Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem ze gdzies w Stuttgarcie jestcalkiem spory tunel gdzie na wjezdzie w srodku i na wylocie sa fotopstryki.

Znajomy wujka sie niezle ucieszyl otwierajac koperte :) (przejazd przez tunel trwa ok 1 - 2 min) :)

Ten wujek to chyba nie Polak?

Polak - a co ?

Polacy tez dostaja foty...

2 razy mi strzelilo przy 150 i nie dostalem zadnego mandatu!!

znajomy jest 4 razy w miesiacu w niemcowni tez go strzela co raz i tez nie dostal zadnego mandatu!!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.joemonster.org/art/10686/Finski_wojskowy_test_psychologiczny

Malik, to głównie z myślą o Tobie :decayed:

Reszta niech się pochwali z którym kołem miała problem :D

Liczby? Ale jakie liczby? Ja mam policzyć te kropki czy co? :decayed:

Opublikowano

2 razy mi strzelilo przy 150 i nie dostalem zadnego mandatu!!

znajomy jest 4 razy w miesiacu w niemcowni tez go strzela co raz i tez nie dostal zadnego mandatu!!

...bo nie maja Cie w bazie - Twoich danych znaczy sie.

Jesli kupilbys auto i jechal na blachach probnych > dostalbys fote, to wtedy mandacik przychodzi :cool1:

Nie pamietam jak to jest... ale chyba w razie kontroli drogowej moga Cie poprosic chyba o uregulowanie mandacikow [Twoje auto jest w ich bazie] :gwizdanie:

Opublikowano

Liczby? Ale jakie liczby? Ja mam policzyć te kropki czy co? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Liczby? Ale jakie liczby? Ja mam policzyć te kropki czy co? :decayed:

:nabijasie:

Wicu, w Jego przypadku to chyba nie był najlepszy pomysł :polew:

Opublikowano

2 razy mi strzelilo przy 150 i nie dostalem zadnego mandatu!!

znajomy jest 4 razy w miesiacu w niemcowni tez go strzela co raz i tez nie dostal zadnego mandatu!!

...bo nie maja Cie w bazie - Twoich danych znaczy sie.

Jesli kupilbys auto i jechal na blachach probnych > dostalbys fote, to wtedy mandacik przychodzi :cool1:

Nie pamietam jak to jest... ale chyba w razie kontroli drogowej moga Cie poprosic chyba o uregulowanie mandacikow [Twoje auto jest w ich bazie] :gwizdanie:

no nieprawda Michałku, ja miałem taką sytuację i nic nie przyszło... no nie przyszło od 1,5 roku :)

Pamietać też należy, że na autobahnach stoją znaki "zalecające 130km/h" - ale nie są to limity

Te zalecające są czarne, nie czerwone

Opublikowano

ile kosztuje wymiana rozrządu w ajm_ie?

Ja płaciłem u siebie ostatnio 130 zł z wymianą pompy wody :wink4: W okolicach Wawy to ok . 300 zł :decayed:

Opublikowano

Ja płaciłem u siebie ostatnio 130 zł z wymianą pompy wody

Ty, zaraz... matiza masz?

no nieprawda Michałku, ja miałem taką sytuację i nic nie przyszło... no nie przyszło od 1,5 roku :)

Pamietać też należy, że na autobahnach stoją znaki "zalecające 130km/h" - ale nie są to limity

Te zalecające są czarne, nie czerwone

No to nie wiem... slyszalem, ze laduje sie u nich w bazie i przy kontroli moga to wychwycic... Musze zapytac Roberta :)

Opublikowano

?

no nieprawda Michałku, ja miałem taką sytuację i nic nie przyszło... no nie przyszło od 1,5 roku :)

Pamietać też należy, że na autobahnach stoją znaki "zalecające 130km/h" - ale nie są to limity

Te zalecające są czarne, nie czerwone

No to nie wiem... slyszalem, ze laduje sie u nich w bazie i przy kontroli moga to wychwycic... Musze zapytac Roberta :)

mogą jak była kontrola na granicach to taki mandat mógł czekać na Ciebie właśnie tam i przy następnym wjeździe na teren niemiec musiałeś go zapłacić.[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 19:51_________________________________________________

ile kosztuje wymiana rozrządu w ajm_ie?

