Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nosfer,

Pozwiedz jeszcze do czego ma Ci służyć lapek. Generalnie do pogrania czasem Samsung R560 jest niezłym wyborem (czytając fora). Natomiast do pracy - Dell jest chyba bez konkurencji (patrząc też na gwarancję 3 lata). Do lansiku VAIO jak koledzy wyżej wspomnieli (choć te lapki też są niezłe).

Ja lapa nie szukam ;) Mam już dobrego lansera :naughty:

Wczoraj wieczorkiem złapał niezły mrozik, ścięło wilgoć na drodze... - I JAK ŻEM PRZYPIERDZIELNĄŁ FELGĄ W KRAWĘŻNIK.. :polew: :polew: Trochę mi ściąga teraz auto na prawą stronę :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto ma jutro urodziny :naughty: napiłbym się wódeczki :decayed:

ja tez mam ssanie :embarrassed:

Opublikowano

Kto ma jutro urodziny :naughty: napiłbym się wódeczki :decayed:

ja tez mam ssanie :embarrassed:

:) norbi ?? !!

Opublikowano

wpadajta jutro do cynamonu..dobra impra będzie..

Opublikowano

wpadajta jutro do cynamonu..dobra impra będzie..

Ja może i jestem bananik ale mam awersje do takich klubów :decayed:

Opublikowano

LukaszR :hi:

Nawet Warszawa jest mała ;)

Bywa :tongue4:

Opublikowano

Dlaczego nie odpala mi sie strona główna forum ? :wallbash:

Paranoja jakaś .

Kto będzie dziś na spocie ? Bo nie wiem czy ruszać worki na Arkadię :decayed:

Opublikowano

Kto będzie dziś na spocie ? Bo nie wiem czy ruszać worki na Arkadię :decayed

Jenna Jameson :cool1:

Opublikowano

Kto będzie dziś na spocie ? Bo nie wiem czy ruszać worki na Arkadię :decayed

Jenna Jameson :cool1:

Kurde chyba nawet ja się zbiore i do was wpadne... :decayed:

Opublikowano

Kto będzie dziś na spocie ? Bo nie wiem czy ruszać worki na Arkadię :decayed

Jenna Jameson :cool1:

Kurde chyba nawet ja się zbiore i do was wpadne... :decayed:

Chcecie na spocie jakiś rekord bić? :decayed::naughty:

Opublikowano

Chcecie na spocie jakiś rekord bić? :decayed: :naughty

Ja cisne pierwszy :decayed:

Opublikowano

wpadajta jutro do cynamonu..dobra impra będzie..

Ja może i jestem bananik ale mam awersje do takich klubów :decayed:

ja też nie chodzę :) ale dobra impra ma być i full dziewuszek..poziu będziesz testował salsę w rzeczywistości :kox:

Opublikowano

Słoń w ciągu dwóch dni robi kupę, która waży połowę jego wagi.

Penis mężczyzny jest 3 razy dłuższy niż jego kciuk.

Cztery podzielone przez dwa, jest równe dwa.

Kobieta dawno skończy czytać ten tekst, podczas gdy mężczyzna nadal będzie mierzył swój kciuk :decayed:

no jak tam :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

Witam.

Będzie ktoś dzisiaj miał VAG?

Opublikowano

Będzie ktoś dzisiaj miał VAG?

Tak, boberek - bierze 99 zł za podpięcie.

Opublikowano

hehe

Opublikowano

no jak tam :decayed: :decayed: :naughty:

jak jest ciepło to i 4 razy dłuższy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ak jest ciepło to i 4 razy dłuższy :naughty

:polew: :polew:

Opublikowano

Pozdrowionka dla drarek, z którym przypadkowo wczoraj spotkałem się u Rogala. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.