Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łee do mnie te patafiany maja przyjsc dziś dobrze ze jestem w pracy :gwizdanie: :kox::naughty::decayed:

Boisz się święconej wody ? :decayed:

No a nie ze mnie to diabeł wcielony :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:40_________________________________________________http://niks95.wrzuta.pl/audio/czo5FepnEK/doniu_liber-najszybszy_w_miescie

mam mam najszybszy wóz w mieście!!!! :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Malikusie .. nie pociskałeś dziś Puławską w kierunku Piaseczna tak kolo 16 ? :naughty:

Opublikowano

Kurna... MiB :black: nie przybył. O co chodzi :mysli:

A nawet hajs dla niego przygotowałem :polew:

Opublikowano

Suli jeszcze płacisz temu złodziejowi?

Opublikowano

Kurna... MiB :black: nie przybył. O co chodzi :mysli:

A nawet hajs dla niego przygotowałem :polew:

U mnie nic nie pisze że ma chodzić. Nawet dzieciaków nie było co zawsze zapowiadają.

Opublikowano

U mnie kartka wisiała - ale się chyba z :black: minęliśmy :tongue4:

Opublikowano

ciekawe czy u mnie byl... wlasnie bede jechal do domu :D

Opublikowano

A nawet hajs dla niego przygotowałem :polew:

Suli..idz lepiej za te kaske na dziwki ..jak nie Ty to On :polew::decayed:

Opublikowano

Nie no :no:, za te pieniądze to na jakiegoś wyjątkowego paszteta :bag::sick3: by tylko starczyło :polew: :polew: :polew:

Już sobie za te kasę pizze, sałatki i piwo kupiliśmy :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie no :no:, za te pieniądze to na jakiegoś wyjątkowego paszteta :bag::sick3: by tylko starczyło :polew: :polew: :polew:

Już sobie za te kasę pizze, sałatki i piwo kupiliśmy :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba najlepszy mozliwy wybor :P:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Malikusie .. nie pociskałeś dziś Puławską w kierunku Piaseczna tak kolo 16 ? :naughty:

Niiii.... autko u Szewczyka, czeka na jarzmo. No chyba że te c**je sobie upalali brykę... a widziałeś naklejkę klubu? Jaka rejestracja?

Nie zostawiłem im dowodu więc chyba by się nie odważyli. I to z uszkodzonym jarzmem.

Opublikowano

Nie chcę zapeszać ale wszystko jest możliwe :kwasny:

Ale dla twojej wiadomości, to ostatnio jak jeździłem puławską to parę razy widziałem czarne s4. I to nie było auto klubowe.

Opublikowano

Trzeba było spisać licznik KM :)

a tak wogule

:hi:

Opublikowano

Bondżorno :hi: :>

Musze Was kiedys odwiedzic na tym spocie, ale cos czuje ze moze byc niezła szydera :decayed::tongue4:

Opublikowano

Mieszkam blisko Pulawskiej i widzialem kilka razy czarne eSKi (nie wiem, czy to rozne auta, czy nie) - wiec bez paniki...

Opublikowano

Malikusie .. nie pociskałeś dziś Puławską w kierunku Piaseczna tak kolo 16 ? :naughty:

Niiii.... autko u Szewczyka, czeka na jarzmo. No chyba że te c**je sobie upalali brykę... a widziałeś naklejkę klubu? Jaka rejestracja?

Nie zostawiłem im dowodu więc chyba by się nie odważyli. I to z uszkodzonym jarzmem.

Nie no nie widziałem blach bo szybko było ..ale ty juz pomalowałeś ramkę grilla ?

Bo tamta miała srebrną :)[br]Dopisany: Styczeń 18, 2009, 10:34:02 _________________________________________________Pytanie .. ile kosztuje shamowanie auta i gdzie najlepiej pojechać ? :embarrassed:

Opublikowano

Pytanie .. ile kosztuje shamowanie auta i gdzie najlepiej pojechać ? :embarrassed:

Rogal na Mineralskiej lub DIAGTRONIK w Jankach

150zł ośka...?

Opublikowano

Bondżorno :hi: :>

Musze Was kiedys odwiedzic na tym spocie, ale cos czuje ze moze byc niezła szydera :decayed::tongue4:

Witam krajana :)

Opublikowano

Pytanie .. ile kosztuje shamowanie auta i gdzie najlepiej pojechać ? :embarrassed:

Rogal na Mineralskiej lub DIAGTRONIK w Jankach

150zł ośka...?

Rogal chyba przy Mineralnej? przy Alejach w okolicach Regul w zeszlym roku chlopaki chcieli ponizej 100 chyba 80 pln

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.