Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A z ta RS4 to cos jest. Myslisz, ze skad mailik ma tyle kolegow?

Heh, bez przesady. Wcześniej jeździłem B6 TDI i też miałem mnóstwo kumpli :) Chyba dlatego, że nie miałem nigdy problemu z wkręceniem się w towarzystwo. Każdy w sumie musiał przejść przez tego pierwszego spota.

Nie no looz. zartowalem :good:

Pamietam jeszce te b6tke. :cool1:

Swoja droga śliczna była. S-ka s-ką, ale jeszcze do poprzedniczki b6ki wizualnie jej brakuje :) Pracuj chopie w pocie czoła. :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja nie lubię jak pier*olicie głupoty! :disgust:

Tomek ..wpadłyś na spota ..poszliby my na KejEfsi .. i popier@#@lili trochę głupot jak za starych dobrych ..na promce czasów :good::wink4:

Opublikowano

postaw sie w mojej sytacji przyjechałem o 19 i od tej godziny do 21 cały czas

Eeee... no to kiedy tą paczkę fajek wyjarałeś? :polew:

sam sie zdziwiłem :)

jak wórciłem dodomu i zobaczyłem ze mam 3 szt ;P

Nerwy, nerwy.. wykończysz się przez te spoty mówię Ci :gwizdanie:

Opublikowano

Też pamiętam swój.. Jak dziś..

Ja (żalę się) – Coś mi stuka i hałasuje.. bla bla..

Człowiek dąb o dłoni większej niż łycha łopaty: na 99% wahacze, no i przegub.. jakieś 1500-1600zł bez robocizny ( Spec :D )

Ja: Achaa.. dzięki. .........(Kur*a mogłem nie przyjeżdżać..)

oj tam, oj tam.. źle mówiłem?? :>

Opublikowano

oj tam, oj tam.. źle mówiłem?? :>

:good:

Opublikowano

Ile moze kosztowac pomalowanie GRILLA + kratki w zderzaku na czarno?

Maja teraz seryjne chromowane obwodki.

Opublikowano

Wie ktoś z Was gdzie można się pozbyć głębokiej rysy na masce? Koleżance z pracy ktoś przejechał czymś ostrym po masce, nie chce lakierować całego elementu.

Opublikowano

40 zł jak sie ma zdolnosci manualne

u lakiernika max 150

Opublikowano

40 zł jak sie ma zdolnosci manualne

u lakiernika max 150

rysa głęboka do samego podkładu, lakier czarny metalic, serio da radę to zrobić tak tanio?
Opublikowano

nooo dzisiaj rzeczywiscie jakis dzien cisnieniowy :shocked:

Nosfer chyba mi jeszcze nie mowiles gdzie jedziesz na ferie i jak bylo na sylwestra :polew: :polew:

a co do kolegi Piotrka to fakt,zapier...lal wczoraj calego spota od fury do fury (w mojej tez siedzial,dzieki jeszcze raz,spalanie milsze oku) chcialem z chlopakiem o interesach :decayed: pogadac to musialem do niego dzwonic jak juz pojechal bo w Arkadii nie bardzo mielismy czas,takze jestem w stanie zrozumiec jego delikatne wkurw...nie dlatego tyle fajek wyjaral :gwizdanie:,jeszcze raz dzieki i pzdr.

Opublikowano
cde77b3f5eb3131f.jpg
Opublikowano

ptaki obsrały Ci samochód ? :kox:

Opublikowano
6106c89bd2ff0c65.jpg
Opublikowano

ptaki obsrały Ci samochód ? :kox:

To bardziej wygląda jak krowie placki :decayed:

Opublikowano

Taa, krowy z nadciśnieniem.. :decayed:

Opublikowano

Chyba mamy wygranego w konkursie najbrudniejszy samochód tego roku :decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 19:38_________________________________________________No i wiemy też że jakiś palacz robił zdjęcia :tongue4:

Opublikowano

2 girls 1 car ?? :mysli::polew:

Opublikowano

No i wiemy też że jakiś palacz robił zdjęcia :tongue4:

To nie palacz - po prostu padał deszczyk i była lekka mgła. Poza tym obiektyw zaparował. :decayed:

Opublikowano

Ty już nam kitu nie puszczaj. Tak i tak wiemy że palisz, tak jak i ja, Spetnasz, Malik i paru innych. Klubowe rzucanie nałogu nie pomogło. :(

Opublikowano

Palicie?? :blink:

:piroman:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.