Ja płaciłem u siebie ostatnio 130 zł z wymianą pompy wody :wink4: W okolicach Wawy to ok . 300 zł :decayed:

to co oni Ci kurz z silnika przetarli tylko :decayed:
Opublikowano

No... ragga zrobil rozrzad przeciez... jeden pasek i pompa wody :D

Opublikowano

Ty, zaraz... matiza masz?

Sexczento :polew:

to co oni Ci kurz z silnika przetarli tylko

Za 200 zł mechanik zrobił :

-wymiana rozrządu

-wymiana pompy wody

-wymiana króćca od wody i zalanie nowym płynem

-wymiana oleju i filtrów

-wymiana napinacza paska klimy

:decayed:

Opublikowano

2 razy mi strzelilo przy 150 i nie dostalem zadnego mandatu!!

znajomy jest 4 razy w miesiacu w niemcowni tez go strzela co raz i tez nie dostal zadnego mandatu!!

...bo nie maja Cie w bazie - Twoich danych znaczy sie.

Jesli kupilbys auto i jechal na blachach probnych > dostalbys fote, to wtedy mandacik przychodzi :cool1:

Nie pamietam jak to jest... ale chyba w razie kontroli drogowej moga Cie poprosic chyba o uregulowanie mandacikow [Twoje auto jest w ich bazie] :gwizdanie:

jakiej bazie?

majac zolte tablice dane samochodu nie sa wpisywane do zadnej bazy...

przeciez dowod rejestracyjny i zielona karte wypisujesz na kolanie.

ale to i tak nie wazne bo zdjecia mialem na polskich blachach...[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 20:48_________________________________________________

?

no nieprawda Michałku, ja miałem taką sytuację i nic nie przyszło... no nie przyszło od 1,5 roku :)

Pamietać też należy, że na autobahnach stoją znaki "zalecające 130km/h" - ale nie są to limity

Te zalecające są czarne, nie czerwone

No to nie wiem... slyszalem, ze laduje sie u nich w bazie i przy kontroli moga to wychwycic... Musze zapytac Roberta :)

mogą jak była kontrola na granicach to taki mandat mógł czekać na Ciebie właśnie tam i przy następnym wjeździe na teren niemiec musiałeś go zapłacić.[br]

jakiej granicy? szengen? :wink4:

Opublikowano

Samochod... zawias i felgi mnie nie interesuja :decayed:

:bicz::decayed:

_________________________________________________

Czarne - B6 AVF w sedanie .. :giveheart: najlepiej w Q, ale to graniczy z cudem :D

cuda tez dla ludzi,spokojnie a cierpliwosc palcem dół wykopie... :decayed:

a teraz zmieniaj zawias bo jak nie to na pewno stracisz cierpliwosc i kupisz za szybko, i nie to co chcesz

Opublikowano

jakiej bazie?

majac zolte tablice dane samochodu nie sa wpisywane do zadnej bazy...

przeciez dowod rejestracyjny i zielona karte wypisujesz na kolanie.

Racja... pamietam jeszcze czasy jak sie kupowalo tablice w urzedzie na auto i swoje papiery... zwracam honor :cool1:

Opublikowano

Racja... pamietam jeszcze czasy

Tak jest chyba cały czas. Przynajmniej jak ściągałem auto w październiku to jeszcze tak było. Usłyszałem wtedy zapewnienie od pewnego kolegi, że na "żółtych" mogę bać się tylko radiowozów.

Opublikowano
"żółtych" mogę bać się tylko radiowozów

no i takich często hycają

Opublikowano

Racja... pamietam jeszcze czasy

Tak jest chyba cały czas. Przynajmniej jak ściągałem auto w październiku to jeszcze tak było. Usłyszałem wtedy zapewnienie od pewnego kolegi, że na "żółtych" mogę bać się tylko radiowozów.

no jak?

masz na 5 dni badanie, ubezpieczenie w DE, zielona karte w PL

Opublikowano

No i nikt się nie przyznał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Za 200 zł mechanik zrobił :

-wymiana rozrządu

-wymiana pompy wody

-wymiana króćca od wody i zalanie nowym płynem

-wymiana oleju i filtrów

-wymiana napinacza paska klimy

:decayed:

to przeplaciles .... za 200 to powinien jeszcze umyc lusterka ... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.