Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musicie naprawić se monitory, ja tam widzę same dupeczki :naughty:

ok ja tez widze, ale czarno biale...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To mrówki. Białe wygrywają...

Opublikowano

No nie mówcie że nie widzicie 2 dupeczek koło siebie? Czyżby coś mi zablokowali? :mysli:

Opublikowano

A sporo ludzi wapda na te spoty??? Kurcze moze w wtorek jakos sie skusze... Jak ktos chce to niech wpada w czwartek na taki spot ogulnomotoryzacyjny innego forum ( jak ktos zainteresowany zapraszam na pw to dam info).

Opublikowano

A sporo ludzi wapda na te spoty??? Kurcze moze w wtorek jakos sie skusze... Jak ktos chce to niech wpada w czwartek na taki spot ogulnomotoryzacyjny innego forum ( jak ktos zainteresowany zapraszam na pw to dam info).

Około 20 parę autek jest zwykle, czasami nawet więcej. Więc śmiało, nie krępuj się.

Opublikowano

No nie mówcie że nie widzicie 2 dupeczek koło siebie? Czyżby coś mi zablokowali? :mysli:

A może to tak jak w American Pie, ooo widziałem cycek... :D

Opublikowano

To mrówki. Białe wygrywają...

Lepiej białe niż czerwone :kox:

A najlepiej biaaaaaałoooooooooooo - czerwoneeeeeeeeee :>

Opublikowano

Ale cuś przykrótki.. :gwizdanie:

:shocked:krotki??? z Sulim i Krzynkiem zerwalismy sie gdzies 23,40

Opublikowano

hmmm, jakos tak dziwnie bylo jak dla mnie. bylem pierwszy raz, podjechalem z 5 osob sie odwrocilo zobaczyc co i jak po czym odwrocili sie z powrotem. ze 3 grupki staly i wszyscy plecami do mnie, zadnego "siema", "witaj nowy" ani "wypier...j", zero reakcji. po 2 godzinach ktos sie zorientowal ze na samochodzie mam kolpaki od VW... :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:49_________________________________________________

Ale cuś przykrótki.. :gwizdanie:

:shocked:krotki??? z Sulim i Krzynkiem zerwalismy sie gdzies 23,40

10 min temu?

Opublikowano

*^*%&$&%%^&*^&* zajecia - bylem 15 - 20 min :\

Opublikowano

hmmm, jakos tak dziwnie bylo jak dla mnie. bylem pierwszy raz, podjechalem z 5 osob sie odwrocilo zobaczyc co i jak po czym odwrocili sie z powrotem. ze 3 grupki staly i wszyscy plecami do mnie, zadnego "siema", "witaj nowy" ani "wypier...j", zero reakcji. po 2 godzinach ktos sie zorientowal ze na samochodzie mam kolpaki od VW... :thumbdown:

No to może problem jest z innej strony ..przywitałeś się ? Zagadałeś ? Narzuciłeś temat ?

Opublikowano

hmmm, jakos tak dziwnie bylo jak dla mnie. bylem pierwszy raz, podjechalem z 5 osob sie odwrocilo zobaczyc co i jak po czym odwrocili sie z powrotem. ze 3 grupki staly i wszyscy plecami do mnie, zadnego "siema", "witaj nowy" ani "wypier...j", zero reakcji. po 2 godzinach ktos sie zorientowal ze na samochodzie mam kolpaki od VW... :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:49_________________________________________________

Ale cuś przykrótki.. :gwizdanie:

:shocked:krotki??? z Sulim i Krzynkiem zerwalismy sie gdzies 23,40

10 min temu?

sorki oczywiscie 22,40.

ja to Ci powiem tak,na spoty przyjezdzam z pol roku czyli w sumie krotko,ale jak bylem pierwszy raz... uuuu chlopie,kurfa,kwiaty,bombonierki,browary ,czlowieku - bylem w szoku takim powitaniem a teraz to juz tylko nuda,gadki o furach i o d*pach ew. o d*pach i furach.ale dziwne ze Tobie sie to nie zdarzylo :mysli:?

a tak na serio to moze napisz jakiego przyjecia sie spodziewales to sie wezmie poprawke na nastepny raz,kazdy z nas byl kiedys pierwszy raz na spocie i jakos jeszcze sie pojawia,ja np.nikogo nie znalem aaa sorki nie wiem czy mi Poziek nie przypier..oli ale tak sie zlozylo ze na swoj pierwszy spot dojechalem z A3 :cool1:

Opublikowano

No to może problem jest z innej strony ..przywitałeś się ? Zagadałeś ? Narzuciłeś temat ?

