Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a ja jutro leje do baku Norbiego za 30zeta

:053: :D

ja za 15 zł bo nie przekraczam 4 tys obrotów :diabel2:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

licze na 5 minutowy orgazm :) :diabel2:

Opublikowano
icze na 5 minutowy orgazm

a co ty baba ? :D

Opublikowano

baby przeżywają orgazm patrząc na samochód... o na przykład taką jak twoja padaczka :P

a faceci prowadząć mocne auto ;)

czy już dostrzegasz różnice :P

Opublikowano

lista kartowa na dzisiaj godz 20:00

lukas

ono

Zółw

hhacek

kunio

wit.s

adamooo

siostra adasia

al_capone

jak cos to zgłaszac jakies 2-3 osoby jeszcze sie zalapia do listy

ps. ja juz od 3 dni nic nie jem zeby stracic na wadze takze bedzie rywalizacja :diabelek:

Opublikowano
ps. ja juz od 3 dni nic nie jem zeby stracic na wadze takze bedzie rywalizacja

Patrzac na niektorych Ja musialbym zaczac juz pod koniec listopada :P

Opublikowano

Jak dobrze pojdzie to dzisiaj na spocie odbior POLAROW ci co nie wplacili kasy Poziek i Kichol to nie dostana :P

Opublikowano

No chłopaki zdawać relacje z jazd testowych :) Ja słyszałem tylko dźwięk eski przez telefon :)

Opublikowano

tez jestem ciekawy

Opublikowano

tez czekam ....... :diabelek:

Opublikowano

ja sie spoznilem :( widzialem tylko ja jak stala. Ale... wyglada na zywo 100x lepiej niz na zdjeciach. Widac, ze ma w sobie to "cos"

P.S. "zona mysli, ze malo pali" :diabel:

Opublikowano

No wiec było tak( pisze póki nie ma Ona :D ) U mnie trzech opasłych ogrów na pokładzie, u Ona dwóch i start z miejsca. Nie ogarniam tego potwora jeszcze za bardzo ale powiem tak 3.0 TDI B7 po sofcie dostało w pupkę, ale naprawde niewiele. Gratulacje dla Ona za radzenie sobie z furaczem. Mi wydawało się,że jak wsiadło do mnie 3 kolesi to autko przestało jechać, ale po konfrontacji z obecnie najmocniejszym autem w parafii Warszawskiej nie wypadłem tak żle. Chyba panowie jestem zakochany :a4fan: tzn S4!!!!!!!!

Opublikowano
No wiec było tak( pisze póki nie ma Ona :D ) U mnie trzech opasłych ogrów na pokładzie, u Ona dwóch i start z miejsca. Nie ogarniam tego potwora jeszcze za bardzo ale powiem tak 3.0 TDI B7 po sofcie dostało w pupkę, ale naprawde niewiele.

prosimy dokladniej .... TDI-ik dostawał baty na kazdym biegu,do jakiej predkosci sie mierzyliscie ....... :?:

p.s szkoda ze wyscig byl z dzikami na pace .... :diabelek:

Opublikowano

Przy ruszaniu chyba Ona niutki(550) dały o sobie znać i wyszedł o maske do przodu, u mnie turbina troche pozniej pomupje(450), wiec doszedłem go po chwili potem przepinka biegu i Ono znowu do przodu, ja gonie i wyprzedzam o połowe, zmiana.. i o cały wózek, o półtora i koniec drogi. Myśle , że jak Oniak wroci to opowie swoje odczucia. Może wczesniej odpuscił i nie pałował do końca? nie iwem, nie pogadaliśmy bo sprawy rodzinne go wzywały, ale jechało się przyjemnie. :) mimo 3 ogrów :D

Opublikowano
Przy ruszaniu chyba Ona niutki(550) dały o sobie znać i wyszedł o maske do przodu, u mnie turbina troche pozniej pomupje(450), wiec doszedłem go po chwili potem przepinka biegu i Ono znowu do przodu, ja gonie i wyprzedzam o połowe, zmiana.. i o cały wózek, o półtora i koniec drogi. Myśle , że jak Oniak wroci to opowie swoje odczucia. Może wczesniej odpuscił i nie pałował do końca? nie iwem, nie pogadaliśmy bo sprawy rodzinne go wzywały, ale jechało się przyjemnie. :) mimo 3 ogrów :D

odrazu lepiej .... :diabelek: ale musicie sie ustawic bez obciazenia .... :!:

a i konkurencja nie spi ......

-> http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=71451#71451

na zlocie moze byc ciekawie .... :diabelek:

Opublikowano

ehh postawilbym swoje red tornado na kresce to obaj dostalibyscie baty. Tak przynajmniej ze dwie długości :P

Opublikowano
szkoda ze wyscig byl z dzikami na pace ....

Myślicie, że odpuścilibyśmy sobie :diabel2: :diabel2: :diabel2:

Norbi za kierą - gaz w dechę i... nadwyrężone kręgi szyjne :a4fan: .

Start ze świateł i ... dobrze, że z przeciwka nikt nie jechał :D

Wyścig na dystansie jakichś 500m :?: Tak jakoś.Nio może kilometra.

Potwór fantastyczny. Dźwięk , gwizd silnika i wogóle.

Dla mnie bomba.

Jak się Norbi rozgrzeje to zdecydowanie trzeba powtórzyć.W bardziej sprzyjającym otoczeniu.

Na spokojnie.

Ide spać-poprzednia przeimprezowana noc daje znaki o sobie :diabel2:

P.S. Karty były bomba.

Opublikowano

Norbi strzelam focha !!

Opublikowano

dam se łeb uciąć że za kólkiem nie dał nikomu usiąść :)

Opublikowano

no jak ja tam siedzialem za koleczkiem :diabel: ale powiem tak u ona bardziej mozna sie nabawic choroby kregoslupa ale ten dzwiek Norbiego hmm piekny no i daje rade :one:

a co do Kartów to znowu bylem NAJPESZY :P 22,8s :diabelek: waga robi swoje :one:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.