2 smyczki dla mnie i dla siostry coby się lansowała na uczelni :D:a4fan:

i pamiętaj żeby wziąść jakąś kiełbaske dla Pitbulla :)

Opublikowano
lukas, nie przesadzaj, ja jestem bardzo mily z natury a i moj pies to nie zaden pitbull ;)

Jak to on niczego nie rozumie.

My Cię tu lansujemy na groźnegomachotwardziela :diabel2: , a ty od razu odkrywasz wszystkie karty :P .

No przecież wiemy, że nowa ksywa pasuje jak ulał (nie wiem tylko jak z tobą po spożyciu: bestia czy jeszcze łagodniejesz, ale to jeszcze zobaczymy) :564:

Opublikowano

a właśnie kuniak TY dajesz na zlota czy nie..bo jakoś na liście Cię nie widze..

Opublikowano

bez kuniacza to zlot sie przeciez nie odbedzie takze nie ma nad czym myslec :564:

Opublikowano

Adamooowski kiedy ty podpis zmienisz i przestaniesz ludzi w błąd wprowadzać??

[ Dodano: 23-01-2007, 14:10 ]

a wiesz ze ja tez tak samo mowilem jak ty i nigdy nie zakladalem ale jak zrobilo mi sie malo kieszeni na klucze to jakos sie przyzwyczailem :one:
Doszyć kieszenie, spalić smycze :diabel:

[ Dodano: 23-01-2007, 14:13 ]

nastepne S4 w wawie

S4 B6 jeszcze nie mamy Łukaszku :P

hmm...pozostaje tylko RS-ik albo ..911 :diabel2:

Mamy, klega właśnie z B6

[ Dodano: 23-01-2007, 14:15 ]

Moze sie przyłacze w najbliższym czasie jakoś ;-)

jakbyś się pojawił furką z podpisu to pewnie z Norbim i ono mogłbyś stanąc w szeregu i coś zamieszać :diabel2: :P

Myśle, że zlał by nasze seksowne, no przynajmniej moją :D jak siemasz. Toż to Viiii ejt, a to już nie przelewki :P

[ Dodano: 23-01-2007, 20:55 ]

No panowie odje.... numer życia, ale to może już niech Spanky i Kunio się wypowiedzą. W każdym bądz razie na kolanach do częstochowy powinienem iść. :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.