Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

czy mozna wiedziec czemu mu wszyscy jada ? :polew:

padlem ... :polew:

Buahahahahahaha dobre :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freezing-399.jpg

Cholera.. za pierwszym razem przeczytałem: "Damn, tits freezing in here" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dałem dziś czadu. -23 a ja dostawczakiem na myjnie pojechałem. Patrzyli się na mnie jak na UFO, bo byłem pierwszym odważnym w ten mróz, ale umyli, bo powiedziałem, że jadę do ciepłej hali. :>

Audiczka umyta wczoraj stoi (niestety już w zimnym) garażu... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciekawe czy odpale po takim mrozie :naughty:

tomaszust to nic że w zimnym garażu ale mi się wydaje że zawsze lepiej w garażu niż tak jak mój scooby na parkingu na powietrzu, w garażu zawsze troche cieplej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera.. za pierwszym razem przeczytałem: "Damn, tits freezing in here" :polew:

Głodnemu chleb na myśli :naughty:

P.S. Też się zastanawiałem przez chwilę (oczywiście po dłuższej chwili przed przeczytaniem tekstu, którego szukałem, bo coś mi go przesłaniało) czy to jest IT'S czy TITS :kox: - czyli z nami chyba wszystko jest ok :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, mój po prawie tygodniu stania na świeżym powietrzu odpalił za 1 pierwszym razem, nie ma to jak benzynka i dobry akumulator. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszust to nic że w zimnym garażu ale mi się wydaje że zawsze lepiej w garażu niż tak jak mój scooby na parkingu na powietrzu, w garażu zawsze troche cieplej

To prawda, nie mówię, że nie. Chociaż czuję, że pierwszy raz mogę mieć problemy z odpaleniem samochodu, bo w tym roku zaczął ciężko palić. Mam nadzieję, że to tylko wina świec, które zamierzam wymienić w przyszłym tygodniu. [br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 09:04_________________________________________________Pany, nie wiem jak u Was, ale u mnie to się ociepla...

3276a9eb4cd96bc6m.jpg?

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na stronie TVN Meteo to tylko dzisiaj ma być taki hardcore jutro ma być do -15 a pojutrze już luzik -10 :wink4: jeżeli wierzyć tym specom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany... spryskiwacz mi przestał działać przy tylnej klapie. :no:

Znajdzie się jutro na spociku ktoś, umiejący bezszkodowo zdjąć boczek z klapy i i dostać się do środka do tego ustrojstwa :?: Podejżewam że węzyk odpadł albo cuś takiego :mysli:

jezeli juz mial odpasc wezyk to tutaj :

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_avant_tylny_spryskiwacz-t2593.0.html

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy, szukam kogoś kto zna jakiegoś lekarza laryngologa dziecięcego który pracuje w szpitalu, muszę zrobić dzieciakowi mały zabieg a wszędzie terminy są kosmiczne i nie chcą ze mną gadać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...