Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To sie cenicie :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To sie cenicie :kox:

Wg mnie to dobra cena. Dla przykładu Spanky z racji swojej bezcennej i dużej wiedzy w tym temacie bierze 199 zł więc tutaj masz połowę taniej.

Opublikowano

Czyli to nie klub tylko instytucja :wink4:

Wpadne dzisiaj.

Opublikowano

no wlasnie ja mam vag i zero wiedzy ktos chce mi korkow udzielic ?

Opublikowano

w ASO samo podpiecie 200zł

+ 50 zł za kazdy bład ;)

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Norbiak kupuj 13" sony vaio :) kox..albo 11" takiego co malik ma..za***iste kompy..

http://allegro.pl/item534611726_sony_vaio_g11vn_t_waga_1_3_kg_do_9h_na_baterii.html

Chyba Cie posrało. Ja mam TZa a nie jakieś gówno G11 :)

http://www.forum.v10.pl/sony,vaio,tz,t1710.html

Opublikowano

no wlasnie ja mam vag i zero wiedzy ktos chce mi korkow udzielic ?

Wszystko zależy od kwoty za 1h nauki :naughty:

Opublikowano

oj pójdzie fama :decayed:

Opublikowano

Ja mam TZa a nie jakieś gówno G11 :)

http://www.forum.v10.pl/sony,vaio,tz,t1710.html

Niezbyt rozpisują się o wytrzymałości tych lapków :song:

Opublikowano

sony robi naprawdę dobre kompy.. Oniakowa kupiła HPka to jej przyciski wypadają..a łukaszr wywalił malika komputer sony vaio..matryca wypadła - włożyli i dalej działa :)

A właśnie mam takiego jednego VAIO do sprzedania. Nówka sztuka, nieśmigany :polew:

Opublikowano

no wlasnie ja mam vag i zero wiedzy ktos chce mi korkow udzielic ?

Wszystko zależy od kwoty za 1h nauki :naughty:

no to ty udzielasz wiedzy :)

Opublikowano

no wlasnie ja mam vag i zero wiedzy ktos chce mi korkow udzielic ?

A to jak korki to do Adaho.. On ma taką dobrą nauczycielską gadkę :tongue4:

I przygotowane przysłowie na każdą okazję :polew:

Opublikowano

A to jak korki to do Adaho.. On ma taką dobrą nauczycielską gadkę :tongue4:

I przygotowane przysłowie na każdą okazję :polew:

I ma wiedzę, bo też ma VAGa i uczynny jest chłopaczyna :naughty:

Opublikowano

ja to nie chce diagnozowac srubek w silniku :P takie podstawowe parametry w ktore sie zaglada i wsio

Opublikowano

ja to nie chce diagnozowac srubek w silniku :P takie podstawowe parametry w ktore sie zaglada i wsio

U nas nie odstawia się fuszerki, robimy wszystko tak jak powinno być.

Opublikowano

ja to nie chce diagnozowac srubek w silniku :P takie podstawowe parametry w ktore sie zaglada i wsio

U nas nie odstawia się fuszerki, robimy wszystko tak jak powinno być.

VAGowanie, przy okazji ocena jak bardzo wypadkowe było auto. To już gratis.

Opublikowano

To sie cenicie :kox:

Wg mnie to dobra cena. Dla przykładu Spanky z racji swojej bezcennej i dużej wiedzy w tym temacie bierze 199 zł więc tutaj masz połowę taniej.

w dobie kryzysu daje znizke .... - 1.0 % :polew:

Opublikowano

w dobie kryzysu daje znizke .... - 1.0 % :polew:

Dobre i to, ale widać od razu, że mięczak z Ciebie - ja trzymam twardo ceny :polew:

Opublikowano

ja to nie chce diagnozowac srubek w silniku :P takie podstawowe parametry w ktore sie zaglada i wsio

U nas nie odstawia się fuszerki, robimy wszystko tak jak powinno być.

Tylko jeszcze Tosik musi dojechać, bo ma 4 komplety kluczy, dwa podnośniki, a już ostatnio mu się ręcę trzęsą, bo w domu nie ma czego rozkręcać.. (taki efekt odstawienia)..

Moro nie ma bata ! Ostatnio nawet się okazało, że jeden od "Viagry" ma pas przedni od trabanta.. Ale Tosik mu naprawił.

No i przy okazji wszyscy Ci już na hurra powiemy z ilu aut było składane twoje i gdzie było walone. – To gratis.. Szydera zawsze gratis..

_________________________________________________

Andy właśnie to pisałem.. :decayed:

Opublikowano

ale widać od razu, że mięczak z Ciebie

phi, tez mi odkrycie...ja zawsze się utwierdzam w tym przekonaniu jak temu szczylowi podaję rękę...tak podaję mu rękę jak się witamy...no co z litości... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.