Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
15 godzin temu, Rafa(ł) napisał:

Druga sprawa, moje skromne B7 przy dwóch B9, był bym mniejszością

Do Bukowiny może się w przyszłym roku wybiorę jak trochę poprawię swoją by jakoś wyglądała :)
 

Wczoraj były dwie b9 (a4 i a5), b8 (rs5), b7 i b6.. Prawie cały wachlarz.. A we wtorki jest 10+ samochodów i naprawdę wszystkich modeli a4/a5 więc zapraszamy. Jesteśmy ludźmi z zamiłowaniami do Audi, a nie do b9 ;) Więc śmiało. Wczoraj sobie grilla zrobiliśmy, a później na ciastko do centrum także i jedzienie i grill i spacer i rozmowy w fajnym towarzystwie.. Ja w domu po północy byłem dopiero.. 

PS. Hultaje lub Seaty też się pojawiają ;)

Edytowane przez Kosmita

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
27 minut temu, Kosmita napisał:

Wczoraj były dwie b9 (a4 i a5), b8 (rs5), b7 i b6.. Prawie cały wachlarz.. A we wtorki jest 10+ samochodów i naprawdę wszystkich modeli a4/a5 więc zapraszamy. Jesteśmy ludźmi z zamiłowaniami do Audi, a nie do b9 ;) Więc śmiało. Wczoraj sobie grilla zrobiliśmy, a później na ciastko do centrum także i jedzienie i grill i spacer i rozmowy w fajnym towarzystwie.. Ja w domu po północy byłem dopiero.. 

PS. Hultaje lub Seaty też się pojawiają ;)

Wczoraj przesympatyczny wieczór :) oby więcej takich :)

miłego weekendowania :)

Opublikowano

Witajcie,

Dzięki Panowie za wczorajsze urozmaicone spotkanie i ciekawe rozmowy ;D

B. udany stadionowy grill + deser na mieście ;D

Jak na środek wakacji w Wawie sporo się działo. 

Trzeba powtarzać póki jest aura !

PS. Tylko te dziewczyny na mieście nie dawały nam spokoju ;D

Pozdrawiam

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Kosmita napisał:

Wczoraj były dwie b9 (a4 i a5), b8 (rs5), b7 i b6.. Prawie cały wachlarz.. A we wtorki jest 10+ samochodów i naprawdę wszystkich modeli a4/a5 więc zapraszamy. Jesteśmy ludźmi z zamiłowaniami do Audi

Albo mam problemy ze wzrokiem albo widzę 2x B9 (twoja z lewej i kolegi czerwona z prawej) :-)

Wiem,że tu wszyscy miłośnicy Audi w tym także ja :-) tylko jak patrzę na zdjęcia innych, którzy mają też B7 to moja prawie żadnych modów za wyjątkiem swap hebli  :-)

Postaram się być w najbliższy wtorek na spocie :-)

Opublikowano
Albo mam problemy ze wzrokiem albo widzę 2x B9 (twoja z lewej i kolegi czerwona z prawej) :-)

Po prawej czerwona a5 b9, po lewej moja a za moją masz b7 i b6. RS5 jeszcze wtedy nie dojechała. Ponadto byli chłopaki nie od nas b7, a5 b8 i a6 c6 więc na Narodowym coś się dzieje cały czas i jak ktoś widzi, że Audi stoją to też podjeżdża. Zapraszamy we wtorek.

 

PS. Dzięki za wczoraj. pzdr

 

3c5073410dce02e4fa5757dbd8fa8fc3.jpgd21aee318d4788019e4f423d130b78fc.jpg25e44eece315d4271d76d6e01b8aeb76.jpg49b41159ed92340f65c42fa35186019b.jpga01440af81b5d4fbe6f99bd05625e4fd.jpg

Macie małą fotorelacje z tego co się wczoraj działo :)

 

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Wcześniej nie widziałem tyłu tej czerwonej bo z przodu wyglądają prawie tak samo :-)

Widzę na zdjęciu B7 z rejestracją WF... to więc ktoś z moich okolic :-)

Opublikowano

:D

Są audiki z całej Wawy i nie tylko, pomodzone mniej lub bardziej... to nie ma znaczenia.

Ważne, że fajna paczka się zbiera ;D

Wpadajcie śmiało we wtorki od 19...

Pozdrawiam

Opublikowano

A więc wpadnę we wtorek o ile w weekend złożę tylne hamulce do kupy bo muszę założyć brakujące blaszki na klocki, które to dzwonią mi jak sanie św.Mikołaja a nie bardzo wiem jak je zamontować :/

Opublikowano

Panowie poszukuje osoby która zamontuje zawieszenie Air ride jak coś kontakt pw

Opublikowano

patrze na to co sie dzialo ostatnio to bardzo zaluje ze mnie nie bylo;( w ten wt tez odpadam ale za to chetnie odrobie to w czwartek;)

Opublikowano

Gdzie jutro?? Może znów stadion bo ma być ładna pogoda :-)

Opublikowano

No jutro chyba najcieplejszy dzień wakacji - 35 stopni w cieniu. Zostajemy na Stadionie. Grillika też zrobimy jakiegoś. Później znów może jakieś ciasteczko ze spacerem :) Zapraszmy na 19, a później się pomyśli.

Opublikowano
  • Autor

Dobry plan :decayed:

Siądę do kompa, to zmienię info.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Teraz, Kolkov napisał:

Dobry plan :decayed:

Siądę do kompa, to zmienię info.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

Grzesiu jakiś basenik byś ogarnął. Napompujemy, wlejemy wody, będzie można się schłodzić :)

Opublikowano

Basenik by się przydał :-)

Bym się chętnie w nim schodził :-D

Opublikowano
  • Autor

Zawsze możemy się ustawić pod Makiem w Nieporecie.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 minutę temu, Kolkov napisał:

Zawsze możemy się ustawić pod Makiem w Nieporecie.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

Swoją drogą można by było zrobić w jakąś ciepłą sobotę taką inicjatywę. Spocik nad Zegrzem i wspólne plażowanie i grillowanie. Każdy z osobami tow. mógłby przyjechać..

Opublikowano

Pomysł ciekawy z tym Zegrzem :-)

W tedy tylko niech Ci wszyscy, którzy będą niech potwierdzą swoją obecność.

Ustawić się gdzieś po trasie i wszyscy razem byśmy jechali w rządku :-)

Nad zalewem osobno się nie znajdziemy, zbyt dużo ludzi tam jest

Opublikowano
  • Autor

Tak to aktualnie wygląda. Myślę, że w sobotę jest tu 5x więcej ludzi
5e28a95a3a06a389319f6622b26fb38c.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Obgadamy jutro temat i zobaczymy ilu będzie potencjalnie chętnych.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.