ciezko do kogos zagadac i narzucic temat jak stoi do ciebie tylem i gada z kims innym...zreszta niewazne juz, moze odnioslem takie wrazenie bo spodziewalem ze bedzie ciut inaczej[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 00:04_________________________________________________

sorki oczywiscie 22,40.

ja to Ci powiem tak,na spoty przyjezdzam z pol roku czyli w sumie krotko,ale jak bylem pierwszy raz... uuuu chlopie,kurfa,kwiaty,bombonierki,browary ,czlowieku - bylem w szoku takim powitaniem a teraz to juz tylko nuda,gadki o furach i o d*pach ew. o d*pach i furach.ale dziwne ze Tobie sie to nie zdarzylo :mysli:?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ciezko do kogos zagadac i narzucic temat jak stoi do ciebie tylem i gada z kims innym...zreszta niewazne juz, moze odnioslem takie wrazenie bo spodziewalem ze bedzie ciut inaczej

No ja rozumiem .. ale byli też inni których np. nie widziałem nigdy na oczy.. kolega Kowal przykładowo- pogadać się udało ..no udało . Więc jak ktoś chce to może :good:

Stoi grupka i dyskutuje .. podłącz się , posłuchaj ..i wrzuć coś do tematu .

Opublikowano

a ja dzisiaj szukalem kogoz z Vagiem ale jako ze bylem ograniczony czasem nic sie nie udalo :(

Bedzie ktos za tydzien z VAG ktory mi pomoze ? chcialbym zrobic ogolna diagnostyke + moze logi w czasie jazdy (mam wrazenie ze jakos glosno mi sprezarka pompuje lub dolot tak swiszczy sam nie wiem to wy jestescie ekspertami)

Kupilem wycieraczki od kolegi TOM77 nawet w cenie byla usluga montazu i to 2 pracownikow :P trzevba bedzie wiecej u kolegi kupowac :D

Opublikowano

hmmm, jakos tak dziwnie bylo jak dla mnie. bylem pierwszy raz, podjechalem z 5 osob sie odwrocilo zobaczyc co i jak po czym odwrocili sie z powrotem. ze 3 grupki staly i wszyscy plecami do mnie, zadnego "siema", "witaj nowy" ani "wypier...j", zero reakcji. po 2 godzinach ktos sie zorientowal ze na samochodzie mam kolpaki od VW... :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:49_________________________________________________

Ale cuś przykrótki.. :gwizdanie:

:shocked:krotki??? z Sulim i Krzynkiem zerwalismy sie gdzies 23,40

10 min temu?

sorki oczywiscie 22,40.

ja to Ci powiem tak,na spoty przyjezdzam z pol roku czyli w sumie krotko,ale jak bylem pierwszy raz... uuuu chlopie,kurfa,kwiaty,bombonierki,browary ,czlowieku - bylem w szoku takim powitaniem a teraz to juz tylko nuda,gadki o furach i o d*pach ew. o d*pach i furach.ale dziwne ze Tobie sie to nie zdarzylo :mysli:?

a tak na serio to moze napisz jakiego przyjecia sie spodziewales to sie wezmie poprawke na nastepny raz,kazdy z nas byl kiedys pierwszy raz na spocie i jakos jeszcze sie pojawia,ja np.nikogo nie znalem aaa sorki nie wiem czy mi Poziek nie przypier..oli ale tak sie zlozylo ze na swoj pierwszy spot dojechalem z A3 :cool1:

Ja tam pamiętam swój pierwszy spot :decayed:

Wszyscy rzucili się mnie powitać :pociesz:, byłem obiektem ogólnego zainteresowania :dance2:, ludzie chcieli ze mną rozmawiać :friends:

a ja tylko do apteki przyjechałem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ja tylko do apteki przyjechałem :gwizdanie:

Pamiętam Suli :tongue4:

Miałeś głos jak nastolatka po pierwszej depilacji miejsc intymnych :decayed:

..i zmieniara Ci nie działała :P

Opublikowano

hmmm

kazdy mial ten swoj pierwszy raz calkiem "na swoj sposob" spedzony :D

Opublikowano

Jedna z tych rzeczy się nie zmieniła :wink4:

Wciąż nie działa :gwizdanie:

Opublikowano

Jedna z tych rzeczy się nie zmieniła :wink4:

Wciąż nie działa :gwizdanie:

Daj mnie .. u mnie zadziała :tongue4:

..no i nie zmienilo się jeszcze coś .. nadal nie masz avatara :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.