Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Zupelnie przypadkiem na nie wpadłem. :polew: :polew: :polew: :polew:

Wczoraj zobaczylem, ze u mnie pod blokiem stoi rumun z 18" RS6... dobra cena :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj zobaczylem, ze u mnie pod blokiem stoi rumun z 18" RS6... dobra cena :naughty:

To może były Twoje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie nazywaj Pozia bananikiem bo zarobisz kropka jak taki jeden :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mistrz ciętej riposty kolega Ej Tri załapał to co załapał za łamanie regulaminu. Punktu 6 i 10. Tutaj nie było żadnych naduzyć z mojej strony. :decayed:

Czyli mogę do Ciebie mówić Bananiku :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie nazywaj Pozia bananikiem bo zarobisz kropka jak taki jeden :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mistrz ciętej riposty kolega Ej Tri załapał to co załapał za łamanie regulaminu. Punktu 6 i 10. Tutaj nie było żadnych naduzyć z mojej strony. :decayed:

Czyli mogę do Ciebie mówić Bananiku :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Ale sobie slodzicie panowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę do Ciebie mówić Bananiku :naughty

Suli ... zachowujesz się jak napalony kozioł na wydymaczu :decayed::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/0,1582445,0,1,siec-fotoradarow-oplecie-polske,wiadomosc.html

a najlepszy jest tekst:

Nowy system ma działać błyskawicznie - kierowca dostanie mandat już po kilku godzinach od przekroczenia prędkości.

Ciekawe jakim cudem w ciągu kilku godzin dostarczą mandat :)

Chyba MMSem :kox:

Skur... zamiast robić drogi to stawiają fotoradary. W Niemczech jest niby 3 tyś fotoradarów, a ostatnio jak jechaliśmy z Malikiem coś około 600 km w jedną stronę po DE to widziałem może 2-3 fotoradary.

prawie przy każdej kładce jest fotoradar..nie tylk0 z jednej strony...nawet jak zwolnisz przed foto z przodu i przyśpieszysz to dostajesz z drugiej strony (też jest fotoradar)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie przy każdej kładce jest fotoradar..nie tylk0 z jednej strony...nawet jak zwolnisz przed foto z przodu i przyśpieszysz to dostajesz z drugiej strony (też jest fotoradar)

Adaś, specjalnie się przyglądałem i na pewno nie jest tak jak piszesz, że prawie przy każdej kładce - nie widziałem przy żadnej - jedynie nad jezdnią na słupach - jeden fotoradar na pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy lataliscie autobanami przeca, gdzie ograniczenia sa tylko przy zjazdach przeca (do 130), to po co maja tam stac foto? :D

Na normalnych drogach jest ich sporo wiecej... widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze gdzies w Stuttgarcie jestcalkiem spory tunel gdzie na wjezdzie w srodku i na wylocie sa fotopstryki.

Znajomy wujka sie niezle ucieszyl otwierajac koperte :) (przejazd przez tunel trwa ok 1 - 2 min) :)

Ten wujek to chyba nie Polak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze gdzies w Stuttgarcie jestcalkiem spory tunel gdzie na wjezdzie w srodku i na wylocie sa fotopstryki.

Znajomy wujka sie niezle ucieszyl otwierajac koperte :) (przejazd przez tunel trwa ok 1 - 2 min) :)

Ten wujek to chyba nie Polak?

Polak - a co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kładkach czasami są po to aby mierzyć czy zachowujesz prawidłowa odległość od samochodu przed tobą :gwizdanie:

tak ale to na autostradach + na jezdni masz wymalowane białe pasy,

a tak to foto stoją głównie na landówkach, przy robotach drogowych gdzie jest ograniczenie, przy szkołach i przedszkolach i przy tunelach, w Essen są fajne tunele i sporo foto [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 16:29_________________________________________________

Wy lataliscie autobanami przeca, gdzie ograniczenia sa tylko przy zjazdach przeca (do 130), to po co maja tam stac foto?

mylisz się, na prawie 50% niemieckich autostrad jest wprowadzone ograniczenie do 130

także bez limitu prędkości pozostaje połowa z nich i to głównie w zachodnich niemczech :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz się, na prawie 50% niemieckich autostrad jest wprowadzone ograniczenie do 130

także bez limitu prędkości pozostaje połowa z nich i to głównie w zachodnich niemczech :wink4:

Nie o to mi chodzilo... oni jechali do Hamburga gdzie jest od Berlina no limits chyba... nie pamietam dokladnie wlasnie, bo bylem tam 1,5r temu ostatni raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz się, na prawie 50% niemieckich autostrad jest wprowadzone ograniczenie do 130

także bez limitu prędkości pozostaje połowa z nich i to głównie w zachodnich niemczech :wink4:

Nie o to mi chodzilo... oni jechali do Hamburga gdzie jest od Berlina no limits chyba... nie pamietam dokladnie wlasnie, bo bylem tam 1,5r temu ostatni raz.

jak od berlina do hamburga to ja tam w ogóle nie widziałem foto [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 16:44_________________________________________________Panowie pytanie: ile kosztuje wymiana rozrządu w ajm_ie? (znaczy tak oddaje auto do mechanika ma zrobić to co się robi przy wymianie, ja na własną rękę nie kupuję części)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...