Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co ze zderzakiem dla mnie

Zderzak leży i czeka. Możesz w każdej chwili zabierać. Mam wszystkie graty, o których mówiłem. A opony podobno są już nieaktualne? :eek:

[ Dodano: 15-02-2007, 23:05 ]

A ja to k.... mogłem dymać przez całą Wawe :evil: Niech Was...... :exclaim:

Norbi, to dawaj będziemy jeździli we dwóch pod Geant, a oni niech stoją na mrozie pod promenada :twisted:

[ Dodano: 15-02-2007, 23:06 ]

chyba bede musial sie pojawic we wtorek

No no, zarzuce na auto we wtorek. Póki co bujam się na czarnych stalówkach z zimówkami... :confused:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra chlopaki Norbi ma troche racje i tak pozniej bedzie dymal na torwar to moze zagoscimy na troche w Geancie :wink:

Opublikowano

Zawsze można spotować się na zmiane.

Tak myślę, że na upartego, możnaby robić spoty u mnie w garażu podziemnym :-D

Opublikowano

czasami potrzebne sa zmiany :twisted:

Tak myślę, że na upartego, możnaby robić spoty u mnie w garażu podziemnym
tylko ze ten garaz to pewnie w tarnowie :rotfl:
Opublikowano
ten garaz to pewnie w tarnowie

W tarnowie, to co najwyżej stodoła :biggrin:

Opublikowano
to ja poczekam do lata i na Torwar .... :twisted: ... nie chce mi sie przejezdzac całej Warszawy ..... :rolleyes:
A ja to k.... mogłem dymać przez całą Wawe :evil: Niech Was...... :exclaim:

[ Dodano: 15-02-2007, 23:01 ]

I nie pali mi 6 L jak co poniektórym, a Geant przemianował się na Real to dla tych co nie skąpią na paliwo do k... nędzy :exclaim: Sie uniosłem :exclaim:

Norbi ... spokojnie ...... jak bys nie wiedzial to ja jezdzilem z Otwocka ... wiec mialem podobna droge ....... :wink:

Opublikowano

Czytałem klika stron wstecz i nie znalazłem konkretnego info kiedy i gdzie bedzie kolejny spocik.

A propo to ja dojadę z okolic żyrardowa więc mam kawałek :lol: drogi

Opublikowano

w pierwszym poscie jest zawsze termin i miejsce ale to jest podane dzien przed spotkaniem czyli wtorkiem o 19 a miejsce tym razem Geant

Opublikowano

No, to trzymajcie się dziewczynki.

Do zobaczenia/usłyszenia za tydzień.

Opublikowano
No, to trzymajcie się dziewczynki.

Do zobaczenia/usłyszenia za tydzień.

tylko wroc caly bo wiesz kto bedzie nas pilnowal na zlocie jak nie pleban :wink:

Opublikowano
w pierwszym poscie jest zawsze termin i miejsce ale to jest podane dzien przed spotkaniem czyli wtorkiem o 19 a miejsce tym razem Geant
Ten Geant się teraz przemianował na Real, ale miejsca nie zmienił :biggrin: Połczyńska Fort Wola
Opublikowano
Połczyńska Fort Wola

Ooo cacy! Tym razem będę miał blisko :wink:

Opublikowano

Lookier, na poważnie mówisz z tymi zniżkami?? Bo miałbym dwie rzeczy : przepływke i stabilizator tylni od rs4 :):bicz:

Opublikowano

u Szewczyka wszystko da sie zalatwic wiem to po ostatniej wizycie :twisted:

Opublikowano

poziek, nie ma problemu. Daj tylko znać wcześniej, żebym uprzedził serwis o fakturowaniu ze zniżkami.

Opublikowano
poziek, nie ma problemu. Daj tylko znać wcześniej, żebym uprzedził serwis o fakturowaniu ze zniżkami.
Nie no siuper układ :exclaim:
Opublikowano
stabilizator tylni od rs4

Podpasi??

Opublikowano

gdzie sa wszyscy rozumiem wit w gorach, ono pewnie po jakiejs imprezie, adaś kotlety robi, zólw 5 minutowka juz od wczoraj od 17 :biggrin: a reszta :question: przeciez ferie sie juz skonczyly :rotfl:

Opublikowano
:rotfl: ty to na jakies szkolenia o 7 rano jezdzisz :eek: :rotfl:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.