Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 minuty temu, Kodzak33 napisał:

Ja z narzeczoną jadę autem więc pociąg odpada, a w czwartek pracujemy i raczej nie damy rady dzięki za propozycję. Napisze do musti

Napisz napisz. A jak weźmiecie sobie w czwartek wolne to dawajcie z nami. Fajną ekipą jedziemy na dwa auta ;)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja będę leciał, ale jeszcze nie wiem kiedy. Jakby ktoś reflektował pojeździć na desce/nartach czwartek i piątek po stronie słowackiej to się proszę odezwać. Samemu mi się nie chce lecieć...

Jak się  nie znajdzie, to pewnie w czwartek/piątek polece

Opublikowano

Panowie lata ktos z Was na slask/malopolske? Mam opony do odebrania i dobrze byloby je zobaczyc na zywo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Siemanko. Jako że od 1 kwietnia z dziewczyną przeprowadzam się z Łodzi do Warszawy, chętnie wpadnę na spota poznać kogokolwiek. Bo jedziemy w nieznane a zawsze lepiej z kimś się zapoznać. :D Wpadnę swoim zgruzowanym A4 jeżeli można :D

Opublikowano
Godzinę temu, Kowal11 napisał:

Siemanko. Jako że od 1 kwietnia z dziewczyną przeprowadzam się z Łodzi do Warszawy, chętnie wpadnę na spota poznać kogokolwiek. Bo jedziemy w nieznane a zawsze lepiej z kimś się zapoznać. :D Wpadnę swoim zgruzowanym A4 jeżeli można :D

Pewnie, zapraszamy. Wpadaj z dziewczyną i zarezerwujcie sobie trochę więcej czasu ponieważ zawsze lecimy po spocie na jakieś jedzenie :) 

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Był spot! Dzięki panowie! Szkoda, że na wariata ale jak jestem w Warszawie tylko parę dni to ciężko z wszystkimi się ustawić i już byłem umówiony ze znajomymi na 20!

 

Do zobaczenia następnym razem! (A z niektórymi na BT)

Opublikowano

Jutro o 20 zostaje spuszczony ze smyczy :D do zobaczenia w BT w piatek rano :D

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 godziny temu, Młody_drog napisał:

Był spot! Dzięki panowie! Szkoda, że na wariata ale jak jestem w Warszawie tylko parę dni to ciężko z wszystkimi się ustawić i już byłem umówiony ze znajomymi na 20!

 

Do zobaczenia następnym razem! (A z niektórymi na BT)

No dzięki, że się udało. M2 śliczna :) dozobaczyska na bt

Opublikowano

A jakiś przeciwnik dla mojego 1.8T w Q się znajdzie na kreskę? Bo nie powiem w Łodzi to umarło na przestrzeni lat... teraz to tylko 300+ można się pobawić tutaj, a co z resztą :D

Opublikowano
42 minuty temu, Kowal11 napisał:

A jakiś przeciwnik dla mojego 1.8T w Q się znajdzie na kreskę? Bo nie powiem w Łodzi to umarło na przestrzeni lat... teraz to tylko 300+ można się pobawić tutaj, a co z resztą :D

Bez przesady. Na wnr wszystko się ściga ;)

Opublikowano

Zna ktoś kogoś z wawy i ma kontakt który posiada grzana kanape  w a6 c6 ? koleś wysłał mi elementy ale wg schematu który mam nie chodza . Teraz nie wiem czy sa w ogole dobre czy jakis bład popełniłem

Opublikowano

Panoćki, mam prośbę. Czy jest ktoś z Was z Bemowa i byłby w stanie coś dla mnie obejrzeć?
Znalazłem fele "łopaty" w całkiem przyzwoitym stanie, na prawie nowych oponach, tylko chciałbym, żeby ktoś je obejrzał, czy warte są swojej ceny. Na zdjęciach to różnie bywa, niby coś widać, niby zdjęcia takie, żeby było to widać mniej...

Piwko stawiam :drinks:

Edytowane przez jolley

Opublikowano

Podrzuc link. Na 90% bede jutro na Bemowie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

https://www.olx.pl/oferta/kola-audi-18-5x112-opony-225-40-18-z-2016r-ponad-7mm-bieznika-CID5-IDsRIpj.html#78f0e49fcf

Dzięki, chociaż nie wiem czy chłop poczeka do jutra, bo niby ma kolejnego kupca, tyle że na miejscu.

Aczkolwiek dzięki :)

Opublikowano

Bede to zobacze. Moze jeszcze beda :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Sprawdż czy to ori, bo dekielki dziwne.

Opublikowano

Uffffff . Dochodzę do siebie :). Pozdro wariaty :). Za tydzień może wpadnę jak obiecałem bo jutro to wątpię zebym był w stanie :).

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 godziny temu, bongod napisał:

Uffffff . Dochodzę do siebie :). Pozdro wariaty :). Za tydzień może wpadnę jak obiecałem bo jutro to wątpię zebym był w stanie :).

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

hehehe. No wpadaj wpadaj. Było ekstra.

Dzięki całej ekipie za super przedłużony weekend. Widzimy się jutro na spocie :) pzdr

Opublikowano
  • Autor

Siemandero :kox:

Dzięki za wyjazd. Pozdro dla ekipy!

e261a19100e3a5cf783564f7ced4a370.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Maciek, rzuć mejla na PW. Mam kilka szotów z drogi.
3010e525d4266138103cf9acd12febbe.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.