Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to po pierwszym spotakiu :) Wszyscy mili i uczynni ;)

Myslalem, ze u mnie w pracy jest niewyszukany jezyk, ale tylu kombinacji ku.rwa i pier**l* to nawet Pasikowski nie wymysli. :diabel:

:a4fan:

*ony/ona/ole/ić itp.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No trochu nas nawet sie uzbierało

ono

adas

Zółw

hhacek - wzorowy klubowicz az z Londynu przyjechal i to juz 3 raz na spota :a4fan:

Kunio

Norbi

al_capone

KICHOL

Platiniumm

:564:

Opublikowano

W imieniu swoim i Waszym chciałem Podziękować koledze Oniakowi za Etkę :) i Norbiemu za Dxa (który cuś się wiesza) ale w końcu usłyszałem jakiś polskie słowo w mojej Navi :D:a4fan: :564:

no chłopaki właśnie znalazłem...chyba jakaś okazja :fuckyou2:

http://moto.allegro.pl/item153649811_audi_a4_200km_okazja_.html

Opublikowano

ja nie mam wogole pamieci do imion/ksyw.

Jakby mogl ktoren mnie uzupelnic/dodac:

adamoo sklepanym czarnuchem przyjechal

ono granatowym avantem

adas

Zółw niebieskim avantem

hhacek - ze zla kierownica ;)

Kunio z zadzymi kapciami

Norbi - wypas czarnym avantem do sprzedazy

al_capone czerwonym superwym max wypas wozem

KICHOL

Platiniumm brrrruuummmpssssssttt :D

lukas23 ciemnym sedanem stal za mna??

no i jeszcze kojaze tylko srebrny sedan a klubowiczow dwoch do rozdzielenia :) :diabel:

Opublikowano

adas i adamooo to samo

Kichol srebrny sedan

ja stalem za toba :one:

Opublikowano

ja stalem za toba :one:

Lukasek widze , że komandosem byłeś w wojsku.Oni zawsze od tyłu zachodzą :053:

Opublikowano

Hugo hamuj mi tu bajere :053:

ps. Bo kolega wiecej sie nie pojawi jak zgapi sie o co chodzilo :053: :one:

Opublikowano
Kunio z zadzymi kapciami

wytlumacz o co chodzi ;)

Opublikowano
W imieniu swoim i Waszym chciałem Podziękować koledze Oniakowi za Etkę i

również WIELKIE DZIEX ono :564: dobry herbatnik z ciebie :P

Al_Capone mam nadzieję, ze bedzie wpadał częściej...dokładniej obejrzę Twoja furkę

i stworzycie z kuniem i platim czerwony trójkąt :one:

Opublikowano

A wit.s pisal mi smsa ze go szef zabrał na dywanik i go opier... i dlatego sie nie zjawil

Opublikowano
oizdog napisał/a:

a jeszcze mam koszulke do odebrania

stary ja juz nie wiem czy ta koszulke znajde

przecież adamooo miał na sobie :diabel2:

Opublikowano
przecież adamooo miał na sobie

adas jak by zalozyl ta L na siebie to by wygladal jak playboy :one:

a wlasnie trzeba oglosic zbiorke kasy na paliwko do nowej Furki Norbiego niech se chlopak pojezdzi z tydzien i sie nacieszy :053:

Opublikowano
a wlasnie trzeba oglosic zbiorke kasy na paliwko do nowej Furki Norbiego

Czyzby juz kupil S4 ??

Opublikowano

we wtorek ponoc mamy robic pierwszego killa z oniaczem :053: jak wszystko dobrze pojdzie :one:

Opublikowano
we wtorek ponoc mamy robic pierwszego killa z oniaczem :053: jak wszystko dobrze pojdzie :one:

jaaak ? Kupił tę S4 z Koszalina ? Miał ją co dopiero hamować, żeby sprawdzić stan..

hmhm

Opublikowano
Czyzby juz kupil S4 ??

na razie jest tylku chętnych na jazdę, że Norbi musi mieć monetę na kilka tankowań na spocie :diabel2:

Opublikowano
jaaak ? Kupił tę S4 z Koszalina ? Miał ją co dopiero hamować, żeby sprawdzić stan..

hmhm

jak bedziewszytko ok to w piatek zamiana i ogien S4 do wawy eh zeby mu sie udalo bo szkoda mi chlopaka jak widze jak sie meczy w tym swoim scierwie :053:

Opublikowano
jak bedzie wszytko ok to w piatek zamiana i ogien S4 do wawy eh zeby mu sie udalo bo szkoda mi chlopaka jak widze jak sie meczy w tym swoim scierwie :053:

ha ha ha , ciekaw jestem tej konrontacji ... :a4fan:

Opublikowano

sorki panowie za dzisiaj, niestety będą mnie rozkładać i składać do kupy...

konfrontacja?? nie ma o czym mówić :) Ta padaka oniaka nawet nie pierdnie :P

Opublikowano

No, to widzę, że na spocie się działo...

Ja, no cóż. Po odebraniu "dobrej nowiny" od big bossa :536: , jestem w domu i ... trzecią noc z rzędu będę zap***dalał przy jakichś prezentacjach :587:

Coraz częsciej myślę o stworzeniu na forum strefy bluzgów. Dziś by mi się przydała. :582: :538:

Na dziś spadam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.