Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

0e1a4cb1a58e31b4med.jpg

u mnie tyle

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy mozna wiedziec czemu mu wszyscy jada ? :polew:

padlem ... :polew:

Buahahahahahaha dobre :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Freezing-399.jpg

Cholera.. za pierwszym razem przeczytałem: "Damn, tits freezing in here" :polew:

Opublikowano

Ale dałem dziś czadu. -23 a ja dostawczakiem na myjnie pojechałem. Patrzyli się na mnie jak na UFO, bo byłem pierwszym odważnym w ten mróz, ale umyli, bo powiedziałem, że jadę do ciepłej hali. :>

Audiczka umyta wczoraj stoi (niestety już w zimnym) garażu... :decayed:

Opublikowano

Ja ciekawe czy odpale po takim mrozie :naughty:

tomaszust to nic że w zimnym garażu ale mi się wydaje że zawsze lepiej w garażu niż tak jak mój scooby na parkingu na powietrzu, w garażu zawsze troche cieplej

Opublikowano
scooby

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Cholera.. za pierwszym razem przeczytałem: "Damn, tits freezing in here" :polew:

Głodnemu chleb na myśli :naughty:

P.S. Też się zastanawiałem przez chwilę (oczywiście po dłuższej chwili przed przeczytaniem tekstu, którego szukałem, bo coś mi go przesłaniało) czy to jest IT'S czy TITS :kox: - czyli z nami chyba wszystko jest ok :kox:

Opublikowano

He, mój po prawie tygodniu stania na świeżym powietrzu odpalił za 1 pierwszym razem, nie ma to jak benzynka i dobry akumulator. :good:

Opublikowano

znaczy użyłes google ??

Opublikowano

tomaszust to nic że w zimnym garażu ale mi się wydaje że zawsze lepiej w garażu niż tak jak mój scooby na parkingu na powietrzu, w garażu zawsze troche cieplej

To prawda, nie mówię, że nie. Chociaż czuję, że pierwszy raz mogę mieć problemy z odpaleniem samochodu, bo w tym roku zaczął ciężko palić. Mam nadzieję, że to tylko wina świec, które zamierzam wymienić w przyszłym tygodniu. [br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 09:04_________________________________________________Pany, nie wiem jak u Was, ale u mnie to się ociepla...

3276a9eb4cd96bc6m.jpg?

:decayed:

Opublikowano

Z tego co widziałem na stronie TVN Meteo to tylko dzisiaj ma być taki hardcore jutro ma być do -15 a pojutrze już luzik -10 :wink4: jeżeli wierzyć tym specom

Opublikowano

mój aku chyba nie dozyje piątku

Opublikowano

siema kobietki :kox:

Opublikowano

siemasz ciociu :decayed:

to gdzie dzisiaj spotus ??

Opublikowano

Pany... spryskiwacz mi przestał działać przy tylnej klapie. :no:

Znajdzie się jutro na spociku ktoś, umiejący bezszkodowo zdjąć boczek z klapy i i dostać się do środka do tego ustrojstwa :?: Podejżewam że węzyk odpadł albo cuś takiego :mysli:

jezeli juz mial odpasc wezyk to tutaj :

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_avant_tylny_spryskiwacz-t2593.0.html

:wink4:

Opublikowano

Potrzebuje pomocy, szukam kogoś kto zna jakiegoś lekarza laryngologa dziecięcego który pracuje w szpitalu, muszę zrobić dzieciakowi mały zabieg a wszędzie terminy są kosmiczne i nie chcą ze mną gadać :/

Opublikowano

przyznać się czyje to klocki ?? :naughty:

4543_Lego.jpg

Opublikowano

nic nie widac

Opublikowano

nic nie widac

trzeba miec 18 lat .... :naughty:

Opublikowano

trzeba miec 18 lat ....

:polew: :polew: to było dobre

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.