Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

karty rzecz nie glupia. Ja co prawda jestem wielki i ciezki i zawsze przegrywam, ale to nie o to chodzi :diabel: Kart macht spass :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nic nie umarl tylko ile osob bylo by chetnych na taki wypad oczywiscie chodzi o tor imola http://www.imola.pl/index.php?strona=kontakt czyli jak narazie to mamy 3 osoby czekam na reszte ;)

Opublikowano

No ja oczywiście też jade :)

Opublikowano

jest 4 do jutra sie decydowac bo trzeba zarezerwowac boisko :diabelek:

Opublikowano
No ja oczywiście też jade

będzie przepustka :?: :651: :580:

Opublikowano

no co ty ono ostatnio byl najdluzej na spocie z nas wszystkich :galy: juz nawet nie pamietam kiedy ostatnio tak dlugo z nami siedzial chyba z rok temu :one:

Opublikowano

mam takie małe skromne pytanko: Czy ktoś będzie miał VAG'a na spocie 16.01.2007 cobym mógł sobie zrobić diagnozę? Jeżeli tak to byłbym zobowiązany..... :564: :564: :564: ....

Opublikowano
Czy ktoś będzie miał VAG'a na spocie 16.01.2007

16 nic nie rezamy bo nie bedzie czasu lokal zarezerwowany wstepnie na 20 takze :diabelek:

Opublikowano
lokal zarezerwowany wstepnie na 20 takze

A tak w szczególności to jaki lokal? :053:Czego nie złapałem? :?:

Dobrze zobaczyłem że ono jest posiadaczem g-tech'a :?:

ono. pożyczasz, czy tylko pod nadzorem? :053:

Opublikowano

no cóż szkoda....... jakby co laptopa mam, ale interfejsu niet.....

:a4fan:

Opublikowano

osatnio na spocie byl Vag to mzna bylo sie pobawic :P

A tak w szczególności to jaki lokal? :053:Czego nie złapałem?

imola Karty :one:

Opublikowano
mam takie małe skromne pytanko: Czy ktoś będzie miał VAG'a na spocie 16.01.2007 cobym mógł sobie zrobić diagnozę? Jeżeli tak to byłbym zobowiązany..... :564: :564: :564: ....
no cóż szkoda....... jakby co laptopa mam, ale interfejsu niet.....

:a4fan:

przyjedz 3-4 luty do Rogala .... bedziesz mial wszystko na tacy ... :diabelek:

Opublikowano
będzie przepustka :?: :651: :580:

no przestań stary ja jestem dorosły.

Dobrze zobaczyłem że ono jest posiadaczem g-tech'a :?:

ono. pożyczasz, czy tylko pod nadzorem?

pożyczam spoko.

Z ostatniej chwili : Norbi ma Eske :D :D :D :D :D jest banan. :564: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
ja jestem dorosły.

no, już, już - to miał być taki wytworny żarcik od niechcenia :P:D

pożyczam spoko.

to jak nie zapomnisz - zabierz na wtorkowego spota, oddałbym na kolejnym, albo jak tam się umówimy.

Norbi ma Eske

Gratul. To może po kartach klubowe testowanie :?: :diabel2:

Opublikowano

O Kurna NORBI ma ESKE a my nie mamy jeszcze zebranej kasiorki na paliwko :diabel:

te ale ja tez mam eske taka w radiu :053:

dobra panowie na karty jest jak narazie 6 osob ale mysle ze jeszcze Zółw i hhacek tez sie zapisza :diabelek:

Opublikowano

hehe pierwsza eska w Warsaw team :) hehe jak coś to się pisze jako pierwszy na odmulanie :one:

Opublikowano
hehe pierwsza eska w Warsaw team :) hehe jak coś to się pisze jako pierwszy na odmulanie :one:

sadze ze po przejsciach z V6 TDI Norbi w szybkim tempie odmuli e-S-ke ... :diabelek:

Opublikowano

GRATKI NORBI!!! :a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano

No ladnie ladnie, czekamy na prezentacje :one:

Opublikowano

Krzyknął mi tylko przez fon , cytat : Biore ją ,jest za***ista , nie moge gadać bo jestem w banku biore kase na wahe hihi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.