Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o w mordę ale cisza...chyba na jutrzejszego spota się wszyscy stroją :diabel:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro jestem miedzy 19.00-20.00 .... :diabelek:

a teraz wracam do .... :564:

Opublikowano

no wiesz Zółw Norbi jezdzi S4 poziek szuka S4, ono chate dekoruje a adas to jak zawsze w pracy :one:

Opublikowano
adas to jak zawsze w pracy

no tak kotlety górą :053: ...można w takim razie siostrę odwiedzić :D :diabel:

Łukaszku czy ramki dla nas przychodzą w jednej paczce :?: bo kilka osób od nas zamawiało

z kim się rozliczać za przesyłkę :?:

Opublikowano

To jakieś ramki będą??, ja też chce! ja jak zwykle nie w temacie :D

Opublikowano
Łukaszku czy ramki dla nas przychodzą w jednej paczce

ja mam razem z adasiem rameczki takze nie wiem jak reszta

To jakieś ramki będą??,

jak chcesz ramki to tylko zdeniu ma chyba jeszcze jak ladnie poprosisz :one:

te Norbi ale smyczki jeszcze sa zebys to S4 mogl w rydzach utrzymac :one:

Opublikowano

Niczego bardziej nie cierpie jak smyczy, dla mnie to festyn pierwsza klasa :diabelek: oczywiście wszystko kwestia gustu.

Opublikowano

a wiesz ze ja tez tak samo mowilem jak ty i nigdy nie zakladalem ale jak zrobilo mi sie malo kieszeni na klucze to jakos sie przyzwyczailem :one:

Opublikowano
ja mam razem z adasiem rameczki takze nie wiem jak reszta

a można zrobić, żeby moje tez tam Keżor zapakował :?:

Opublikowano

T-zólw jak jeszcze nie wyslal to wal do niego i sie dogadaj pewnie bedzie to dla niego lepsze wyslac jedna pake zamiast 3 :one:

Opublikowano

Sorki ze wtrące w tą radosną wymiane zdań ale czy termin spotów podany na pierwszej z 265 strron wątku jest aktualny ? Moze sie przyłacze w najbliższym czasie jakoś ;-)

odp moze być na priva albo jakoś tak.

mihau

Opublikowano

no oczywiscie ze aktualny kazdy wtorek o 19 :564:

Opublikowano
Sorki ze wtrące w tą radosną wymiane zdań ale czy termin spotów podany na pierwszej z 265 strron wątku jest aktualny ? Moze sie przyłacze w najbliższym czasie jakoś ;-)

odp moze być na priva albo jakoś tak.

mihau

hehe pisz co to za maszyna siedzi pod maską Twojego cacka :diabel:

Opublikowano
Moze sie przyłacze w najbliższym czasie jakoś ;-)

jakbyś się pojawił furką z podpisu to pewnie z Norbim i ono mogłbyś stanąc w szeregu i coś zamieszać :diabel2: :P

Opublikowano

dalbys Norbiemu sie przejechac prawdziwym samochodem i znowy by bylo "to scierwo nie jedzie " :053: a ono to juz wogole by sie zaszyl w swoim nowym domu i :564:

Opublikowano

no michau czekamy..podaj dane swojej fury :diabel2:

Opublikowano

he he Łukaszku myśłę, że to raczej ja z tobą byśmy w takim stanie zostali...chłopaki nie poczuliby tej różnicy..tak bardzo jak my i reszta :one:

Opublikowano

hehe chłopak chyba nie zna zasady Klubu A4 wawa team..milczenie=LIŚć :P:a4fan:

Opublikowano

Podam podam ;-) zreszta w podpisie jest duzo ;)

mihau

Opublikowano

hehe jeśli to jest to co masz w podpisie to zaraz kończe prace i możemy zrobić pre-spota :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.