Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajny spot byl dzis :) nadal mnie bola rece po tych kartach ale fajowo bylo . Norbi i Ono wasze furki naprawde zapier....ja !!!!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przyznam sie bez bicia ze pogadalem na starcie z gosciem i wskazal mi numerek 4 karta :diabelek: ale i tak waga robi swoje

:diabel:

Opublikowano

norbi S4-ka wykwintna :a4fan:

na żywo duuuuużo lepiej niż na fotkach :!: ...dźwięk silnika, gwizdy, świsty...dla mnie pszee :diabel2:

jazda malinka.....wyścig fajny.. i wcale oniaka tak nie obciążaliśmy z hhackiem :D

po przejażdżce z oniakiem i norbim to karty dostały tak w piz*ę, że hej :diabel2:

wit.s brawo za niekościołowy strój na spocie ;)

Opublikowano

No to prawda Esa zapitala pięknie i za***iście wygląda , co do starcia to ja sie przestraszyłem na końcu bo mi sie pas skończył , odpuściłem jak byłeś pół długości przed zaraz po zwężce .Trzeba sie ustawić jak mówiłem na S tam jest oko , ale i tak jestem pewien że mnie zrobisz to chyba normalne bo strasznie widać różnice w długości biegów. No nic zobaczymy tak czy tak Norbi bryka jest prze za***ista naprawde :) Wielkie gratki wyboru mialeś racje :)

i wcale oniaka tak nie obciążaliśmy z hhackiem :D
nie no qwa wcale dwie tochy po 130 kilo :D

qr** ten polar nawet ciepły :P

Opublikowano

fakt polarek jest ciepły i WIELKI :)

Opublikowano

Dobry jest , no może mnie troche w suta uwiera ale luz :D

Opublikowano

masz oniak jednego suta ?? :) :diabelek:

Opublikowano
masz oniak jednego suta ??

poziek to dlatego chcesz z nim na basen jechać :galy:

:053:

Opublikowano

heheheheheheh dobre, dobre: :) Żółwiu jesteś masterem forum :)

Opublikowano
Dobry jest , no może mnie troche w suta uwiera ale luz

bo tobie dali M to cie uwiera ja tam bralem L bo ostanio to podpakowalem :one:

to co panowie we wtorek za tydzien jak bedzie pogoda lecim na "S" lub na "A" albo "W" :?: :?:

Opublikowano

To trzeba w dzień więc może lepiej sobota/niedziela ?

Opublikowano

no ale w dzien to tam kreci sie za duzo ludzi to tez nie wiem czy tai dobry pomysl ;)

Opublikowano

Poziek ma jakis instynkt timingu. 2 razy go widzialem i to dwa razy jak wjezdzal dokladnie w tej sekundzie co ja wyjezdzam. Chyba si czai za brama i czeka az pojade ;)

a co do Kartów to znowu bylem NAJPESZY 22,8s waga robi swoje

Waga waga a taki schab jak ja 23.06s :P

Anyway karty byly usyfione czyms. Wsiadam dzis rano do autka a tam na mojej jasniutkiej tapicerce draska :) Dla dociekliwych dodam, ze CZARNA nie brazowa :P

Opublikowano

A o to tablica wyników moj jest numer 4 :diabel:

karty1.jpg

karty2.jpg

Opublikowano
Norbi strzelam focha !!
Ja Ci dam focha!! Gdzie żeś był jak Cię nie było??
Opublikowano

Prułem jak dzik warszawski puławską do Imoli :) Niczym gokartem mknąłem zmieniając pasy jak wściekły aby ujrzeć, dotknąć, wąchnąć auto legende, auto do którego zakupu tak wytrwale Cię namawiałem :P

Opublikowano

nastepno razo mister Pozzz :D

Opublikowano

No ale Norbi Poz prawde pisze jak wparował pod imole to pierwsze co padlo to "gdzie S4" i blysk w oczach umarl jak powiedzielismy ze nie ma az musialem dać mu polara bo zaczelo nim rzucac :one:

Opublikowano

Niemożłiwe grzbiety jesteście, ale to fakt podczas zakupu mentalnie był ze mną tak jak Ono i Adamoooooo :) i senkju Wam za to chłopaki.

Opublikowano

a Lukas to się już zasadził na moje B6 jak się dowiedział o mich ciągotach do zakupu S4 :)

Lukas powiem ci jeszcze, że tylny deferek jest zalany świerzutkim Motulem i uszczelniony :) Skrzynia Valvolinem od Adamoo. Silniczek olej co 7 000 wymieniany :) hehe

Malina

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.