Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
i d*pa, mnie nie będzie kibluje w robocie :/

to my sobie sebmis tu pogadamy :biggrin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to ogłaszam się przewieziony esczwórką... Właśnie piorę majty :wink:

Wielkie dzięki Norbi za wyhaczenie mnie po drodze. Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem stereo Twoich suszarek. Ładny był ten starcik ;-)

Opublikowano

Nie ma sprawy polecam się na przyszłość, a znając Twoją przeszłość motoryzacyjną to prawdziwa przyjemność słysząc takie słowa. Jak by to powiedział Tżółw :quattro: rulezzz

Opublikowano

a cos wiecej stracilem czy jeszcze impreza trwa tylko przeniosla sie do ono razem z pralka :rotfl:

Opublikowano

Nie, nie inny, ale to fury szyte troche na inna miare niż nasze :confused: Chociaż tam lata koleś S-ką którą jeżdziłem i wcale nie jest jakoś nadzwyczajnie mocniejsza od mojej, ale klip, a jest ich na Adrenalin W. T. wiecej jest za***isty!!

Opublikowano

he he dzisiaj gruubo było :a4fan:

brakowało chyba tylko Łukaszka, Platiego i Sebmisia...ale był nowy kolega :wink:

oczywiscie nasz nadworny oblatywacz norbi zrobił test furki..2.5 TDI z c*pą :biggrin:

Opublikowano
Jakis inny odlam

e tam odlam marne podrobki :cool:

tylko ze tak do Konca to my jestesmy A4 WARSAW TEAM :twisted:

Opublikowano

no dobry spocik był dziewczynki :)

do kogo się zgłosić po fotki moich RH ?? :bicz:

Opublikowano

aaaa panowie chce zrobić jakieś -20 mm zawias i teraz nich ktoś mi powie gdzie to kupić do mojej bryki ile to może kosztować ? Nie mam o tym pojęcia i moge coś namieszać. A może - 30mm ? Nic nie kumam jak to będzie wyglądało.

Ono mi w Auto Vivie powiedzieli za tą usługe 5 koła. (Bóg im rozum odebrał)

w tej cenie sa amorki,sprężyny i robocizna...

ale ja to ogarnie w czewie bo mam nadzieje ze będę miał taniej :wink:

Opublikowano

ono poważnie o tej glebie myślisz?? Bo jak chcesz to uruchomie pol-amer transport :)

Opublikowano
a cos wiecej stracilem

A działo się ...

Kół zmienianie ... wrrrróć zamienianie.

Aut oglądanie (nowy kolega) - Norbi dziwnie podniecony widokiem kolejnego 2,5 TDI (pewnie jakies sentymenty :biggrin: )

Porobiliśmy też znajomości wśród załogi MM - wygląda na to, że trzeba będzie szukać nowej miejscówki na spoty :biggrin: :a4fan:

Nie wiem jak Wy, ale ja takich karczaków to się boję - mogliby mi jeszcze płaszczyk poplamić :rotfl: :twisted:

P.S. Może wiecie dlaczego myślałem, że komplet klocków oznacza "komplet na jedno koło"??? Teraz na tył to ja długo klocków kupować nie będę musiał :rotfl: :twisted: :biggrin:

Opublikowano

Poż to Ty leciałeś za mną na Łazienkowskiej, jeżeli tak to powiedz, czy pełną bombą?

Opublikowano

spocik był przyzwoity ..... :twisted:

Opublikowano
spocik był przyzwoity

Nawet więcej niż przyzwoity! Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu dla S4 Norbiego :twisted:

Dużo furek, dużo atrakcji, nowy Klubowicz i właściwie z pół gamy motorów dostępnych w A4 :wink:

Nie mogę się doczekać na swoją furę...

Kolego różowy, dzisiaj będę u pana Wojtka - pytać?

Opublikowano
spocik był przyzwoity

Nawet więcej niż przyzwoity! Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu dla S4 Norbiego :twisted:

ja tez nie mogłem jak sie z nim przejechałem ....

a dzwiek duo-turbulum mialem w uszach jeszcze przez kilka godzin .... :twisted:

Opublikowano
spocik był przyzwoity

Nawet więcej niż przyzwoity! Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu dla S4 Norbiego :twisted:

ja tez nie mogłem jak sie z nim przejechałem ....

a dzwiek duo-turbulum mialem w uszach jeszcze przez kilka godzin .... :twisted:

:rotfl::wink:
Opublikowano
a dzwiek duo-turbulum mialem w uszach jeszcze przez kilka godzin ....

a nozki jak dluuugo ci sie jeszcze telepaly :wink:

no ladnie to dlaczego te karczki chcieli was lac :question:

spokojnie panowie jeszcze miesiac i wracamy na torwar :cool:

Opublikowano
no ladnie to dlaczego te karczki chcieli was lac

No może byłe odrobine nieprecyzyjny :twisted: :rotfl:

Załoga "karków" wyglądała tak:

- szefo - ok 50-letni kurdupel (niższy chyba nawet ode mnie), stary ubek, albo co najmniej emerytowany milicjant

- zbir 1 - równie słusznego wzrostu młodzieniaszek, chudszy od oniaka, ubrany w "wizytowy mundur" ochrony i przerażony na maksa

- kark nr 2 - postura jak w przypadku zbira 1 - wizualnie większej tuszy (ale tylko dlatego, że ubrany w służbowego flejersa z napisem OCHRONA na plecach), groźnie poszczekujący krótkofalówką i czerwony z przejęcia (po raz pierwszy w swojej 7 tygodniowej karierze uczestniczył w akcji przeciwko tak groźnym przeciwnikom)

Dlaczego?

Hmmm... uznali, ze zbyt dobrze się bawimy na ich terenie. I nie podobały im się fele Kunia w bryczce Poźka :wink::rotfl:

Opublikowano
spocik był przyzwoity

Nawet więcej niż przyzwoity! Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu dla S4 Norbiego :twisted:

Dużo furek, dużo atrakcji, nowy Klubowicz i właściwie z pół gamy motorów dostępnych w A4 :wink:

Nie mogę się doczekać na swoją furę...

Kolego różowy, dzisiaj będę u pana Wojtka - pytać?

Pytaj pytaj :-)

Poż to Ty leciałeś za mną na Łazienkowskiej, jeżeli tak to powiedz, czy pełną bombą?

ja jechałem..ale ja swojej pięknej czarnuli nie pałuje :-) jak nie trzeba..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.