Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te do których ja dałem link też są ładne tak samo jak Twoje :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A czy przypadkiem nie wypatrzyłeś swoich felg ? :rolleyes:

Miałeś chyba baardzo podobne.. :gwizdanie:

Nosz ku*wa... co za typ. To jego fele.

Opublikowano

A czy przypadkiem nie wypatrzyłeś swoich felg ? :rolleyes:

Miałeś chyba baardzo podobne.. :gwizdanie:

:laghing2: :klamie::nabijasie:
Opublikowano

epicfail02dj3.th.jpg

Powinniśmy koledze dodać nowy klawisz do klawiatury :polew: :polew:

Opublikowano

Te do których ja dałem link też są ładne tak samo jak Twoje :)

A3 ja to ci powiem wprost. Ty jesteś zjebany. I weź w końcu daj sobie z nami spokój tylko leć na gejowskie forum subaru.

"Gdy posiadasz wielkie jaja nie potrzeba stiaja" :decayed:

Opublikowano

Co Ci jest?? o co chodzi nie moge wkleić linka do jakiejś aukcji?

I czemu obrażasz inne forum?

To nie są moje felgi, ja też miałem DOTZ ale te nie są moje

Opublikowano

Co Ci jest?? o co chodzi nie moge wkleić linka do jakiejś aukcji?

I czemu obrażasz inne forum?

To nie są moje felgi, ja też miałem DOTZ ale te nie są moje

Albowiem

Opublikowano

Co Ci jest?? o co chodzi nie moge wkleić linka do jakiejś aukcji?

I czemu obrażasz inne forum?

To nie są moje felgi, ja też miałem DOTZ ale te nie są moje

Albowiem

Alebowiem co ??

Opublikowano

?? chodzi mi o to że nazywasz forum subaru gejowskim nikt Twojego forum tam nie obraża więc czemu Ty to robisz?

Opublikowano

?? chodzi mi o to że nazywasz forum subaru gejowskim nikt Twojego forum tam nie obraża więc czemu Ty to robisz?

po prostu uważam, że ty lepiej tam pasujesz niż tutaj cukiereczku :good:

Opublikowano

1. Czemu nazywasz mnie cukiereczkiem? bananiku

2. Czemu lepiej tam pasuje.

3. To nie są moje felgi i nie rozumiem kolejnej dyskusji na mój temat

warnpmod.gifZa złamanie punktu 6 i 10 Regulaminu Forum . Poziek

warnmute.gif

warnpmod.gif

Opublikowano

kurfa- cukiereczku,bananiku-gadka sie klei :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie krzyczmy na siebie ..

A3 nie bądź zły na Pozia, bo też trzeba go zrozumieć.. Stres, Zima, nie ma śniegu - to wszystko prowadzi do wybuchy negatywnych emocji...Subaru są kozackie.

_________________________________________________

A skąd te felgi ?

Opublikowano

kurfa- cukiereczku,bananiku-gadka sie klei :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A3 zamiast siedzieć i wypisywać jakieś głupie teksty na forum zajmij się czymś pożytecznym..może 6 weidera zacznij robić..jak już skończysz to wróć napisz coś na forum..wymyslimy kolejne ćwiczenia..

Opublikowano

Myślę, że możemy już odetchnąć od kolegi A3.

Opublikowano

A3

kurfa... jak nie Twoje felgi. Dziwnym trafiem sprzedales niedawno auto, dziwny trafem miales takie same felgi i takie same opony(Toyo R1 - chwaliles je na forum), co wiecej... dziwnym trafem odbior jest w Warszawie/Ursus, gdzie mieszkasz... :polew:

Nie traktuj ludzi jak idiotow, bo oni Ciebie tez tak beda traktowac.

Myślę, że możemy już odetchnąć od kolegi A3.

I po co sie tyle naprodukowalem? :polew:

Opublikowano

Myślę, że możemy już odetchnąć od kolegi A3.

6 weidera to 45 dni :kox::decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.