Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam Przasnyską 2b.

Tez polecalem i mi ciołki przelali plyn do wspomagania o dobre 200ml.

To jest akurat sprawdzony sposób na pozbycie się wycia z pompy wspomagania, więc dobrze zrobili.

Akurat nadmiar płynu hydraulicznego na bank nie zaszkodzi.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Polecam Przasnyską 2b.

Tez polecalem i mi ciołki przelali plyn do wspomagania o dobre 200ml.

To jest akurat sprawdzony sposób na pozbycie się wycia z pompy wspomagania, więc dobrze zrobili.

Akurat nadmiar płynu hydraulicznego na bank nie zaszkodzi.

AHA!!!!!!!!!!!!! Czyli nadal moim przewodnim zdaniem do Adriana na spotach będzie: "jedź na przasynską" :polew: :polew:

Opublikowano

To jest akurat sprawdzony sposób na pozbycie się wycia z pompy wspomagania, więc dobrze zrobili.

Akurat nadmiar płynu hydraulicznego na bank nie zaszkodzi.

Aha, no to gut :naughty:

Opublikowano

Akurat nadmiar płynu hydraulicznego na bank nie zaszkodzi.

To po co są oznaczone poziomy mix i max ?

Opublikowano

Akurat nadmiar płynu hydraulicznego na bank nie zaszkodzi.

To po co są oznaczone poziomy mix i max ?

dla zasady :wink4:
Opublikowano

a jak dzis z tym wspomaganiem ??lepiej :) ??

mi dzis wywaliło OIL TEMP SENSOR na Fisie :P

Opublikowano

Ty wczoraj wszystkie zapaliłeś to jedna to pikuś :decayed:[br]Dopisany: 07-01-2009, 21:48:14_________________________________________________ja dzisiaj 3 kółeczka pod biedronką, ale ośka to kibel :kwasny:

Opublikowano

no wczoraj zapaliłem

ESP

ABS

(ręczny)

i duzy BRAKE :) na FISie :)

Opublikowano

Bobusierek a ten duzy BRAKE nie od płynu hamulcowego czasem (zbyt niskiego poziomu) ??

Opublikowano

nie ;) od za długo zablokowanego hamulca pomocniczego ;P

Opublikowano

A mój paździoch w warsztacie na wymianie termostatu :gwizdanie: Więc mnie cała jazda ominęła :(

Opublikowano

A mój paździoch w warsztacie na wymianie termostatu :gwizdanie: Więc mnie cała jazda ominęła :(

chyba przegrzales we wtorek :wink4:

Opublikowano

Nieee, już mu się od dawna należało, bo nie trzymał temperatury :gwizdanie:

Opublikowano

Nieee, już mu się od dawna należało, bo nie trzymał temperatury :gwizdanie:

aaa to juz rozumiem,Ty go we wtorek dogrzewales :gwizdanie:

Opublikowano

:polew:

Zgadłeś Kokos :good::wink4:

Rzekłbym nawet - intenstywnie :decayed:

Opublikowano

AHA!!!!!!!!!!!!! Czyli nadal moim przewodnim zdaniem do Adriana na spotach będzie: "jedź na przasynską" :polew: :polew:

Jak w końcu mi się coś popsuję to chyba będę musiał tam pojechać. :polew: :polew: :polew: Tyle razy mi zachęcałeś że zapomniałem gdzie to jest :kox:

Opublikowano

:polew:

Zgadłeś Kokos :good::wink4:

Rzekłbym nawet - intenstywnie :decayed:

Suli to wymień mu termostat - to tylko 80pln :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 07:42_________________________________________________

no wczoraj zapaliłem

ESP

ABS

(ręczny)

i duzy BRAKE :) na FISie :)

mi się od 2 miesiecy przy odpalaniu silnika wyświetla duży napis na FIS - BRAKE i gaśnie ... za CHUsteczke nie wiem od czego ..na VAGu błędów nie ma ............. ??

acha i tylko jak samochód postoi dłużej niż kilka godzin

Opublikowano

dolej płynu :) hamulcowego

Opublikowano

dolej płynu :) hamulcowego

to od tego ? w sumie wymieniałem płyn i rzeczywiście od wymiany zaczeło jakoś często wyskakiwać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.